ଛେଳିଛୁଆ କ୍ଷୀର ପିଉଥିବା ସମୟରେ ଏମିତି ହଲାଉଥିଲେ ଲାଞ୍ଜ, ବିଜୁଳି ବନେଇବାର ନୂଆ ପ୍ରସ୍ତୁତି, ଏହା ଅଟେ Tail Power – ଦେଖନ୍ତୁ Video

ଆନନ୍ଦ ମହିନ୍ଦ୍ରା ବିଶେଷକରି ପ୍ରସ୍ତୁତିର ଭିଡିଓ ଏବଂ ଫଟୋ ଶେୟାର କରିଥାନ୍ତି, ଯାହାକୁ ଲୋକମାନେ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରିଥାନ୍ତି। ତାଙ୍କର ଆଉ ଗୋଟିଏ ଟୁଇଟ ଜୋରରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି। ଯେଉଁଥିରେ ସେ ଦୁନିଆକୁ ବିଜୁଳି ପ୍ରସ୍ତୁତି କରିବାର ଗୋଟିଏ ନୂଆ ମାଧ୍ୟମ ବତାଇଛନ୍ତି।

ବିଜିନେସମ୍ୟାନ ଆନନ୍ଦ ମହିନ୍ଦ୍ରା(Anand Mahindra) ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବହୁତ ଆକ୍ଟିଭ ରୁହନ୍ତି ଏବଂ ବୋଧହୁଏ ମଜାଦାର ଟୁଇଟ କରିବାରେ ଲାଗିଥାନ୍ତି। ତାଙ୍କର ସବୁ ଟୁଇଟ ବହୁତ କମ ସମୟରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଜୋରରେ ଭାଇରାଲ ହେବାକୁ ଲାଗିଥାଏ।ଆନନ୍ଦ ମହିନ୍ଦ୍ରା ବିଶେଷକରି ପ୍ରସ୍ତୁତିର ଭିଡିଓ ଏବଂ ଫଟୋ ଶେୟାର କରିଥାନ୍ତି, ଯାହାକୁ ଲୋକମାନେ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରିଥାନ୍ତି। ସେଠାରେ, ତାଙ୍କର ଆଉ ଗୋଟିଏ ଟୁଇଟ ଜୋରରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି। ଏହି ଟୁଇଟରେ ସେ ଗୋଟିଏ ମଜାଦାର ଭିଡିଓ ଶେୟାର କରିଛନ୍ତି। ଯେଉଁଥିରେ ସେ ଦୁନିଆକୁ ବିଜୁଳି ପ୍ରସ୍ତୁତି କରିବାର ଗୋଟିଏ ନୂଆ ମାଧ୍ୟମ ବତାଇଛନ୍ତି।

https://twitter.com/anandmahindra/status/1380781630894133254?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1380781630894133254%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fndtv.in%2Fzara-hatke%2Flamb-shaking-tail-while-drinking-milk-anand-mahindra-told-new-jugaad-to-create-electricity-he-said-this-is-tail-power-watch-video-2410610

ଟୁଇଟରରେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସେ ଯେଉଁ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି ତାକୁ ଦେଖି ଲୋକମାନେ ପୁଣିଥରେ ତାଙ୍କ ଫ୍ୟାନ ହୋଇ ଯାଇଛନ୍ତି। ଆନନ୍ଦ ମହିନ୍ଦ୍ରା ଯେଉଁ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି, ଏହା ସହିତ କ୍ୟାପଶନରେ ସେ ଲେଖିଛନ୍ତି, “ଏହାକୁ କେବଳ ଗୋଟିଏ ସୁନ୍ଦର ପଶୁଙ୍କ ଭିଡିଓ ବୋଲି କୁହାଯିବ। କିନ୍ତୁ ମୋତେ ଲାଗୁଛି କି ଦୁନିଆରେ ଶକ୍ତିର ଗୋଟିଏ ନୂଆ ସ୍ରୋତ ଖୋଜି ନେଇଛନ୍ତି। #Tailpower ଏମାନଙ୍କର ହଲୁଥିବା ଲାଞ୍ଜକୁ ଗୋଟିଏ ଟରବାଇନ ଏବଂ ପ୍ରେଷ୍ଟୋରେ ଯୋଡ଼ିଛନ୍ତି ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ପାଖରେ ବିଜୁଳି ହେବ।”

ଆନନ୍ଦ ମହିନ୍ଦ୍ରାଙ୍କ ଦ୍ଵାରା ସେୟାର କରା ଯାଇଥିବା ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ୬୬ହଜାରରୁ ଅଧିକ ଥର ଦେଖା ଯାଇ ସାରିଛି।୧ମିନିଟ ୧୫ସେକେଣ୍ଡର ଏହି ଭିଡିଓରେ ଆପଣ ଦେଖି ପାରିବେ କି ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି କେତେଗୁଡ଼ିଏ ମେଣ୍ଢାଛୁଆକୁ ନେଇ ଯାଉଛନ୍ତି। ପୁଣି ସେ ତାଙ୍କୁ ଗୋଟିଏ ଧାଡ଼ି ବୋତଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରି କ୍ଷୀର ପିଇବା ପାଇଁ ଦେଉଛନ୍ତି, ସବୁ ମେଣ୍ଢାଛୁଆ ଗୋଟିଏ ଧାଡ଼ିରେ ଛିଡ଼ାହୋଇ କ୍ଷୀର ପିଇବାକୁ ଲାଗିଥାନ୍ତି,ଏହା ସହିତ ସେ ସବୁ କ୍ଷୀର ପିଇବା ସମୟରେ ନିଜ ଲାଞ୍ଜ ବହୁତ ଜୋରରେ ହଲାଇବାକୁ ଲାଗିଥାନ୍ତି। ଏହାକୁ ଦେଖି ହିଁ ଆନନ୍ଦ ମହିନ୍ଦ୍ରା ଲୋକଙ୍କୁ କହିଛନ୍ତି କି ଏହା ଶକ୍ତିର ନୂଆ ସ୍ରୋତ ହୋଇପାରେ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *