ଡ-କା-ୟ-ତ-ଟି ମୁଣ୍ଡରେ ବ-ନ୍ଧୁ-କ ଲାଗିଲା, ଏହାପରେ ବ୍ୟକ୍ତିଜଣକ ଏମିତି ମୁଥ ମା-ରି-ଲା ଯେ, ଡ଼-କା-ୟ-ତ ଚି-ତ୍କା-ର କରି ଜୀବନ ଭିକ୍ଷା ମାଗିବାକୁ ଲାଗିଲା । ଦେଖନ୍ତୁ video

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିବା ଭିଡ଼ିଓରେ ଦେଖାଯାଇଛି କି ଯେଉଁ ଡ-କା-ୟ-ତଟି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଲୁ-ଟି-ବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିଲା , ସେ ବହୁତ ମା-ଡ଼ ଖାଇଥିଲା । କାଲିଫର୍ଣ୍ଣିଆର ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି କାର ପାଖରେ ଛିଡା ହୋଇଥିଲେ । ଯେତେବେଳେ ସେ ନିଜ କାରଟିର କବାଟ ଖୋଲିଲେ ସେତେବେଳେ ଦୁଇଜଣ ବ-ନ୍ଧୁ-କ ଧରି ଆସିଥିଲେ । ସେ ଏକ ଡ-କା-ୟ-ତ ଉପରେ ପଂଚର ବର୍ଷା କରି ତାକୁ ତଳେ ପକାଇଦେଇଥିଲେ । ନିଜ ସାଙ୍ଗକୁ ମା-ଡ଼ ଖାଉଥିବାର ଦେଖି ଅନ୍ୟଟି ଦୌଡି ପଳାଇଥିଲା ।

ସେ ବ-ନ୍ଧୁ-କ ସହ ଡକାୟତଟିକୁ ତଳେ ପକାଇଦେଇଥିଲେ । ଯେତେବେଳେ ସେ ଡକାୟତଟିକୁ ଭୂମିରେ ପକାଇଦେଲେ , ସେ ପାଟି କରି କହୁଥାଏ ‘ ଆରେ , ଆରେ … ଠିକ ଅଛି ମୋତେ ଯିବାକୁ ଦିଅ । ଦ୍ୱିତୀୟ ଡ-କା-ୟ-ତଟି ମଧ୍ୟ କହିବାକୁ ଲାଗେ, ‘ ଆରେ , ତାକୁ ଯିବାକୁ ଦିଅ ।

ଶେ-ଷରେ ସେ ଡ-କା-ୟ-ତ-ଟିକୁ ଯିବାକୁ ଦିଅନ୍ତି । ଏହି ଭିଡ଼ିଓଟିକୁ @davenewworld ନାମକ ୟୁଜର ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି । କ୍ୟାପସନ ରେ ଲେଖିଛନ୍ତି , ‘ କାଲିଫର୍ଣ୍ଣିଆରେ ସ-ଶ-ସ୍ତ୍ର ଡ-କା-ୟ-ତି ଯୋ-ଜ-ନା ଅନୁସାରେ ହୁଏ ନାହିଁ । ଅଧିକାଂଶ ଦର୍ଶକ ଶୀଘ୍ର ପ୍ରବୃତ୍ତି ଏବଂ ଆ-ତ୍ମ ର-କ୍ଷା କୌଶଳରେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ରୂପେ ପ୍ରଭାବିତ ଥିଲେ ।

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Fifty Shades of Whey (@davenewworld_)

ଏହି ଭିଡ଼ିଓଟିକୁ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଦୁଇ ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ଥର ଦେଖାଯାଇସାରିଛି । ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସା କରି କ୍ୟାପସନ ରେ ଲେଖିଛନ୍ତି ‘ ଚ-ମ-ତ୍କା-ର ‘ । ଅନ୍ୟ ଏକ ଆମେରିକା ଉପଭୋକ୍ତା କ୍ୟାପସନରେ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ଅତି ଚମ-ତ୍କାର ଭଙ୍ଗୀରେ ଘ-ଟ-ଣା-ଟି-କୁ ରୋକାଗଲା । ବ୍ୟକ୍ତିଜଣକ ଭଲ କାମ କରିଛନ୍ତି । ଉଭୟ ଡ-କା-ୟ-ତ ହାସ୍ୟାର ପାତ୍ର ହୋଇଯାଇଥିଲେ । ଏକ ୟୁଜର ଲେଖିଥିଲେ କି ସେ ଡକାୟତ ସତରେ ଡ-ରି ଯାଇଥିଲେ , ନା ସେ କେବଳ ନାଟକ କରୁଥିଲେ । ତୃତୀୟ ୟୁଜର କହିଲେ କି ଭିଡ଼ିଓ ଦେଖି ମଜା ଆସିଗଲା । ସତରେ ଭିଡ଼ିଓଟି ମଜାଳିଆ ଅଟେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *