ପତ୍ନୀ ଏବଂ ପିଲାମାନଙ୍କ ସମେତ 4 ଜଣଙ୍କୁ ହ-ତ୍ୟା କରି କୋଠରୀ ବାହାରେ ତାଲା ପକାଇ ବୁଲେଟରେ ଫେ-ରା-ର ହୋଇଯାଇଥିଲେ

ଜାମସେଦପୁରର ଟାଟା ଷ୍ଟିଲର ଅ-ଗ୍ନିଶ-ମ ବିଭାଗରେ କାମ କରୁଥିବା ଦୀପକ କାଦମାସ୍ଥିତ ତାଙ୍କ ଘରେ 4 ଜଣକୁ ହ-ତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ତାଙ୍କର ଜଣେ ସାଙ୍ଗ ଏବଂ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ଆ-ହ-ତ କରି ଖ-ସି ପଳାଇଥିଲେ । ପୋ-ଲି-ସ ଦୀପକଙ୍କୁ ଗି-ର-ଫ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛି । ଏହି ଦୀପକ ନିଜ ବୁଲେଟ ମୋଟରସାଇକେଲ ସହ ଫେ-ରା-ର ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି ।

ଏହି ହ-ତ୍ୟା-କା-ଣ୍ଡରେ ଅନେକ ପ୍ରଶ୍ନ ଉଙ୍କି ମା-ରୁ-ଛି କି ପତ୍ନୀ ଏବଂ ପିଲାମାନଙ୍କୁ ମା-ରି-ବାପ-ରେ ଶିକ୍ଷୟିତ୍ରୀଙ୍କୁ କାହିଁକି ହ-ତ୍ୟା କରାଯାଇଥିଲା ଏବଂ ହ-ତ୍ୟାପ-ରେ ତାଙ୍କୁ କାହିଁକି ଖଟ ବାକ୍ସରେ ରଖାଯାଇଥିଲା । କଣ ମା-ମ-ଲାଟି ହ-ତ୍ୟା ଦେଖିଦେବା ଫଳରେ ହୋଇଛି ? ଶିକ୍ଷୟିତ୍ରୀ ଜଣକ ଦୀପକଙ୍କୁ ହ-ତ୍ୟା କରୁଥିବାର ଦେଖିଦେଇଥିଲେ ସେଥିପାଇଁ ଦୀପକ ତାଙ୍କୁ ହ-ତ୍ୟା କରିଦେଇଛନ୍ତି ବୋଲି ଆଶଙ୍କା ଉଠୁଛି । କିନ୍ତୁ ପ୍ରକୃତ କଥା ଦୀପକଙ୍କ ଗି-ର-ଫ ହେବାପରେ ଜଣାପଡିବ ।

Google

କାଦମା ତିସ୍ତା ରୋଡ଼ କ୍ୱାଟର ନମ୍ବର 97 ରେ 4 ଜଣ ଲୋକଙ୍କୁ ଅତି ନି-ର୍ମ-ମ ଭାବରେ ଗ-ଳା କା-ଟି ହ-ତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି । ଏହି ହ-ତ୍ୟା କା-ଣ୍ଡରେ ଅ-ଭି-ଯୁ-କ୍ତ ଟାଟା ଷ୍ଟିଲର ଅ-ଗ୍ନିଶ-ମ ବିଭାଗର କର୍ମଚାରୀ ଦୀପକ କୁମାର ସୋମବାର ଅପରାହ୍ନରେ ନିଜ ପତ୍ନୀ ବୀଣା କୁମାରୀ ଏବଂ ନିଜ ପିଲାମାନଙ୍କ ଟ୍ୟୁସନ ଶିକ୍ଷୟତ୍ରୀ ରିଙ୍କି ଘୋଷ ଯାହାଙ୍କୁ 22 ବର୍ଷ ତାଙ୍କୁ ହ-ତ୍ୟା-କାରୀ ଫେ-ରା-ର ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି ।

ଘ-ଟ-ଣାସ୍ଥ-ଳରେ ଯେବେ ରୋସନ ସିଂ ନିଜ ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହ ପହଞ୍ଚିଲେ ସେତେବେଳେ ଦୀପକ ତାଙ୍କୁ ଏବଂ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ହାତୁଡିରେ ଆ-କ୍ର-ମଣ କରି ଆ-ହ-ତ କରିଥିଲେ । ରୋସନ ଏବଂ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ଟିଏମଏଚ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିଲା । ସୂଚନା ମିଳିବା ମାତ୍ରେ ଡାକ୍ତର ତାମିଲ ୱାନନ ଏବଂ ସିଟି ଏସପି ଘ-ଟ-ଣାସ୍ଥ-ଳରେ ପହଞ୍ଚି ସ୍ଥିତିର ନି-ରୀକ୍ଷ-ଣ କରିଥିଲେ । ହ-ତ୍ୟାର କାରଣ ଜଣା ପଡିନଥିଲା ।

ଏହି ଘ-ଟ-ଣାର ଖବର କାଦମା ପୋ-ଲି-ସଙ୍କୁ ସନ୍ଧ୍ୟା 4 ଟାରେ ମିଳିଥିଲା । ତାପରେ ପୋ-ଲି-ସ ସେହି ଘ-ଟ-ଣାସ୍ଥ-ଳରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲା । ଘ-ଟ-ଣା ପରେ ଫେ-ରା-ର ହୋଇଥିବା ଦୀପକ ସବୁ ଶ-ବଙ୍କୁ ରୁମରେ ବନ୍ଦ କରି କୋଠରୀ ବାହାରୁ ତାଲା ପକାଇ ବୁଲେଟରେ ଫେ-ରା-ର ହୋଇଯାଇଥିଲେ । ପୋ-ଲି-ସ ଘ-ଟ-ଣାସ୍ଥ-ଳରେ ପହଞ୍ଚି କବାଟ ଭା-ଙ୍ଗି ଭିତରକୁ ପ୍ରବେଶ କରିଥିଲେ । ଭିତରେ ସମସ୍ତଙ୍କ ଶ-ବ ପଡିଥିଲା । ରିଙ୍କିଙ୍କ ଶ-ବକୁ
ଆଗ ରୁମରେ ଥିବା ଖଟ ବାକ୍ସରେ ଲୁ-ଚା-ଇ ରଖାଯାଇଥିଲା ।

Google

ଜାମସେଦପୁରର ଏସଏସପି ତାମିଲ ୱାନନ କହିଛନ୍ତି କି ସନ୍ଧ୍ୟା 6 ଟାରେ ପୋ-ଲି-ସଙ୍କୁ ଏହି ହ-ତ୍ୟା- ଅ-ଭି-ଯୋ-ଗରେ ସୂଚନା ମିଳିଥିଲା । ସେମାନେ ଯେତେବେଳେ ଦେଖିଲେ ମୋଟ ଚାରୋଟି ଶ-ବ ମିଳିଥିଲା । ଦୀପକ କୁମାର ଫେ-ରା-ର ହୋଇଯାଇଛି । ପୋ-ଲି-ସ ସବୁ କୋଣରୁ ନି-ରୀକ୍ଷ-ଣ କରୁଛି ଏବଂ ଯଥା ଶୀଘ୍ର ଦୀପକଙ୍କୁ ଗି-ର-ଫ କରାଯିବ ।

ପରିବାର ଲୋକମାନେ କହିଥିଲେ କି ରିଙ୍କି ସକାଳ 11 ଟାରେ ଟ୍ୟୁସନ ପଢାଇବା ପାଇଁ ଦୀପକଙ୍କ ଘରକୁ ଯାଇଥିଲା । ଯେତେବେଳେ ସେ 12:30 ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଘରେ ନ ପହଞ୍ଚିଲେ ଘର ସଦସ୍ୟମାନେ ତାଙ୍କୁ ଖୋଜିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲେ । ପରେ ପୋ-ଲି-ସ ଷ୍ଟେ-ସ-ନରେ ସୂଚନା ଦିଆଗଲା । ପରିବାର ଲୋକମାନେ କହିଲେ କି ଗତ 2 ବର୍ଷ ଧରି ସେ ଦୀପକଙ୍କ ପିଲାମାନଙ୍କୁ ପଢ଼ାଉଥିଲେ ।

Google

ମୃ-ତ ବୀଣାଙ୍କ ଭାଇ କହିଲେ ଯେ ତାଙ୍କ ଭଉଣୀଙ୍କ ସମସ୍ତ ଅଳଙ୍କାର ତାଙ୍କ ପାଖରେ ଅଛି । ଆଜି ସକାଳୁ ଭିଣେଇ ଆସି ସବୁ ଅଳଙ୍କାର ନେଇଯାଇଥିଲେ ଏବଂ କହିଲେ କି ଘର ପଞ୍ଜିକୃତ ହେବ । ଟଙ୍କାର ଆବଶ୍ୟକ ବୋଲି ,କିନ୍ତୁ କିଏ ଜାଣିଥିଲା ଏଭଳି ଘ-ଟ-ଣା ହେବ ବୋଲି ? ଭଉଣୀର ବୟସ 35 ଏବଂ ଦୁଇ ପିଲାଙ୍କର ବୟସ 5 ଏବଂ ଅନ୍ୟଟିର 12 ବର୍ଷ ଅଟେ ।

Google

ମୁ-ତ ରିଙ୍କିଙ୍କର ମା ବବିତାଙ୍କ କହିବା ଅନୁସାରେ ତାଙ୍କୁ ଜଣାନାହିଁ କି କଣ ହୋଇଛି ? ସବୁଦିନ ଭଳି ଆଜି ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ଝିଅ ଟ୍ୟୁସନ ପଢାଇବା ପାଇଁ 11 ଟାରେ ଯାଇଥିଲା । ଯେତେବେଳେ ସେ 3 ଟା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଘରକୁ ନ ଆସିଲା ତ ସେମାନେ ଖୋଜିବାକୁ ଲାଗିଲେ । ତାଙ୍କୁ ଲାଗିଲା କି ସ୍କୁଟି ନେଇଯାଇଛି, କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ଦୁ-ର୍ଘ-ଟ-ଣା ଘ-ଟିଥି-ବ । ସେଥିପାଇଁ ସେମାନେ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଖୋ-ଜିବା-କୁ ଲାଗିଲେ । ପରେ ଯେବେ ସେମାନେ ଦୀପକଙ୍କ ଘରକୁ ଆସିଲେ ପୋ-ଲି-ସ ସେତେବେଳେ ତାଲା ଭା-ଙ୍ଗି ଦେଖନ୍ତି କି ତାଙ୍କ ଶ-ବ ପଡିଛି ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *