ପାହାଡ଼ ଉପରେ ବାଇକ ଚଲାଉଥିଲେ ବ୍ୟକ୍ତି, ହଠାତ ପଛରେ ପଡ଼ିଗଲା ଭାଲୁ, ଦୌଡ଼ି ଦୌଡ଼ି ପହଞ୍ଚିଗଲେ ପାଖରେ ତାପରେ.. ଦେଖନ୍ତୁ Video

ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଗୋଟିଏ ଭାଲୁ(Bear)ର ଭିଡିଓ ଜୋରରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି। ପାହାଡ଼ ଉପରେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ବାଇକ ଚଲାଉଥିଲେ। ସେତେବେଳେ ହଠାତ ଗୋଟିଏ ଭାଲୁ ପଛରେ(Bear Chases Mountain Biker)ପଡି ଯାଇଥିଲା।

ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଗୋଟିଏ ଭାଲୁ(Bear)ର ଭିଡିଓ ଜୋରରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି। ପାହାଡ଼ ଉପରେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ବାଇକ ଚଲାଉଥିଲେ। ସେତେବେଳେ ହଠାତ ଗୋଟିଏ ଭାଲୁ ପଛରେ ପଡି ଯାଇଥିଲା। ଖେଳର ପ୍ରସ୍ତୁତି କରିଥିବା କଂପାନୀ ମୋଣ୍ଟାନା ନାଇଫ କଂପାନୀ ଦ୍ଵାରା ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ସେୟାର କରା ଯାଇଥିବା ଭିଡିଓ ବର୍ତ୍ତମାନ ଲୋକଙ୍କର ଧ୍ୟାନ ଆକର୍ଷିତ କରୁଛି।

ଟୀଏମଜେଡର ରି-ପୋ-ର୍ଟ ମୁତାବକ, ଏହି ଘ-ଟ-ଣା ପାଖାପାଖି ଏକବର୍ଷ ପୂର୍ବରୁ ହୋଇଥିଲା, ଭିଡିଓ ଫୁଟେଜ ବର୍ତ୍ତମାନ କଂପାନୀ ଦ୍ଵାରା ଜାରି କରାଯାଇଛି। କମ୍ପାନୀର ଜଣେ ପ୍ରବକ୍ତା ଟୀଏମଜେଡକୁ ଏହା ମଧ୍ୟ ଜଣାଇଛନ୍ତି କି ବାଇକର ପଶୁକୁ ବାହାର କରିବାରେ ଏବଂ ସୁ-ର-କ୍ଷି-ତ ରୂପରେ ତଳକୁ ଓହ୍ଲାଇବାରେ ସଫଳ ହୋଇଥିଲେ। ଭିଡ଼ିଓରେ ଦେଖା ଯାଉଛି କି ଭାଲୁ ଏକଦମ ପାଖାପାଖି ପହଞ୍ଚି ଯାଇଥିଲା, କିନ୍ତୁ ବ୍ୟକ୍ତି ଜଣଙ୍କ ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ବାଇକ ଚଳାଇଥିଲେ ଏବଂ ବାହାରି ଯାଇଥିଲେ।

ସେ କ୍ଲିପ ସେୟାର କରିବା ସମୟରେ ଲେଖିଥିଲେ, ‘ଆପଣଙ୍କୁ ଜଣାଇ ଦେଉଛୁ କି, ମୋଣ୍ଟାନା ଡିଜ୍ନୀ ଲ୍ୟାଣ୍ଡ ନୁହେଁ…ମୋଣ୍ଟାନାର ହ୍ବାଇଟଫିଶରେ ଜଣେ ମାଉଣ୍ଟେନ ବାଇକରଙ୍କ ପଛରେ ଭାଲୁ ପଡି ଯାଇଥିଲା।’

ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଦୁଇଦିନ ପୂର୍ବରୁ ଅଥବା ୨୦ଅପ୍ରେଲରେ ସେୟାର କରା ଯାଇଥିଲା, ଯାହାର ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ୯୦ହଜାରରୁ ଅଧିକ ଭ୍ୟୁଜ ହୋଇ ସାରିଛନ୍ତି। ଏହା ସହିତ ଶହଶହ ଲାଇକ ମିଳିସାରିଛି।କମେଣ୍ଟରେ ଲୋକମାନେ ମଜାଦାର ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଇଛନ୍ତି।

ଜଣେ ୟୁଜର ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ବାଃ,ଭାଲୁକୁ ଏତେ ଜୋରରେ ଦୌଡୁଥିବାର ଦେଖି ମଜା ଆସିଗଲା।’ଅନ୍ୟ ଜଣେ ୟୁଜର ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ମୁଁ ପ୍ରଥମ ଥର ଦେଖିଲି କି ଭାଲୁ ଏତେ ଜୋରରେ ମଧ୍ୟ ଦୌଡିପାରେ।’ତୃତୀୟ ୟୁଜର ଜଣଙ୍କ ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ଦେଖିବାକୁ ମଜା ଲାଗୁଛି, କିନ୍ତୁ ଯାହା ସହିତ ଏମିତି ହୋଇଛି, ତାଙ୍କୁ ବହୁତ ଡ-ର ଲାଗୁଥିବ।’

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *