ଲୋକମାନେ ର-ସି-ରେ ବା-ନ୍ଧି ‘Corona’କୁ କରାଇଲେ ଡ୍ୟାନ୍ସ, ପାଖକୁ ଆସିଲା ତ ଫୋପାଡ଼ିଲେ Sanitizer- ଦେଖନ୍ତୁ Video

ତ୍ରିପୁରା(Tripura)ରୁ ଗୋଟିଏ ଭିଡିଓ ଜୋରରେ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି। ଯେଉଁଥିରେ ଲୋକମାନେ ର-ସି-ରେ ବା-ନ୍ଧି ‘କୋରୋନା’କୁ ଡ୍ୟାନ୍ସ କରାଇଥିଲେ। ସେ ପାଖକୁ ଆସିଥିଲା ତ ଲୋକମାନେ ତା ଉପରକୁ ସ୍ୟାନିଟାଇଜର ଫୋପାଡି ଦେଇଥିଲେ।

ଭାରତରେ କୋରୋନା ଭାଇରସ(Coronavirus)ର ମା-ମ-ଲା ଜୋରରେ ପୁଣି ବଢ଼ିବାରେ ଲାଗିଛି। ଭାରତରେ ବୁଧବାର ବା ୨୧ଅପ୍ରେଲରେ ପୂର୍ବ ଗୋଟିଏ ଦିନରେ କୋରୋନା ଭାଇରସ ସଂକ୍ରମଣ ନୂଆ ମା-ମ-ଲା-ର ସବୁ ରେ-କ-ର୍ଡ ଭାଙ୍ଗି ଯାଇଛି। ପୂର୍ବ ଗୋଟିଏ ଦିନରେ ଭାରତରେ ପ୍ରଥମ ଥର ସଂକ୍ରମଣର ପାଖାପାଖି ୩ଲକ୍ଷ ମାମଲା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି। ବଢୁଥିବା ମା-ମ-ଲା ଯୋଗୁଁ ଅନେକ ରାଜ୍ୟରେ ଲକଡାଉନ(Lockdown) ହୋଇଯାଇଛି। ସରକାର ଲୋକଙ୍କୁ ନି-ୟ-ମ-ର ପାଳନ କରିବା ପାଇଁ ନିବେଦନ କରିଛନ୍ତି। ଏହା ମଧ୍ୟରେ ତ୍ରିପୁରା(Tripura)ରୁ ଗୋଟିଏ ଭିଡିଓ ଜୋରରେ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି। ଯେଉଁଥିରେ ଲୋକମାନେ ର-ସି-ରେ ବା-ନ୍ଧି ‘କୋରୋନା’କୁ ଡ୍ୟାନ୍ସ କରାଇଥିଲେ। ସେ  ପାଖକୁ ଆସିଥିଲା ତ ଲୋକମାନେ ତା ଉପରକୁ ସ୍ୟାନିଟାଇଜର ଫୋପାଡି ଦେଇଥିଲେ।

ଭିଡ଼ିଓରେ ଦେଖା ଯାଉଛି କି ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି କୋରୋନା ଭାଇରସ ହୋଇଛନ୍ତି। ସେ କୋରୋନା ମାସ୍କ ପିନ୍ଧି ଡ୍ୟାନ୍ସ କରୁଛନ୍ତି। ଭିଡ ମଧ୍ୟରେ ସେ ଡ୍ୟାନ୍ସ କରୁଥିବାର ଦେଖାଯାଇଛି। ଯେମିତି ହିଁ ସେ ଲୋକମାନଙ୍କ ପାଖରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲା,ତ ଲୋକମାନେ ତା ଉପରକୁ ସ୍ୟାନିଟାଇଜର ଫୋପାଡି ଥିଲେ। ଭିଡ଼ିଓରେ ତାଙ୍କୁ ଢୋଲ ଉପରେ ଡ୍ୟାନ୍ସ କରୁଥିବାର ଦେଖାଯାଇଛି।

ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଇଣ୍ଡିଆନ ଫରେଷ୍ଟ ଅଫିସର ପ୍ରବୀଣ କାସବାନ ଶେୟାର କରିଛନ୍ତି। ଏହା ସହିତ କ୍ୟାପଶନରେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ଏହା ମଧ୍ୟରେ କୋରୋନା। ଭିଡିଓଟି ତ୍ରିପୁରାର ବୋଲି ଜଣା ଯାଉଛି।

ଏହି ଭିଡିଓକୁ ସେ ୧୭ଅପ୍ରେଲରେ ସେୟାର କରିଥିଲେ, ଯାହାର ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ୩୫ହଜାରରୁ ଅଧିକ ଭ୍ୟୁ ହୋଇ ସାରିଛନ୍ତି। ଏହା ସହିତ ହଜାରରୁ ଅଧିକ ଲାଇକ ଏବଂ ୨୦୦ରୁ ଅଧିକ ରୀ-ଟୁଇଟ ହୋଇସାରିଛି। କମେଣ୍ଟ ସେକସନରେ କିଛି ଲୋକ ମଜାଦାର କମେଣ୍ଟ କରିଛନ୍ତି ତ କିଛି ଲୋକ ଚିନ୍ତା ବ୍ୟକ୍ତ କରିଛନ୍ତି।

https://twitter.com/anmolrastogi/status/1383678375596675074?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1383678375596675074%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fndtv.in%2Fzara-hatke%2Fcoronavirus-dancing-people-tied-with-rope-and-sprinkled-sanitizer-funny-video-goes-viral-2418453

https://twitter.com/chilllbruhhhhh/status/1383412491447783428?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1383412491447783428%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fndtv.in%2Fzara-hatke%2Fcoronavirus-dancing-people-tied-with-rope-and-sprinkled-sanitizer-funny-video-goes-viral-2418453

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *