ରାସ୍ତା ଉପରେ ଚାଲୁଥିବା କୁକୁରକୁ ଛୋଟ ଛୁଆଟି ଏମିତି ନେଲା କୋଳକୁ, ପୁଣି ବସାଇ କରିବାକୁ ଲାଗିଥିଲା ଡ୍ୟାନ୍ସ, ହୃଦୟକୁ ଜିତି ନେବ Video

ଗୋଟିଏ ଭିଡିଓ ବର୍ତ୍ତମାନ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ହୃଦୟକୁ ଜିତି ନେବ। ଏହି ଭିଡିଓ ବହୁତ କ୍ୟୁଟ ଅଟେ। ଏହି ଭିଡିଓରେ ଗୋଟିଏ ଛୋଟ ଛୁଆ ରାସ୍ତାରେ ଯାଉଥିବା କୁକୁରକୁ କୋଳକୁ ନେଇ ଯାଇଥାଏ। ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଦେଖିଲେ ଯେ କେହିବି ଭାବପ୍ରବଣ ହୋଇଯିବ।

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଛୋଟ ଛୁଆଙ୍କ କ୍ୟୁଟ ଏବଂ ମଜାଦାର ଭିଡିଓ ବୋଧହୁଏ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଥାଏ। ଯାହାକୁ ଦେଖି ଆମ ହୃଦୟ ଖୁସି ହୋଇ ଯାଇଥାଏ। ଅନେକ ଥର ତ କିଛି ଭିଡିଓ ଏମିତି ହୋଇଥାଏ, ଯାହା ଆମ ହୃଦୟକୁ ଛୁଇଁ ଯାଇଥାଏ। ଏମିତି ହିଁ ଗୋଟିଏ ଭିଡିଓ ବର୍ତ୍ତମାନ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ହୃଦୟକୁ ଜିତି ନେବ। ଏହି ଭିଡିଓ ବହୁତ କ୍ୟୁଟ ଅଟେ। ଏହି ଭିଡିଓରେ ଗୋଟିଏ ଛୋଟ ଛୁଆ ରାସ୍ତାରେ ଯାଉଥିବା କୁକୁରକୁ କୋଳକୁ ନେଇ ଯାଇଥାଏ। ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଦେଖିଲେ ଯେ କେହିବି ଭାବପ୍ରବଣ ହୋଇଯିବ।

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Rupesh Singh (@kumarrupesh335)

ଏହି ଭିଡିଓ ଦିଲ୍ଲୀର କନଟ ପ୍ଲେସର ଅଟେ। ପାଦଚଲା ରାସ୍ତାର କଡରେ ବୁଲୁଥିବା ଗୋଟିଏ କୁକୁରର ଛୁଆକୁ ଗୋଟିଏ ଛୋଟ ଛୁଆ ଉଠାଇ ନିଜ କୋଳକୁ ନେଇ ଯାଇଥାଏ। ପୁଣି ଭଲ ପାଇଥାଏ ଏବଂ କିଛି ସମୟ ପରେ ତାକୁ ମାଟି ଉପରେ ବସାଇ ଦେଇଥିଲେ।କୁକୁରର ଛୁଆକୁ ମାଟି ଉପରେ ବସାଇ ଛୁଆଟି ତା ଚାରିପାଖରେ ଗୋଲ-ଗୋଲ ବୁଲି ଡ୍ୟାନ୍ସ କରିବାକୁ ଲାଗିଥାଏ। ଭିଡିଓ ଦେଖି ଏମିତି ଲାଗୁଛି କି ଛୁଆଟି ବହୁତ ଖୁସି ଅଟେ।

ଏହି ଭିଡିଓକୁ ରୂପେଶ କୁମାର ନାମକ ୟୁଜର ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ଶେୟାର କରିଛନ୍ତି। ଭିଡିଓକୁ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏକଲକ୍ଷରୁ ମଧ୍ୟ ଅଧିକ ଲାଇକ୍ସ ମିଳିସାରିଛି। ଲୋକମାନେ ଏହି ଭିଡ଼ିଓରେ ଭଲ ଭଲ କମେଣ୍ଟ କରୁଛନ୍ତି।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *