୧୫ଫୁଟ ଗଭୀର କୂଅରେ ପଡ଼ି ଯାଇଥିଲା ହାତୀ ଛୁଆ, ଏମିତି ବଞ୍ଚାଗଲା ଜୀବନ – ଦେଖନ୍ତୁ Video

ହାତୀର ଛୁଆର ଉ-ଦ୍ଧା-ର କାର୍ଯ୍ୟର ଗୋଟିଏ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ବହୁତ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି। ଏହି ଘ-ଟ-ଣା ଓଡ଼ିଶାର ମୟୁରଭଞ୍ଜ ଜିଲ୍ଲାର ଅଟେ। ଯେଉଁଠାରେ ରାତିର ଅନ୍ଧାରରେ ଗୋଟିଏ ହାତୀ ଛୁଆ ୧୫ଫୁଟ ଗଭୀର କୂଅରେ ପଡ଼ି ଯାଇଥିଲା।

ହାତୀର ଛୁଆର ଉ-ଦ୍ଧା-ର କାର୍ଯ୍ୟର ଗୋଟିଏ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ବହୁତ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି। ଏହି ଘ-ଟ-ଣା ମୟୁରଭଞ୍ଜ ଜିଲ୍ଲାର ଅଟେ। ଯେଉଁଠାରେ ରାତିର ଅନ୍ଧାରରେ ଗୋଟିଏ ହାତୀ ଛୁଆ ୧୫ଫୁଟ ଗଭୀର କୂଅରେ ପଡ଼ି ଯାଇଥିଲା। ଗତ ଶନିବାର ଦିନ ବହୁତ କଷ୍ଟ ପରେ ହାତୀର ଛୁଆକୁ କୂଅରୁ ବାହାର କରି ନିଆଯାଇଛି। ସୂ-ଚ-ନା ମୁ-ତା-ବ-କ, ହାତୀ ଛୁଆର ବୟସ ଏକବର୍ଷ ଅଟେ। ସେଠାର, ଏହି ଘ-ଟ-ଣା ପରେ ଯେଉଁଠାରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆର ଗୋଟିଏ ପକ୍ଷରେ ଲୋକମାନେ ଉ-ଦ୍ଧା-ର ଟିମର ପ୍ରଶଂସା କରୁଛନ୍ତି, ତ ସେଠାରେ କିଛି ଲୋକ ଏହା ମଧ୍ୟ କହୁଛନ୍ତି କି ଲୋକମାନେ କୂଅକୁ ଏମିତି ଖୋଲା କଣପାଇଁ ଛାଡ଼ି ଦେଇଥିଲେ।

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏହି ଭିଡିଓ ନ୍ୟୁଜ ଏଜେନ୍ସୀ ଏଏନଆଇ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିବା ସମୟରେ କ୍ୟାପଶନରେ ଲେଖିଛନ୍ତି, କି ଶନିବାର ଦିନ ମୟୂରଭଞ୍ଜ ଜିଲ୍ଲାର ଗୋଟିଏ ଗାଁରେ ୧୫ଫୁଟ ଗଭୀର କୂଅରେ ଗୋଟିଏ ହାତୀ ଛୁଆକୁ ବାହାର କରା ଯାଇଛି। ରେଞ୍ଜ ଅଫିସର ରବି ନାରାୟଣ ମୋହନ୍ତି କହିଛନ୍ତି “ଶୁକ୍ରବାର ରାତିରେ ଏହି ଛୁଆ କୂଅରେ ପଡ଼ି ଯାଇଥିଲା।”

୧ମିନିଟ ୫୪ସେକେଣ୍ଡର ଏହି କ୍ଲିପରେ ଆପଣ ଦେଖି ପାରିବେ କି କେମିତି ରେଞ୍ଜ ଅଫିସର ଜେସୀବୀ ମେସିନ ସାହାଯ୍ୟରେ କୂଅରେ ପଡ଼ିଥିବା ହାତୀର ଛୁଆକୁ ବାହାର କରିଥିଲେ। କୂଅର ଆଖପାଖକୁ ବହୁତ ଖୋଳା ଯାଇଛି। ଭିଡ଼ିଓରେ ଆପଣ ହାତୀ ଛୁଆର ଆବାଜ ମଧ୍ୟ ଶୁଣି ପାରିବେ। ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ୨୯ହଜାର ଥର ଦେଖା ଯାଇ ସାରିଛି।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *