ବ୍ୟକ୍ତି ଜଣଙ୍କ ଅନଲାଇନରେ ମଗାଇଥିଲେ ସେଓ, କଂପାନୀ ପଠାଇଦେଲେ iPhone; ଜାଣନ୍ତୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ ଘ-ଟ-ଣା

ଏହି ଦୁନିଆ ଅଜବପ୍ରକାର ବାକ୍ୟରେ ଭରି ହୋଇ ରହିଛି। ଅନେକ ଥର ଆମ ସହିତ କିଛି ଏମିତି ହୋଇ ଯାଇଥାଏ, ଯାହା ଉପରେ ଆମେ ନିଜେ ହିଁ ବିଶ୍ଵାସ କରିପାରି ନଥାଉ ତ ଦୁନିଆଁ କେମିତି କରିବ।ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଆପଣ ଏମିତି ଅନେକ ଘ-ଟ-ଣା ଶୁଣିଥିବେ, ଯେଉଁଥିରେ ଅନଲାଇନ (Online Shopping)ଦାମୀ ଫୋନ ଅର୍ଡର କରିବା ପରେ ଲୋକଙ୍କୁ ପ୍ୟାକେଟରୁ ପଥର ମିଳିଥାଏ। କିନ୍ତୁ ଇଂଲଣ୍ଡ (England)ର ଏହି ଖବର ତ ବିଲକୁଲ ଅଲଗା ଅଟେ। ଏଠାରେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ବିନା ଅର୍ଡରରେ ଦାମୀ ଫୋନ ମିଳିଛି। ଏହି ଅଜବପ୍ରକାର ଘ-ଟ-ଣା ବିଷୟରେ ଜାଣିଲେ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯିବେ।

ସେଓ ବଦଳରେ ମିଳିଲା iPhone

ଇଂଲଣ୍ଡ(England)ରେ ରହୁଥିବା ନିକ ଜେମ୍ସ(Nick James)ନାମକ ବ୍ୟକ୍ତି ଲୋକଲ ସୁପର ମାର୍କେଟ(Local Supermarket)Tescoରୁ ସେଓ (Apple) ଅର୍ଡର କରିଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ଯେତେବେଳେ ତାଙ୍କୁ ଅର୍ଡର ମିଳିଥିଲା ଏବଂ ତାକୁ ଖୋଲିବା ପରେ ସେଓ ବଦଳରେ ସେଥିରୁ iPhone ବାହାରିଥିଲା ତ ନିକ ବିଲକୁଲ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇ ଯାଇଥିଲେ। ଏଥିରେ ନିକ ଏବଂ କଂପାନୀ, ଦୁହିଁଙ୍କର ହିଁ କୈାଣସି ଭୁଲ ନଥିଲା।ନିକ ଜେମ୍ସ ଟୁଇଟ(Tweet) କରି ଏହି ଘ-ଟ-ଣା-ର ସୂ-ଚ-ନା ଦେବା ସମୟରେ କଂପାନୀକୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଜଣାଇଛନ୍ତି।

କଂପାନୀ ଚଲାଇ ଥିଲେ ପ୍ରମୋଶନ

ବାସ୍ତବରେ, କଂପାନୀ ‘ସୁପର ସବ୍ସଟିଟ୍ୟୁଟ’ ପ୍ରମୋଶନ (Super Substitute Promotion) ଚଲାଇ ଥିଲେ। ଏହାଦ୍ଵାରା ଜିନିଷ ଅର୍ଡର କରିଥିବା କିଛି ଲୋକଙ୍କୁ କଂପାନୀ ତରଫରୁ ଦାମୀ ମୋବାଇଲ ଗିଫ୍ଟ(Mobile Gift) କରାଯାଉଥିଲା। ନିକ ଜେମ୍ସ ସେହି ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ ଲୋକମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଜଣେ ଥିଲେ। ନିକ ଜେମ୍ସଙ୍କୁ ଗିଫ୍ଟରେ iPhone SE ଦିଆ ଯାଇଛି। ଏହି ଫୋନର ମୂଲ୍ୟ ପାଖାପାଖି ୨୯ହଜାରରୁ ମଧ୍ୟ ଅଧିକ ଅଟେ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *