ହଠାତ ବିନା ଡ୍ରାଇଭରରେ ଚାଲିବାକୁ ଲାଗିଲା ଗ୍ୟାସ ସିଲିଣ୍ଡରରେ ଭର୍ତ୍ତିଥିବା ଟ୍ରକ । ଦେଖନ୍ତୁ video

‌ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏକ ଭିଡ଼ିଓ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଚ-କି-ତ କରିଦେବ । ଗ୍ୟାସ ସିଲିଣ୍ଡରରେ ଭର୍ତ୍ତିଥିବା ଏକ ଟ୍ରକ ହଠାତ ଚାଲିବାକୁ ଲାଗିଲା । ସେହି ସମୟରେ ଡ୍ରାଇଭର ଗାଡି ପାଖରେ ଛିଡ଼ାହୋଇଥିଲା । ଡ୍ରାଇଇଭର ଚତୁରତାର ସହ ଗାଡିଟିକୁ ଦୁ-ର୍ଘ-ଟ-ଣା ହେବାରୁ ର-କ୍ଷା କରିଥିଲା । ଏହି ଘ-ଟ-ଣା-ଟି ବ୍ରାଜିଲର ଅଟେ । ଏହି ଘ-ଟ-ଣା-ଟି କ୍ୟାମେରାରେ ରେ-କ-ର୍ଡ ହୋଇଛି ।

‌ ଡ୍ରାଇଭରଟି ଗାଡି ଆରମ୍ଭ କରିଥିବା ସମୟରେ ଏହି ସବୁ ଘ-ଟି-ଥି-ଲା । ଗାଡ଼ିରେ ଗ୍ୟାସ ସିଲିଣ୍ଡର ଲୋଡ଼ ହେବାକୁ ଛାଡିଦେଇଥିଲେ । ସେହି ସମୟରେ ଗାଡି ନ୍ୟୁଟ୍ରାଲରେ ଥିଲା । ମାଲବାହୀ ଗାଡିଟି ପ୍ରଥମ ଗିଅର ଲଗାଇ ରାସ୍ତାକୁ ଚାଲିବାକୁ ଲାଗିଲା । ଭିଡ଼ିଓରେ ଦେଖାଯାଇପାରିବ ଯେ ଡ୍ରାଇଭର ନିକଟ ଦେଇ ଗାଡିଟି ଅତି-କ୍ର-ମ କରୁଛି । କିନ୍ତୁ ଡ୍ରାଇଭରଟି ଟ୍ରକକୁ ଅଟକାଇଦେଲା ।

‌ଟ୍ରକର କବାଟ ଏବଂ କାନ୍ଥ ମଧ୍ୟରେ ଦବିଯାଇ ,ସେ ଟ୍ରକଟିକୁ ବ-ନ୍ଧ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟାକରିଥିଲେ ଏବଂ ନିଜ ଜୀବନକୁ ବି-ପ-ଦ-ରେ ପକାଇଥିଲେ । ଭିଡ଼ିଓରେ ଦେଖିବାରିବା ଯେ ଟ୍ରକଟି ରାସ୍ତାରେ ଗଡୁଛି । ସେତେବେଳେ ଡ୍ରାଇଭର ଗାଡିଟିର ପଛରେ ଗୋଡ଼ାଇବାକୁ ଲାଗିଲେ ଏବଂ ସଫଳତାର ସହ ସେ ଗାଡି ଭିତରକୁ ପ୍ରବେଶ କରିଥିଲେ । ଯଦି ସେ ଟ୍ରକଟିକୁ ଅଟକାଇ ନଥାନ୍ତେ ତେବେ ଏହା ଚଟାଣ ସହ ବାଡେଇ ହୋଇଥାନ୍ତା । ଘ-ଟ-ଣା-ଟି 7 ଏପ୍ରିଲର ଇବ୍ରାଇଟ , ମିନସ ଗେରସ , ବ୍ରାଜିଲରେ ହୋଇଥିଲା ।

‌ୟୁଟ୍ୟୁବର କମେଣ୍ଟ ବିଭାଗର ଲୋକମାନେ ଡ୍ରାଇଇଭରଙ୍କୁ ଖୁବ ପ୍ରଶଂସା କରିଛନ୍ତି । ଜଣେ ୟୁଜର ଲେଖିଥିଲେ କି ସେ ବହୁତ ଭଲ କାମ କରିଛନ୍ତି । ଦ୍ୱିତୀୟ ୟୁଜର ଜଣକ ଲେଖିଛନ୍ତି କି ସେ କେତେ ସୁନ୍ଦର ଉପାୟରେ ବଞ୍ଚା-ଇଥିଲେ ।

‌ଏହା ପ୍ରଥମଥର ପାଇଁ ନୁହେଁ ଯେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ବାହାରେଥିବା ଟ୍ରକର ଭିଡ଼ିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆର ଦୃଷ୍ଟି ଆ-କ-ର୍ଷ-ଣ କରିଛି । 2019 ରେ ଆମେରିକାର ଇଲିନୋଇସର ଲାଇନ ଅଫ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ ବାହାରେ ଥିବା ବରଫ ରାସ୍ତାରେ ଏକ ଟ୍ରକ ଦୁ-ର୍ଘ-ଟ-ଣା ହୋଇଥିଲା , ଯେଉଁଥିରେ ଜଣେ ମହିଳା ଏବଂ ଦୁଇ ସି-ପା-ହୀ ନି-ଖୋ-ଜ ହୋଇଯାଇଥିଲେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *