ପୋ-ଲି-ସର ଏକ ଟି-ମ ଘରେ ପଶି ପରିବାର ଲୋକଙ୍କୁ ମା-ଡ ମାରିବା ଭିଡିଓ ହେଲା ଭାଇରାଲ , ମହିଳାଙ୍କୁ ବି ସେମାନେ ଛାଡ଼ି ନାହାଁନ୍ତି, ଦେଖନ୍ତୁ video

ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶର ଖଣ୍ଡୱା ଜିଲ୍ଲାର ଛେଗାଓଁ ମଖାନ ପୋ-ଲି-ସ ଷ୍ଟେ-ସନ ଅଞ୍ଚଳର ସିରସୋଦ ପଞ୍ଚାୟତର ବଞ୍ଜରୀ ଗ୍ରାମ ରବିବାର ଅପରାହ୍ନରେ ଚର୍ଚ୍ଚାର ପରିସରରେ ଥିଲା। ବାସ୍ତବରେ, ଏହି ଗାଁରେ ପୋ-ଲି-ସର ଏକ ଟି-ମ ଘରେ ପ୍ରବେଶ କରି ଗୋଟିଏ ପରିବାର କିଛି ଲୋକଙ୍କୁ ମା-ଡ ମା-ରି ବାହାର କରିଦେବା ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି।

ଭିଡିଓରେ ଦେଖାଯାଉଛି କି କିଛି ପୋ-ଲି-ସ-ବା-ଲା ଏକ ଭଙ୍ଗା ଘରେ ପଶି ଜଣେ ଯୁବକଙ୍କୁ ଧରି ମା-ଡ ମାରୁଛନ୍ତି। ଯେତେବେଳେ ଜଣେ ମହିଳା ଜଣଙ୍କ ଯୁବକକୁ ମା-ଡ ଖାଇବାରୁ ଉ-ଦ୍ଧା-ର କରିବାକୁ ଆସନ୍ତି ପୋ-ଲି-ସ ମଧ୍ୟ ସେହି ମହିଳାଙ୍କ ଉପରେ ଲାଠି ଚଳା-ଇବା ଆରମ୍ଭ କରିଦିଏ।

ଏହି ମା-ଡ଼-ପି-ଟ ବେଳେ ଜଣେ ପୋ-ଲି-ସ ବାଲା ମୁଣ୍ଡରେ ମଧ୍ୟ ଆ-ଘା-ତ ଲାଗିଛି। ସେ ତାଙ୍କ ମୁଣ୍ଡକୁ ଘଷୁଥିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି। ପରିବାର ଲୋକଙ୍କୁ ମା-ଡ ମା-ରି-ବା ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବା ପରେ ଏଠାରେ ସବୁଆଡେ ପୋ-ଲି-ସ-ର ବି-ରୋ-ଧ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି।

ପୋ-ଲି-ସ ଅ-ଭି-ଯୋ-ଗ କରିଛି ଯେ ଉକ୍ତ ଗାଁର ଜଣେ ଯୁବକକୁ କରୋନା ପଜିଟିଭ ହେଇଥିଲା, ତା ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ତାଙ୍କ ସହ ଡକ୍ଟର ପୁର୍ବା କୁଶୱା ଗାଁକୁ ଯାଇଥିଲେ।

ସେତେବେଳେ ପରିବାର ଲୋକେ ରୋଗୀଙ୍କୁ ଦେଖିବାକୁ ମନା କରି ଡାକ୍ତରଙ୍କୁ ମା-ଡ଼ ମା-ରି-ଥି-ଲେ। ଏହା ପରେ ଘ-ଟ-ଣା ସମ୍ପର୍କରେ ସୂ-ଚ-ନା ପାଇଁ ଛେଗାଓଁ ମାଖାନ ପୋ-ଲି-ସ ଷ୍ଟେ-ସନ ଦାୟିତ୍ଵରେ ଥିବା ଅଫିସର ତାଙ୍କ ଟିମ୍‌ଙ୍କ ସହ ଘ-ଟ-ଣା-ସ୍ଥ-ଳରେ ଠିକ୍ ସମୟରେ ପହଞ୍ଚି ଗ୍ରାମବାସୀଙ୍କୁ ପ୍ରହାର କରିଥିଲା। ଯାହାର ଭିଡିଓ ସ୍ଥାନୀୟ ବାସିନ୍ଦାଙ୍କ ଦ୍ଵାରା କରାଯାଇ ଭାଇରାଲ କରାଯାଇଛି।

ଏହି ମା-ମ-ଲା-ରେ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବା ପରେ ସେହି ଅଞ୍ଚଳର ବିଧାୟକ ରାମ ଡୋଙ୍ଗୋର ବରିଷ୍ଠ ପ୍ରଶାସନିକ ଅଧିକାରୀ ଏବଂ ପୋ-ଲି-ସ ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ଘ-ଟ-ଣା ସମ୍ପର୍କରେ ସୂ-ଚ-ନା ଦେଇ ସମ୍ପୃକ୍ତ ପୋ-ଲି-ସ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ଉପରେ କା-ର୍ଯ୍ୟା-ନୁ-ଷ୍ଠା-ନ ପାଇଁ ଦାବି କରିଛନ୍ତି। ପାଣ୍ଡନା ବିଧାୟକ ଡାଙ୍ଗୋର ତାଙ୍କ ଫେସବୁକରେ ପୋଷ୍ଟ କରି ଲେଖିଛନ୍ତି ଏହି ଲ-ଜ୍ଜା-ଜ-ନକ ଘ-ଟ-ଣା-ରେ ସମ୍ପୃକ୍ତ ପୋ-ଲି-ସ କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ନି-ଲ-ମ୍ବ-ନ କରାଯିବ ।

ଏହି ଘ-ଟ-ଣା ପରେ ସାଂସଦ କଂଗ୍ରେସ ଟ୍ୱିଟ୍ କରି କହିଛନ୍ତି ଯେ ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶରେ ଶିବରାଜ୍ୟ ନୁହଁ ରା-କ୍ଷସ ରାଜ୍ୟ ଚାଲିଛି।

ଖଣ୍ଡୱା ଜିଲ୍ଲାର ବଞ୍ଜାରୀ ଗ୍ରାମରେ ଶିବରାଜଙ୍କ ଲାଠି କରୋନାରେ ପୀ-ଡି-ତ ପରିବାରର ମହିଳା ଏବଂ ପୁରୁଷଙ୍କ ଉପରେ ବର୍ଷା ହେବାରେ ଲାଗିଛି।

ଶିବରାଜ ଜୀ, ଯଦି ଜନସାଧାରଣ ଏହି ଲାଠି କୁ ନିଜ ହାତକୁ ନେଲେ ,ତେବେ ତୁମର ରାବଣ ରଜ ଗୋଟିଏ ମୁହୂର୍ତ୍ତରେ ନଷ୍ଟ ହେଇଯିବ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *