ମାଙ୍କଡ଼ଙ୍କ ଦଳରେ ଫଶିଗଲା କଙ୍କଡା, ପାଖକୁ ଆସି କରିଲେ ଏମିତି Naughty ହ-ର-କ-ତ- ଦେଖନ୍ତୁ video

ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଗୋଟିଏ ଭିଡିଓ ଏମିତି ଭାଇରାଲ ହେଉଛି, ଯେଉଁଥିରେ ଅନେକ ନଟଖଟ ମାଙ୍କଡ(Naughty Monkey)ଖାଲି ଜାଗାରେ ବୁଲୁଥିବା କଙ୍କଡା(Crab)କୁ ଚିଡ଼େଇବା ଆରମ୍ଭ କରି ଦେଇଥିଲେ। ଯେବେବି ଆମେ କୈାଣସି ଅଜବପ୍ରକାର ଜୀବକୁ ଦେଖିଥାଉ ତ ଅନେକ ପ୍ରକାରର ମନରେ ଖ୍ୟାଲ ଆସିଥାଏ କି ବୋଧହୁଏ ଏ ଆମପାଇଁ ଭ-ୟ-ଙ୍କ-ର ତ ନୁହେଁ କିମ୍ବା ପୁଣି ଏହା ଆମକୁ କ୍ଷ-ତି ତ ପହଞ୍ଚାଇବ ନାହିଁ। କିଛି ଏମିତି ଭାବରେ ମାଙ୍କଡ ମଧ୍ୟ ହ-ର-କ-ତ କରିବା ସମୟରେ ଦେଖା ଯାଇଛନ୍ତି।

ଦୁଷ୍ଟ ମାଙ୍କଡମାନେ କଲେ ବି-ର-କ୍ତ

ମାନଡମାନେ ବହୁତ ଦୁ-ଷ୍ଟ ପ୍ରକୃତିର ଜୀବ ଅଟନ୍ତି। ନିଜ ଦୁ-ଷ୍ଟା-ମୀ କାରଣରୁ ଲୋକମାନେ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ଡରିଥାନ୍ତି। ଅଜବ ପ୍ରକାର ଦେଖା ଯାଉଥିବା କଙ୍କଡାକୁ ଦେଖିବା ପରେ ଅନେକ ମାଙ୍କଡ ତାକୁ ଘେରି ଯାଇଥିଲେ। ଅନେକ ସମୟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଦେଖିବା ପରେ କଙ୍କଡାକୁ ହାତରେ ହଲାଇବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା ମଧ୍ୟ କରିଥିଲେ। ଏହି ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ବହୁତ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି।

୧୫ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ଥର ଦେଖା ଯାଇଛି ଭିଡିଓ

ଏହି ଭିଡିଓ ଇଣ୍ଟରନେଟରେ ବହୁତ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି। ଏହାକୁ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ୧୫ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ଥର ଦେଖା ଯାଇ ସାରିଛି। ଏହି ଭିଡିଓରେ ମାଙ୍କଡମାନଙ୍କ ଦ୍ଵାରା କରାଯାଇଥିବା ଦୁ-ଷ୍ଟା-ମୀ ଲୋକମାନଙ୍କୁ ପସନ୍ଦ ଆସିଛି। କିନ୍ତୁ ଏହା ମଧ୍ୟ ଲାଗୁଛି କି ସେହି ଜୀବଟିକୁ ମାଙ୍କଡମାନେ ବି-ର-କ୍ତ କରୁଛନ୍ତି। କିଛି ଲୋକ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଦେଖି ହସୁଛନ୍ତି ତ କିଛି ଲୋକ କହୁଛନ୍ତି କି କଙ୍କଡାକୁ କୈାଣସି ସୁ-ର-କ୍ଷି-ତ ସ୍ଥାନରେ ଛାଡି ଦେବା ଉଚିତ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *