ସିଂହକୁ ଦେଖି ଦୌଡ଼ୁଥିଲେ ବ୍ୟକ୍ତି, ପୁଣି ଡିଆଁମାରି ଜଙ୍ଗଲର ‘ରାଜା’ ଏମିତି ଧରିଥିଲା, ଦେଖନ୍ତୁ video

ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଗୁଥାଇ ପାରେ କି ସିଂହ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଶି-କା-ର କରୁଥିବା ପ୍ରାଣୀ ଅଟେ। କିନ୍ତୁ, ଆପଣଙ୍କୁ ଜଣାଇ ଦେଉଛୁ କି ଏହି ବ୍ୟକ୍ତି ସିଂହଙ୍କୁ ରଖୁଛନ୍ତି। ଯେଉଁ କାରଣରୁ ସିଂହ ତାଙ୍କ ଶି-କା-ର କଲା ନାହିଁ। ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ‘african_animal’ ନାମକ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ସେୟାର କରାଯାଇଛି।

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପ୍ରତିଦିନ ପଶୁମାନଙ୍କ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଥାଏ। ଏଥିରୁ କିଛି ହସିବା ଭଳି ଭିଡିଓ ହୋଇଥାଏ,ତ କିଛି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କରି ଦେବା ଭଳି। କିଛି ଭିଡିଓ ତ ଏମିତି ହୋଇଥାଏ, ଯାହାକୁ ଦେଖିବା ମାତ୍ରେ ହିଁ ଲୋକମାନେ ଚି-ତ୍କା-ର କରିବାକୁ ଲାଗନ୍ତି। ଗୋଟିଏ ଏମିତି ହିଁ ଭିଡିଓ ବର୍ତ୍ତମାନ ଜୋରରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି, ଯେଉଁଥିରେ ଗୋଟିଏ ସିଂହ ଡିଆଁମାରି ବ୍ୟକ୍ତି ଜଣଙ୍କୁ ଧରୁଛି। ଗୋଟିଏ ମୂହୁର୍ତ୍ତ ପାଇଁ ତ ଏମିତି ଲାଗୁଛି କି ସିଂହ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଉପରେ ଜୋରଦାର ହ-ମ-ଲା କରିବ। କିନ୍ତୁ, ଏହି ପୂରା ଭିଡିଓର ସତ୍ଯତା ଅନ୍ୟ କିଛି ହିଁ ଅଟେ।

ଏହାତ ଆମେ ସମସ୍ତେ ଜାଣିଛେ କି ପଶୁ ତ ପଶୁ, ମନୁଷ୍ୟ ମଧ୍ୟ ସିଂହକୁ ଡରିଥାଏ। ବୋଧହୁଏ ହିଁ କେହି ଏମିତି ଥିବେ ଯାହାଙ୍କର ଏମିତି ଇଚ୍ଛା ଥିବ କି ତାଙ୍କ ସାମ୍ନାସାମ୍ନି ସିଂହ ସହିତ ହେଉ। କାରଣ, ଆଖିର ପଲକ ପଡ଼ିବା ମାତ୍ରେ ହିଁ ସିଂହ ଧୂଳି ଚଟେଇ ଦେଇଥାଏ। କିନ୍ତୁ, ଏହି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଦେଖି ଏମିତି ଲାଗୁନାହିଁ। କାରଣ, ଯେଉଁ ପରି ସେ ସିଂହ ସହିତ ମସ୍ତି କରୁଛନ୍ତି ସେଥିରୁ ତ ଏହା ଲାଗୁଛି କି ତାଙ୍କର ଜଙ୍ଗଲ ‘ରାଜା’ ସହିତ ବନ୍ଧୁତା ବହୁତ ପୁରୁଣା ଅଟେ। ଯେମିତି କି ଆପଣ ଭିଡିଓରେ ଦେଖି ପାରୁଥିବେ କି ବ୍ୟକ୍ତି ଜଣଙ୍କ କେମିତି ସିଂହର ଆଗେ ଆଗେ ଦୌଡ଼ୁଛନ୍ତି ଏବଂ ସିଂହ ତାଙ୍କୁ ଡିଆଁମାରି ଧରୁଛି।ତ ସବୁଠାରୁ ପ୍ରଥମେ ଆପଣ ଏହି ମଜାଦାର ଭିଡିଓକୁ ଦେଖନ୍ତୁ…

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ

 

View this post on Instagram

 

A post shared by African animals (@african_animal)

ତ ଦେଖିଲେ ଆପଣ ଭିଡିଓ। ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଗୁଥାଇ ପାରେ କି ସିଂହ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଶି-କା-ର କରୁଥିବା ପ୍ରାଣୀ ଅଟେ। କିନ୍ତୁ, ଆପଣଙ୍କୁ ଜଣାଇ ଦେଉଛୁ କି ଏହି ବ୍ୟକ୍ତି ସିଂହଙ୍କୁ ରଖୁଛନ୍ତି। ଯେଉଁ କାରଣରୁ ସିଂହ ତାଙ୍କ ଶି-କା-ର କଲା ନାହିଁ। ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ‘african_animal’ ନାମକ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ସେୟାର କରାଯାଇଛି। ବର୍ତମାନ ଏହି ଭିଡିଓ ଜୋରରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି। ଖବର ଲେଖା ଯିବା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ପାଖାପାଖି ଅଢ଼େଇଲକ୍ଷ ଲୋକ ପସନ୍ଦ କରିଛନ୍ତି। ସେଠାରେ, ଏହି ଭିଡିଓ ଉପରେ ଲୋକମାନେ ଲଗାତର କମେଣ୍ଟ ମଧ୍ୟ ଦେଉଛନ୍ତି।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *