ମନୀଷ ପାଣ୍ଡେ ଆଉଟ ହୋଇଯିବା ପରେ IPL ର ଏକ ଯୁବତୀ ହୃଦୟ ବିଦାରକ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଇଥିଲେ । ଭିଡ଼ିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାକୁ ଲାଗିଛି : ଦେଖନ୍ତୁ video

ଆଇପିଏଲ 2021 ର ପ୍ରାରମ୍ଭିକ ପର୍ଯ୍ୟାୟରେ କିଛି ରୋମାଞ୍ଚକ ମ୍ୟାଚ ଦେଖିବାକୁ ମିଲିଛି । ଯାହାକୁ ଦେଖି କୌଣସି କ୍ରିକେଟ ପ୍ରସଂଶକ ଖୁସି ହୋଇଯିବେ । ଗତ କାଲି ରୋୟାଲ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜର୍ସ ବଙ୍ଗାଲୋର (RCB) ଆଇପିଏଲରେ ଅନ୍ୟଏକ ରୋମାଞ୍ଚକ ମ୍ୟାଚରେ ସନରାଇଜର୍ସ ହାଇଦ୍ରାବାଦ (SRH) ଛଅ ରନରେ ପରାସ୍ତ କରିଛି । ଯାହାପରେ ଟ୍ୱିଟରେ ପରାଜୟ ପାଇଁ ମନୀଷ ପାଣ୍ଡେଙ୍କୁ ଦାୟୀ କରାଯାଉଛି । ସେ ଏମିତି ସମୟରେ ଆଉଟ ହେଲେ ଯେଉଁ ସମୟରେ ତାଙ୍କର ଆବଶ୍ୟକତା ଥିଲା । ମନୀଷଙ୍କ ଆଉଟ ହେବାପରେ ହାଇଦ୍ରାବାଦ ଦଳର କାବ୍ୟ ମାରନ ଏମିତି ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଇଥିଲେ , ଯାହା ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ।

ଆରସିବି ବୋଲର ଶାହବାଜ ଅହମ୍ମଦଙ୍କ ବଲରେ ମନୀଷ ବଡ ସଟ ଖେଳିବା ଆଶାରେ ଆଉଟ ହୋଇଗଲେ । ତାଙ୍କୁ ଆଉଟ ହେବାର ଦେଖି ହାଇଦ୍ରାବାଦର କାବ୍ୟ ମାରନ ମୁଣ୍ଡରେ ହାତ ଦେଇଦେଲେ । ତାଙ୍କର ଏହି ପ୍ରତିକ୍ରିୟାକୁ ଦେଖି ଅନେକ ଲୋକ ଭାଙ୍ଗିପଡିଲେ । ମ୍ୟାଚରେ ଏକ ସମୟରେ 24 ବଲରୁ 35 ରନର ଆବଶ୍ୟକତା ଥିଲା । ସେହି ସମୟରେ କ୍ରିଜରେ ମନୀଷ ପାଣ୍ଡେ ଏବଂ ବେୟାରଷ୍ଟୋ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ । କିନ୍ତୁ 17 ତମ ଓଭରରେ ଶାହବାଜ ଅହମ୍ମଦ ଦୁଇ ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ଆଉଟ କରି ପାଭିଲିୟନର ରାସ୍ତା ଦେଖାଇଦେଲେ । ମନୀଷ ପାଣ୍ଡେ ଯେଉଁଭଳି ଭାବରେ ନିଜ ଉଇକେଟ ହରାଇଲେ , ତାହା ଦେଖି କାବ୍ୟ ମାରନ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଗଲେ । ସେ ନିଜ ମୁଣ୍ଡ ଧରି ପକାଇଲେ ।

https://twitter.com/Oreohotchoco/status/1382395552227225600?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1382395552227225600%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.tv9hindi.com%2Ftrending%2Fsrh-ceo-kaviya-maran-gave-heart-breaking-reaction-goes-viral-when-manish-pandey-was-dismissed-against-rcb-in-ipl-2021-618045.html

ହାଇଦ୍ରାବାଦ ଏହି ମ୍ୟାଚଟି ହାରିଗଲା ପରେ ଲୋକମାନେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ମନୀଷ ପାଣ୍ଡେଙ୍କୁ କଡା ଭାଷାରେ ଗା-ଳି କରିଥିଲେ । କିଛି ଲୋକ ମଧ୍ୟ ଏପରି କହିଲେ କି ହାଇଦ୍ରାବାଦ ପାଣ୍ଡେଙ୍କୁ କେବେଳ ବିଜୟ ମ୍ୟାଚକୁ ପରାସ୍ତ କରିବ ପାଇଁ ଦଳରେ ରଖିଛି । ସେଥିପାଇଁ ଲୋକମାନେ କହିଲେ କି ମନୀଷ ପାଣ୍ଡେଙ୍କ ଜାଗାରେ ଅନ୍ୟ ଏକ ଯୁବ ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ଦଳରେ ସୁଯୋଗ ଦେବା ଉଚିତ । ଏହି ମ୍ୟାଚଟିକୁ ହାରିବା ଫଳରେ ମନୀଷ ପାଣ୍ଡେ ଲୋକମାନଙ୍କ ଟା-ର୍ଗେ-ଟ-କୁ ଆସିଗଲେ । କିଛି ଲୋକ କାବ୍ୟ ମାରନଙ୍କର ଅବତରଣ ଚେହେରା ଦେଖି ବି-ର-କ୍ତ ହୋଇଗଲେ ।

ଆପଣଙ୍କୁ ଜଣାଇଦିଆଯାଉଛି କି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଲୋକମାନେ ପାଣ୍ଡେଙ୍କ ଉପରେ ବି-ର-କ୍ତ ହୋଇ ତାଙ୍କୁ ଦଳରୁ ବାହାର କରିଦେବା କଥା କହୁଛନ୍ତି । ଏହି କାରଣରୁ ହାଇଦ୍ରାବାଦର ପରାଜୟ ପାଇଁ ଲୋକମାନେ ପାଣ୍ଡେଙ୍କୁ ଦାୟୀ କରିଛନ୍ତି । ଟ୍ୱିଟରେ ବି ଲୋକମାନେ ମନୀଷ ପାଣ୍ଡେଙ୍କୁ ଟ୍ରୋଲ କରୁଛନ୍ତି । ସନରାଇଜର୍ସଙ୍କ ପାଇଁ ଏହି ମ୍ୟାଚର ଅଧିନାୟକ ଡେଭିଡ ୱାର୍ଣର 37 ବଲରେ 54 ରନ୍ କରିଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ମନୀଷ ପାଣ୍ଡେଙ୍କଠାରୁ 39 ବଲରେ 38 ରନ୍ ଆସିଥିଲା । ଧୀର ଇନିଂସ ପାଇଁ ମନୀଷ ପାଣ୍ଡେଙ୍କୁ ଟ୍ୱିଟରେ ଗା-ଳି କରାଯାଉଛି ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *