ମା ନୁହେଁ ରା-କ୍ଷସୀ ୩ ଝିଅକୁ ମା-ରିଦେଲା ମା, ଜାଣନ୍ତୁ ପୁରା ଘ-ଟ-ଣା

ଆମେରିକା(US)ର ଲସ ଏଞ୍ଜେଲିସର ଗୋଟିଏ ଆ-ପା-ର୍ଟ-ମେ-ଣ୍ଟରେ ପାଞ୍ଚବର୍ଷରୁ କମ ବୟସର ତିନୋଟି ଛୁଆ ମୃ-ତ ଅବସ୍ଥାରେ ମିଳିଛନ୍ତି। ଏହି ଘ-ଟ-ଣା-ରେ ଛୁଆଙ୍କର ମାଆଙ୍କୁ ଗି-ର-ଫ କରି ନିଆଯାଇଛି। ପୋ-ଲି-ସ ଏହାର ସୂ-ଚ-ନା ଦେଇଛନ୍ତି। ଆ-ରୋ-ପୀ ମାଆ ଲିଲିୟାନା କାରିଲୋଙ୍କ ଲାସ ଏଞ୍ଜେଲିସ ପୋ-ଲି-ସ ସହରରୁ ପାଖାପାଖି ୩୨୨ କିଲୋମିଟର ଦୂର ତୁଲାର କା-ଉ-ଣ୍ଟ-ରୁ ଶନିବାର ସକାଳୁ ଗି-ର-ଫ କରିଛନ୍ତି।

ଏମିତି ହେଲା ଛୁଆଙ୍କ ହ-ତ୍ୟା-ର ଖୁ-ଲା-ସା

ଲାସ ଏଞ୍ଜେଲିସ ପୋ-ଲି-ସର ଲେପ୍ଟିନେଣ୍ଟ ରାଉଲ ଜୋବେଲ କହିଛନ୍ତି କି ଛୁଆଙ୍କ ଜେଜେମା ଯେବେ ନିଜର କାମରୁ ଘରକୁ ଫେରିଥିଲେ ତ ସେ ଆ-ପା-ର୍ଟ-ମେ-ଣ୍ଟର ଛୁଆର ଶ-ବ ଦେଖିଥିଲେ, ଯେତେବେଳେ କି ଛୁଆଙ୍କ ମାଆ ନି-ଖୋ-ଜ ଥିଲେ।

ତ-ଦ-ନ୍ତ ପାଇଁ ଜୁଟିଲେ ପୋ-ଲି-ସ

ପୋ-ଲି-ସ-ଙ୍କ ଆରମ୍ଭ ରି-ପୋ-ର୍ଟ ମୁ-ତା-ବକ, ଛୁଆଙ୍କ ମୃ-ତ୍ୟୁ ଛୁ-ରୀ-ରେ ହ-ମ-ଲା କରାଯିବା କାରଣରୁ ହୋଇଥିଲା। କିନ୍ତୁ ଏହି କେ-ସରେ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କୈାଣସି ଅଧିକାରିକ ବ-ୟା-ନ ଜାରି କରାଯାଇ ନାହିଁ। ଜୋବେଲ କହିଛନ୍ତି କି ଆମେ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛୁ କି ଛୁଆଙ୍କ ହ-ତ୍ୟା କଣ ପାଇଁ କରାଯାଇଛି।

କାର ନେଇ ଫେରାର ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି ଆ-ରୋ-ପୀ ମାଆ

ସେ ଜଣାଇଛନ୍ତି କି ପୋ-ଲି-ସ-ଙ୍କୁ ଏହି ସୂ-ଚ-ନା ମିଳିଥିଲା କି କାରିଲୋ ନିଜ କାରରେ ଯାଉଥିଲେ ଏବଂ ତାର ବେକର୍ସଫିଲ୍ଡ ଅଞ୍ଚଳର କାହା ସହିତ ଝ-ଗ-ଡ଼ା ହୋଇଥିଲା। ପୁଣି ସେ ନିଜ କାର ଛାଡ଼ି ଦେଇଥିଲେ ଏବଂ ଅନ୍ୟ ଜଣଙ୍କ କାର ଛଡେଇ ନେଇ ଫେ-ରା-ର ହୋଇଯାଇଥିଲେ।

କାରିଲୋଙ୍କୁ ବେକର୍ସଫିଲ୍ଡରୁ ପାଖାପାଖି ୩୨୨କିଲୋମିଟର ଦୂର ତୁଲାରେ କାଉଣ୍ଟିର ପୋଣ୍ଡେରୋସା ଅଞ୍ଚଳରୁ ହା-ଜ-ତ-କୁ ନିଆ ଯାଇଥିଲା। ଜୋବେଲ କହିଛନ୍ତି କି ଘ-ଟ-ଣା-ରେ ପରି-ଶେ-ଷରେ ଏହି ମହିଳା ସ-ନ୍ଦେହରେ ଅଛନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ଆମେ ଅନେକ କୋଣରୁ ଏହି କେ-ସରେ ତ-ଦ-ନ୍ତ କରୁଛୁ। ଆମେ ଜାଣିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛୁ କି କଣ ମାଆଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ଏଥିରେ ଅନ୍ୟଲୋକ ମଧ୍ୟ ସା-ମିଲ ଅଛନ୍ତି।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *