ହୃଦୟରେ ରାଜ କରୁଥିବା ଏହି ଶସ୍ତା ଗାଡିଗୁଡିକରେ ମିଳୁଛି 40 ହଜାର ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରିହାତି । ଜାଣନ୍ତୁ ନୂତନ ମୂଲ୍ୟ ଏବଂ ଫିଚରସ

କରୋନା ଭାଇରସ ସଂ-କ୍ରମ-ଣ ପାଇଁ ଗାଡି କମ୍ପାନୀମାନଙ୍କର ଭାରି ମାତ୍ରାରେ ଅ-ର୍ଥକ୍ଷ-ତି ହୋଇଛି , ଯାହାକୁ ପୁରଣ କରିବା ପାଇଁ କମ୍ପାନୀ ଗୋଇଠିରୁ ଶିଖର ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛନ୍ତି । ଅଟୋ କମ୍ପାନୀଗୁଡ଼ିକ ଗାଡି ବିକ୍ରି ବୃଦ୍ଧି ପାଇଁ ନୂଆ ନୂଆ ପ୍ଲାନ କରୁଛି । ଯାହାର ଲକ୍ଷ ଆର୍ଥିକ ଚକ୍ରକୁ ବୃଦ୍ଧି କରିବା ।

ଦେଶରେ ବିକ୍ରିହେଉଥିବା ସବୁଠାରୁ ଶସ୍ତା କାର , ଯେଉଁଥିରେ ଏପ୍ରିଲ ମାସରେ ବହୁତ ରିହାତି ମିଳୁଛି । ଏହି କାର ମଧ୍ୟରୁ ରେନଲଟ କ୍ୱିଡ ଏବଂ ଡ଼ାଟସନ ରେଡି-ଗୋ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ । ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି କାର ଉପରେ ଦିଆଯାଉଥିବା ଅଫର ବିଷୟରେ କହିବୁ । ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏହାର ଭାରତୀୟ ମାର୍କେଟରେ ମୂଲ୍ୟ କଣ କହିବୁ ?

ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି କାର ଉପରେ ମିଳୁଥିବା ଅଫର ବିଷୟରେ କହିବା ପୂର୍ବରୁ , ଆପଣଙ୍କୁ ଦୁଇଟି କଥାରେ ଧ୍ୟାନ ରଖିବା ଉଚିତ । ପ୍ରଥମ ଏହି ଅଫରଗୁଡିକ ସୀମିତ ସମୟ ପାଇଁ । ଦ୍ୱିତୀୟଟି ବିଭିନ୍ନ ରାଜ୍ୟ ଏବଂ ଡିଲରସିପ ରେ ଏହି ଅଫରଗୁଡିକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇପାରେ ।

Google

ଯଦି ଆପଣ ଏପ୍ରିଲରେ ରେନଲଟ କ୍ୱିଡ କିଣୁଛନ୍ତି ତାହେଲେ ଆପଣଙ୍କୁ 40,000 ଟଙ୍କା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରିହାତି ମିଳିବ । କମ୍ପାନୀ ତରଫରୁ ଏହାକୁ 10,000 ଟଙ୍କାର ରିହାତି ଏବଂ 20,000 ଟଙ୍କାର ବିନିମୟ ଵୋନସ ଦିଆଯାଉଛି । ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଗ୍ରାହକମାନେ ଏହା ଉପରେ 10,000 ଟଙ୍କା କର୍ପୋରେଟ ରିହାତି ପାଇବେ । ଭାରତୀୟ ମାର୍କେଟରେ ରେନଲଟ କ୍ୱିଡର ଆରମ୍ଭ ଦିଲ୍ଲୀ ପ୍ରାଥମିକ ଶୋରୁମ ମୂଲ୍ୟ 3,18,100 ଅଟେ । ଏହାର ଟପ ଏଣ୍ଡ ଭାରିଏଣ୍ଟରେ 5,39,000 ଟଙ୍କା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଯାଇଥାଏ ।

ଯଦି ଏପ୍ରିଲ ମାସରେ ଆପଣ ଡ଼ାଟସନ ରେଡି-ଗୋ କିଣନ୍ତି , ତାହେଲେ ଆପଣଙ୍କୁ 37,000 ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରିହାତି ମିଳିବ । କମ୍ପାନୀ ତରଫରୁ ଏହା ଉପରେ 15,000 ଟଙ୍କାର ରିହାତି ଏବଂ 15,000 ଟଙ୍କାର ବିନିମୟ ବୋନସ ଦିଆଯାଉଛି । ଏହା ଅପେକ୍ଷା ଗ୍ରାହକମାନଙ୍କୁ ଏହା ଉପରେ 7000 ଟଙ୍କାର ଅତିରିକ୍ତ ରିହାତି ପାଇବେ । ଭାରତୀୟ ମାର୍କେଟରେ ଡ଼ାଟସନ ରେଡି-ଗୋର ଆରମ୍ଭ ଦିଲ୍ଲୀ ପ୍ରାଥମିକ ଶୋରୁମ ମୂଲ୍ୟ 3,83,800 ଅଟେ । ଏହାର ଟପ ଏଣ୍ଡ ଭାରିଏଣ୍ଟ 4,95,600 ଟଙ୍କା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଯାଇଥାଏ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *