୨୮୯୯ ଟଙ୍କାରେ ମିଳୁଛି ସ୍ମାର୍ଟ ଫୋନ, ଜଲଦି Luck by chance ସେଲ ରେ ଭାଗ ନିଅନ୍ତୁ

ZOOMSHOP ରେ, ଆଡ଼ଭାନ୍ସ ଫିଚର୍ସ ବିଶିଷ୍ଟ ସ୍ମାର୍ଟଫୋନର ନବୀକରଣ ହୋଇଥିବା ମଡେଲଗୁଡିକ ମାତ୍ର ୨୮୯୯ ଟଙ୍କାରେ କିଣାଯାଇପାରିବ। ଏହା ଏକ ସୀମିତ ଅଫର ଯେଉଁଥିରେ ଉପଭୋକ୍ତାମାନେ ପ୍ରଥମେ କମ ମୂଲ୍ୟରେ ପାଇପାରିବେ।

ବଜେଟ୍ ପରିସର ମଧ୍ୟରେ ଆଜିକାଲି ଆଡ଼ଭାନ୍ସ ଫିଚର୍ସ ସହିତ ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ ପାଇଁ ଯୁବକମାନେ ଅନେକ ପସନ୍ଦ କରୁଛନ୍ତି। ବୋଧହୁଏ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଅନଲାଇନ ସେଲରେ ଏପରି ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ କିଣିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ଅନେକ ଜଣ କିଣି ପାରିଛନ୍ତି। ବର୍ତ୍ତମାନ ଆପଣ ଏହି ହ୍ୟାଣ୍ଡସେଟଗୁଡିକୁ ମାତ୍ର ୨୮୯୯ ଟଙ୍କାରେ କିଣି ପାରିବେ, ତାହା ମଧ୍ୟ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଗ୍ୟାରେଣ୍ଟି ସହିତ ଅର୍ଡର କରିବା ପାଇଁ ଏଠାରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ।

ZOOMSHOP ରେ, ଆଡ଼ଭାନ୍ସ ଫିଚର୍ସ ବିଶିଷ୍ଟ ସ୍ମାର୍ଟଫୋନର ନବୀକରଣ ହୋଇଥିବା ମଡେଲଗୁଡିକ ମାତ୍ର ୨୮୯୯ ଟଙ୍କାରେ କିଣାଯାଇପାରିବ। ଏହା ଏକ ସୀମିତ ଅଫର ଯେଉଁଥିରେ ଉପଭୋକ୍ତାମାନେ ପ୍ରଥମେ କମ ମୂଲ୍ୟରେ ପାଇପାରିବେ। ଧ୍ୟାନ ରଖିବେ ଏହି ଅଫରର ସ୍ଟକ ଶେଷ ହେଲା ଯାଏଁ ଆପଣ କମ ମୂଲ୍ୟରେ ପାଇଁ ପାରିବେ।

ZOOMSHOP ହେଉଛି ଏକ ଅନଲାଇନ ମାର୍କେଟ ପ୍ଲେସ ଯାହା ସାର୍ଟିଫାଏଡ ନବୀକରଣ ହୋଇଥିବା ମୋବାଇଲ୍, ଲାପଟପ୍ ଏବଂ ଆସେସୋରିଜ୍ ବିକ୍ରୟ କରେ। ଏହି ୱେବସାଇଟରେ ବିକ୍ରି ହୋଇଥିବା ସମସ୍ତ ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍ କଠିନ। ଫୋନର ଗୁଣବତ୍ତା ଯାଞ୍ଚ କରିବା ପାଇଁ QUTrust ନାମକ ଗୁଣବତ୍ତା ସ୍ମାର୍ଟୱେୟର ସଫ୍ଟୱେର୍ ବ୍ୟବହୃତ ହୁଏ।

ସେଲ ବିଷୟରେ ତଥ୍ୟ:-

ZOOMSHOP ର ଏହି ସେଲରେ, ସମସ୍ତ ଜଣାଶୁଣା ବ୍ରାଣ୍ଡର ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍ ଏବଂ କୀପ୍ୟାଡ୍ ଫୋନ୍ ଉପଲବ୍ଧ, ଯାହା ଲକ ବାଏ ଚାନ୍ସ ଆଧାରରେ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ଦିଆଯିବ। ସେଲରେ ଉପଲବ୍ଧ ବ୍ରାଣ୍ଡଗୁଡ଼ିକରେ ଓପୋ, ଭିଭୋ, ରିଅଲମି, ଆଇସକ୍ରିମ, ସାମସଙ୍ଗ ଏବଂ ୟୁନିଟି U310, ଏବଂ ରେଡମି ଏବଂ କ୍ଲାସିକ୍ KL-102 ସମ୍ପୃକ୍ତ ରହିବ। ZOOMSHOP ଏହାର ବିକ୍ରେତା ମାନଙ୍କଠାରୁ ବହୁ ପରିମାଣର ପୁରୁଣା ଫୋନ ଆମଦାନୀ କରେ ଏବଂ ଶସ୍ତା ଦରରେ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ବିକ୍ରି କରେ। ତେଣୁ ଏହି ଅଫର ପ୍ରଥମରୁ ଆସି, ପ୍ରଥମେ ପାଇବା ଆଧାରରେ ନେଇ ଯାଆନ୍ତୁ।

କଣ ହୋଇଥାଏ ରିଫର୍ବିସଡ:-

ଏମିତି ଆଇଟମ୍ସ ଯାହା ଅଲଗା ଅଲଗା କାରଣରୁ ଭେଣ୍ଡର ପାଖକୁ ଫେରିଆସି ଥାଏ। ତା’କୁ ପୁଣି ଥରେ ଟେଷ୍ଟ କରି ଗ୍ରାହକ ମାନଙ୍କୁ ବିକ୍ରି କରିଦିଅନ୍ତି। ତାର ପ୍ରତ୍ୟେକ ତ୍ରୁଟି ସମାପ୍ତ କରିବା ପରେ, ତାର ପ୍ରତ୍ୟେକ ସେବା ପରୀକ୍ଷା କରାଯାଏ। ଏହାକୁ ରିଫର୍ବିସଡ କୁହାଯାଏ। ଏହା ଏକ ସାର୍ଟିଫାଏଡ ପ୍ରି-ଓନଡ କାର କିଣିଲା ଭଳି ଅଟେ। ରିଫର୍ବିସଡ ହୋଇଥିବା ଉତ୍ପାଦ ଗୁଡ଼ିକ ସାଧାରଣତ କମ ବ୍ୟବହୃତ ହୁଏ। ପ୍ରାୟ ଯେତେବେଳେ ବିତରଣ ସମୟରେ ଏକ ତ୍ରୁଟି ଦେଖାଦେଇଥାଏ, ଗ୍ରାହକ ତାହାକୁ ଫେରସ୍ତ କରନ୍ତି। ଏହି ତ୍ରୁଟିଗୁଡିକ ଠିକ କରି ୱେଣ୍ଡର ତାକୁ ପୁଣି ଥରେ ବିକି ଥାଏ।

ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅଛି ଦୁଇଟି ଅଫର:-

ଷ୍ଟକ ସରିଗଲା ପରେ ଯଦି ଆପଣ ନିଜ ପସନ୍ଦର ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍ ପାଇବାରେ ଅସମର୍ଥ, ତେବେ ZOOMSHOP ଆପ ଆପଣଙ୍କୁ ଦୁଇଟି ଅଫର୍ ଦେବ:

୧. ଅନ୍ୟ କୌଣସି ଫିଚର୍ସ ଫୋନ ନେଇ ପାରିବେ।

୨. ଯଦି ଆପଣ ଅନ୍ୟ କୌଣସି ଫିଚର୍ସ ଫୋନରେ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ନୁହଁନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ଦେଇଥିବା ୨୮୯୯ ଟଙ୍କା ଅନ୍ୟ କୌଣସି ଡିଲରେ ବ୍ୟବହାର କରାଯାଇପାରିବ। ଏଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ କୁପନ୍ ଦିଆଯିବ।

ଏହିପରି ଅର୍ଡର କରନ୍ତୁ:-

ଏହି ଅଫର ଅନୁସାରେ ସମସ୍ତ ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ ପ୍ରଥମେ ସର୍ଭିସ ଆଧାରରେ ବିକ୍ରି ହେଉଛି। ଯଥା ଶୀଘ୍ର ଅର୍ଡର କରିବା ପାଇଁ ଏଠାରେ କ୍ଲିକ୍ କରନ୍ତୁ।

ଅର୍ଡର କରିବା ପୂର୍ବରୁ ପ୍ରଥମେ ଥରେ ZOOMSHOP ର ଶପିଙ୍ଗ ଜରୁର ପଡ଼ି ନିଅନ୍ତୁ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *