ପାଖକୁ ଆସି ଏମିତି ଚିଲାଇଥିଲା ଛେଳି, ପୁଣି ଠିକ ସେମିତି ହିଁ ଚିଲାଇବାକୁ ଲାଗିଥିଲା ଛୁଆ- ଦେଖନ୍ତୁ VIDEO

ଅନେକ ଥର ଛୋଟ ଛୁଆ ଏମିତି ହରକତ କରିଥାନ୍ତି, ଯାହାକୁ ଦେଖିବା ପରେ ଆପଣ ମଧ୍ୟ କହିବେ କି ବାସ୍ତବରେ ଏହି ଛୁଆ ଏତେ ନଟଖଟ କେମିତି ହୋଇପାରନ୍ତି। ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଅନେକ ଏମିତି ଭିଡିଓ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥାଏ। ସେଥିରୁ ଗୋଟିଏ ଭିଡିଓ ବହୁ ମାତ୍ରାରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି, ଯେଉଁଥିରେ ଗୋଟିଏ ଛୋଟ ଛୁଆ ବସିଛି ଏବଂ ହଠାତ ଛେଳିକୁ ଦେଖିବା ପରେ ତାପରି ଚିଲ୍ଲେଇବାକୁ ଲାଗିଥାଏ।

ଛେଳିପରି ପିଲାଟି ଚିଲ୍ଲେଇଥିଲା

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Goats Empire (@goats.empire)

ଗୋଟ ଏମ୍ପାୟର ନାମକ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ପେଜ ଗୋଟିଏ ଭିଡିଓ ନିଜ ରିଲ୍ସରେ ଅପଲୋଡ଼ କରିଛନ୍ତି। ଏହି ରିଲରେ ଗୋଟିଏ ଛେଳି ଛୋଟ ଛୁଆର ଠିକ ପାଖକୁ ଆସି ଠିଆ ହୋଇ ଯାଇଥାଏ। ଏହାପରେ ସେ ଜୋରରେ ଚିଲ୍ଲେଇ ଥାଏ, ଯାହାକୁ ଦେଖି ପାଖରେ ବସିଥିବା ଛୁଆ ମଧ୍ୟ ବହୁତ କ୍ୟୁଟ ଅନ୍ଦାଜରେ ଠିକ ଛେଳି ପରି ହିଁ ନକଲ କରିବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥାଏ ଏବଂ ଚିଲ୍ଲେଇବାକୁ ଲାଗି ଯାଇଥାଏ। ଏହି ଭିଡିଓ ଦେଖିବା ପରେ ଆପଣଙ୍କର ମଧ୍ୟ ମୁହଁରେ ହସ ନିଶ୍ଚୟ ଆସିଯିବ।

ଏକଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ଲାଇକ

ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଅପଲୋଡ଼ ହୋଇଥିବା ଏହି ଭିଡିଓ ଉପରେ ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏକଲକ୍ଷ ୨୫ହଜାରରୁ ଅଧିକ ଲାଇକ ଆସି ସାରିଛି। ଏହି ଭିଡିଓକୁ ପୋଷ୍ଟ କରିଥିବା ଗୋଟ ଏମ୍ପାୟର ହ୍ୟାଣ୍ଡେଲର କ୍ୟାପଶନରେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ଦୁଇଜଣ ଏକା ସାଥିରେ ବହୁତ ହିଁ କ୍ୟୁଟ ଲାଗୁଛନ୍ତି।’ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଲୋକମାନେ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରୁଛନ୍ତି ଏବଂ କମେଣ୍ଟ ମଧ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *