ଦୁଇ ସାଙ୍ଗ ମଧ୍ୟରେ ବୁମ୍ରା ବୋଲିଂ ଆକ୍ସନକୁ ନେଇକି ଏକ ବିତର୍କ ଚାଲିଥିଲା, ଏହାକୁ ନେଇ ବୋଲର ଜଣକ ଏକ ମଜାଳିଆ ଜବାବ ଦେଲେ,ଦେଖନ୍ତୁ video

ବୁମ୍ରା ଏବେ ଆଇପିଏଲରେ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ତରଫରୁ ଖେଳୁଛନ୍ତି ଏବଂ ନିକଟରେ ଯେତେବେଳେ ତାଙ୍କ ବୋଲିଂ ଆ-କ୍ସ-ନ-କୁ ନେଇକି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏକ ଭିଡିଓ ଛଡାଯାଇଥିଲା, ବୁମରା ପ୍ରଶଂସକମାନଙ୍କୁ କହିଲେ କି ଆପଣମାନେ ମତେ ଶିଖେଇ ଦିଅନ୍ତୁ। ଏହି ଭିଡିଓ ଏବେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି।

ଆମେ ସମସ୍ତେ ଜାଣେ କି ଯେତେବେଳେ ବି ଜସପ୍ରୀତ ବୁମ୍ରାଙ୍କ ହାତକୁ ବଲ୍ ଆସେ, ସେତେବେଳେ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ ଟେନ୍ସନ୍ କୁ ଆସିଯାନ୍ତି। ବର୍ତ୍ତମାନ ଏବେ ଦୁନିଆର ବହୁ ଲୋକ ତାଙ୍କ ଆ-କ୍ସ-ନ-କୁ ନକଲ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଛନ୍ତି, ଯାହାର ଅନେକ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି । ଠିକ୍ ଏଭଳି ଏକ ମଜାଦାର ଭିଡିଓ ଆଜିକାଲି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି।

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Mumbai Indians (@mumbaiindians)

ବୁମ୍ରା ଏବେ ଆଇପିଏଲରେ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସଙ୍କ ତରଫରୁ ଖେଳୁଛି ଏବଂ ନିକଟରେ ତାଙ୍କ ବୋଲିଂ ଆ-କ୍ସ-ନ-କୁ ନେଇ ମୁମ୍ବାଇ ଯେତେବେଳେ ଏକ ଭିଡିଓ ପୋଷ୍ଟ କଳା, ବୁମରା ପ୍ରଶଂସକମାନଙ୍କୁ କହିଥିଲେ ଯେ ତୁମେମାନେ ମତେ ଶିଖେଇବା ଉଚିତ। ଏହି ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏବେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି। ଯାହାକୁ ଦେଖିବା ପରେ ତୁମେ ହସକୁ ରୋକି ପାରିବ ନାହିଁ।

ଭିଡିଓରେ, ଆପଣ ଦେଖିପାରିବେ ଯେ ଦୁଇ ସାଙ୍ଗ ବୁମରାଙ୍କ ବୋଲିଂ ଆ-କ୍ସ-ନ-କୁ ନେଇ ଲଢ଼ୁଛନ୍ତି, ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଜଣେ କହୁଛି, ମୁଁ ଜାଣିଛି ବୁମ୍ରା କିପରି ବୋଲିଂ କରେ । ଅନ୍ୟଟି କହୁଛି ଯେ ବୁମରା ଏମିତି ନୁହେଁ ଏହି କୋଣରୁ ହାତ ବୁଲାଇ।ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ବୁମରା ଆସି କୁହନ୍ତି, “ତୁମେମାନେ ହିଁ ମୋତେ ଶିଖେଇ ଦିଅ ହାତ କେମିତି ବୁଲନ୍ତି, ତୁମେମାନେ ହିଁ ଶିଖେଇ ଦିଅ। ଏହା ପରେ ଦୁହେଁ କୁହନ୍ତି ଆମକୁ ଜଣା ନାହିଁ।” ଏହା ପରେ ଜଣେ କୁହେ ମୁଁ ତ ୱିକେଟ୍ କିପିଂ କରେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *