ଭିଣୋଇଙ୍କ ପ୍ରେମରେ ପଡି ଶାଳି ନିଜ ସ୍ବାମୀଙ୍କର ହିଁ କରିଦେଲେ ହ-ତ୍ୟା

ମୃ-ତକଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ଭିଣୋଇଙ୍କ ସହିତ ମିଶି ଯୋ-ଜ-ନା-ବଦ୍ଧ ଭାବରେ ନିଜ ସ୍ବାମୀଙ୍କର ହ-ତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି। ଥା ନା ପ୍ରଭାରୀ କହିଛନ୍ତି କି ପୋ-ଲି-ସ ଆ-ରୋ-ପୀ-ମା-ନଙ୍କୁ ଗି-ର-ଫ କରିବା ପାଇଁ ରେଡ କରୁଛନ୍ତି।

ପୁର୍ଣ୍ଣିୟା: ବିହାରର ପୂର୍ଣ୍ଣିୟା ଜିଲ୍ଲାର ମୁଫସ୍ସିଲ ଥା-ନା କ୍ଷେତ୍ରର ଜଣେ ମହିଳା ନିଜ ଭିଣୋଇଙ୍କ ପ୍ରେମରେ ଏମିତି ପାଗଳ ହୋଇଛନ୍ତି କି ନିଜ ସ୍ବାମୀଙ୍କର ହ-ତ୍ୟା କରିବାର ଯୋ-ଜ-ନା କରିଥିଲେ ଏବଂ ପରେ ସେ ନିଜ ପ୍ରେମୀ ଭିଣୋଇଙ୍କ ସହିତ ଏହି ହ-ତ୍ୟାକୁ ରୂପ ଦେଇଥିଲେ। ପୋ-ଲି-ସ ବର୍ତ୍ତମାନ ଦୁଇଜଣଙ୍କୁ ଗି-ର-ଫ କରି ନେଇଛନ୍ତି। ପୋ-ଲି-ସ-ଙ୍କ ଜଣେ ଅଧିକାରୀ ଗୁରୁବାର ଦିନ କହିଥିଲେ କି ତିନିଦିନ ପୂର୍ବରୁ ପୂର୍ଣ୍ଣିୟାର କାଳୀଗଞ୍ଜରୁ ସ୍କର୍ପିୟରେ ବସି ୪ଜଣଲୋକ ସାଇକେଲ ଦୋକାନୀ ମୋହମ୍ମଦ ବାବୁଲଙ୍କୁ ଅ-ପ-ହ-ର-ଣ କରି ନେଇଥିଲେ ଏବଂ ଧମଦାହ ଥା-ନା କ୍ଷେତ୍ରରେ ତାଙ୍କ ଗଳାକୁ ଚା-ପି ହ-ତ୍ୟା କରି ଶ-ବକୁ ଫୋ-ପା-ଡି ଦେଇଥିଲେ।

ପୋ-ଲି-ସ-କୁ ଘ-ଟ-ଣା-ର ତ-ଦ-ନ୍ତ ସମୟରେ ଏହି ଲୋକମାନଙ୍କ ଉପରେ ସ-ନ୍ଦେ-ହ ହୋଇଥିଲା, ଯେଉଁଥିରୁ ପୂରା ଘ-ଟ-ଣା-ର ଖୁ-ଲା-ସା ହୋଇ ଯାଇଥିଲା। ମୁଫସ୍ସିଲ ଥା-ନା ପ୍ରଭାରୀ ଆଦିତ୍ୟ କୁମାର ଝା କହିଛନ୍ତି, “ସାଇକେଲ ମିସ୍ତ୍ରୀ ମୋହମ୍ମଦ ବାବୁଲଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ନବଗଛିୟା ତୁଳସୀପୁରରେ ରହୁଥିବା ନିଜ ଭିଣୋଇ ମୋହମ୍ମଦ ଚାନ୍ଦଙ୍କୁ ଭଲ ପାଉଛନ୍ତି। ମୃ-ତକଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ଭିଣୋଇଙ୍କ ସହିତ ମିଶି ଯୋ-ଜ-ନା-ବ-ଦ୍ଧ ଭାବରେ ନିଜ ସ୍ବାମୀଙ୍କର ହ-ତ୍ୟା କରିଥିଲେ।”

ପୋ-ଲି-ସ ଅନ୍ୟ ଆ-ରୋ-ପୀ-ମାନଙ୍କୁ ଗି-ର-ଫ କରିବା ପାଇଁ ରେଡ କରୁଛନ୍ତି

ଘ-ଟ-ଣା-ରେ ସାମିଲ ଚାନ୍ଦଙ୍କୁ ପୋ-ଲି-ସ ନବଗାଛିୟା ସ୍ଥିତ ତାଙ୍କ ଘରୁ ହିଁ ଗି-ର-ଫ କରି ନିଆଯାଇଛି। ଘ-ଟ-ଣା-ରେ ପ୍ରଯୁକ୍ତ କରା ଯାଇଥିବା ଗାଡ଼ିକୁ ମଧ୍ୟ ପୋ-ଲି-ସ ଜ-ବ-ତ କରି ନେଇଛନ୍ତି। ସେ କହିଛନ୍ତି, “ଆ-ରୋ-ପୀ ଚାନ୍ଦ ଗାଡ଼ି ଚଳାଇବାର କାମ କରୁଥିଲେ। ଘ-ଟ-ଣା ଦିନ ସେ ବାବୁଲଙ୍କୁ ଗାଡ଼ିରେ ବସାଇ ଧମଦାହା ଆଡ଼କୁ ନେଇ ଯାଇଥିଲେ ଏବଂ ସେଠାରେ କିଛି ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ମିଶି ତାଙ୍କ ଗ-ଳା-କୁ ଚା-ପି ହ-ତ୍ୟା କରି ଦେଇଥିଲେ ଏବଂ ଶ-ବକୁ ରାସ୍ତା କଡକୁ ଫୋ-ପା-ଡ଼ି ଦେଇଥିଲେ। ସେହି ସମୟରେ ସେ ମୃ-ତକଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ସହିତ ଫୋନରେ ଲଗାତର ସମ୍ପର୍କରେ ଥିଲେ।”

ସୂ-ତ୍ର ଅନୁସାରେ, ଏହି ଦୁଇଜଣଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରଥମରୁ ହିଁ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ଥିଲା, ଯାହାକୁ ନେଇ ଗାଁରେ ପଞ୍ଚାୟତ ମଧ୍ୟ ବସିଥିଲା।ଥା-ନା ପ୍ରଭାରୀ କହିଛନ୍ତି କି ପୋ-ଲି-ସ ଅନ୍ୟ ଆ-ରୋ-ପୀ-ମା-ନଙ୍କୁ ଗି-ର-ଫ କରିବା ପାଇଁ ରେ-ଡ କରୁଛନ୍ତି।

ଏହାକୁ ନେଇ ଆପଣଙ୍କ ମତା ମତ ଦେବାକୁ ଭୁଲନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଏମିତି ପ୍ରତିଦିନ ଦେଶ ଦୁନିଆ, ଜଣା ଅଜଣା, ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ, ମନୋରଞ୍ଜନ ଇତ୍ୟାଦି ଖବର ଜାଣିବାକୁ ଆମର ଏହି ପେଜ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *