ନିଜ ଛୁଆମାନଙ୍କ ଠାରୁ ଦୂରକୁ ଦୌଡ଼ୁଥିଲା ସିଂହ, ଭିଡିଓଟି ଦେଖିଲେ ବହୁତ କିଛି ଶିଖିବେ, ଦେଖନ୍ତୁ video

ଦୌଡ଼ିବା ଉଚିତ ନୁହେଁ…

କିଛିଲୋକ ଏମିତି ଥାଆନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ ନିଜ ଦାୟିତ୍ୱ ଠାରୁ ଦୂରକୁ ଦୌଡ଼ିବାକୁ ଲାଗିଥାନ୍ତି। କିଛି ଥାନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ ଦାୟିତ୍ଵକୁ ତୁଲାଇଥାନ୍ତି। ସେମାନେ ଦାୟିତ୍ୱକୁ ବୋଝ ଭାବନ୍ତି ନାହିଁ ବରଂ ଆଦରରେ ଗ୍ରହଣ କରି ନେଇଥାନ୍ତି। ଆପଣ ଏବଂ ମୋ ଗ୍ରହଣରେ ଏମିତି ଅନେକ ଲୋକ ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ ଏହା ଭାବିଥାନ୍ତି କି ଦାୟିତ୍ଵକୁ ବହୁତ ଭଲରେ ତୁଲାଇବାର ଅଛି ଏମିତି ନୁହେଁ କି ତାକୁ ଛାଡି ଦୌଡ଼ିବା। ହେଲେ କିଛିଲୋକ ଏମିତି ମଧ୍ୟ ଥାଆନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ ଦୌଡ଼ି ପଳାଇ ଯାଆନ୍ତି। ଗୋଟିଏ ସିଂହର ଭିଡିଓ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି। ଏହାକୁ ଦେଖି ଆପଣଙ୍କୁ ଅନେକ କିଛି ଶିଖିବାକୁ ମିଳିବ।

ବିଲକୁଲ ସହଜ ହୋଇନଥାଏ

Shreela Roy ନାମକ ଟୁଇଟର ୟୁଜର ଏହି ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। କ୍ୟାପଶନ ସେ ବହୁତ ଭଲ ଏବଂ ଶିକ୍ଷା ଦେବାଭଳି ଲେଖିଛନ୍ତି। ସେ ଲେଖିଛନ୍ତି କି ଦାୟିତ୍ଵ ଠାରୁ ଦୌଡ଼ିବା ଏତେ ସହଜ ହୋଇନଥାଏ।

ବହୁତ ବିରଳ କ୍ଲିପ ଅଟେ

ଲୋକମାନେ ସିଂହ ଏବଂ ତା ଛୁଆର ଏହି ଭିଡିଓ ଦେଖି ଲେଖିଛନ୍ତି କି ଏହା ତ ବହୁତ ବିରଳ ଭିଡିଓ ଅଟେ କାରଣ ଛୁଆ ସବୁବେଳେ ନିଜ ମାଆ ସହିତ ହିଁ ଦେଖାଯାଇଥାନ୍ତି।

ଆମକୁ ଖାଇବାକୁ ଦିଅ ବାପା

ୟୁଜର୍ସ ଲେଖିଛନ୍ତି କି ବୋଧହୁଏ ସିଂହର ଛୁଆ ତାକୁ ଏହା କହିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି କି ବାପା ଆମକୁ ଖାଇବାକୁ ଦିଅ।

ସିଂହ ନିଜ ଛୁଆମାନଙ୍କ ସହିତ ଖେଳୁଛି

ଏମାନଙ୍କର କହିବା କଥା ହେଉଛି କି ସିଂହ ବାସ୍ତବରେ ନିଜ ଛୁଆମାନଙ୍କ ସହିତ ଖେଳୁଛି ଏମିତି ନୁହେଁ କି ତା ଛୁଆମାନଙ୍କ ଠାରୁ ଦୂରକୁ ଦୌଡ଼ୁଛି।

ବାପାଙ୍କ ଡ-ର ଦେଖୁଛ

ଆମେ କଣ.. ସିଂହ ମଧ୍ୟ ବିର-କ୍ତ ଅଟେ

ଆପଣ ଏହି ୩୧ସେକେଣ୍ଡର ଭିଡିଓରେ ଦେଖି ପାରିବେ କି ବବ୍ବର ସିଂହ ପଛରେ ଚାରୋଟି ଛୋଟଛୁଆ ଚାଲି ଆସୁଛନ୍ତି। ପୁଣି ସେ ହଠାତ ତାଙ୍କ ପାଖରୁ ଦୂରକୁ ଚାଲି ଯାଇଥିଲେ। ଛୁଆ ପୁଣି ତାଙ୍କ ପଛରେ ପଡି ଯାଇଥିଲେ। ସେ ଆହୁରି ଅଧିକ ଦୂରକୁ ଯାଇଥାଏ ଛୁଆ ପୁଣି ତା ପଛରେ ପଡି ଯାଇଥାନ୍ତି।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *