ଲୋକଟି କାମ କରୁଥିବାବେଳେ, ହାତୀ ଛୁଆଟି ଏମିତି ମଜା କରିଛି- ଦେଖନ୍ତୁ video

ଗୋଟିଏ ହାତୀ ଛୁଆ ଯାହାର ଭିଡ଼ିଓ ଇଣ୍ଟରନେଟରେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଯାଇଛି । ବାସ୍ତବରେ ଏହି ଭିଡ଼ିଓ @Gannuuprem ନାମକ ଟ୍ୱିଟର ପୃଷ୍ଠାରେ ସେୟାର କରାଯାଇଛି । ଯାହାକୁ ଖବରରେ ଲେଖିବା ପୂର୍ବରୁ 2 ଲକ୍ଷ 84 ହଜାରରୁ ଅଧିକ ଦର୍ଶନ ଏବଂ 23 ହଜାରରୁ ଅଧିକ ଲାଇକ ମିଳିସାରିଛି । ଏହି କ୍ଲିପଟି ଜନସାଧରଣଙ୍କ ହୃଦୟ ଜିତି ନେଇଛି । ଏହା ଦେଖାଏ କି ପ୍ରେମ କେବଳ ମଣିଷକୁ ମଣିଷ ସହ ନୁହେଁ ବରଂ ମଣିଷକୁ ପଶୁମାନଙ୍କ ସହ ମଧ୍ୟ ଯୋଡ଼ିଥାଏ । ମଜା ଏବଂ ମସ୍ତି କ୍ଷେତ୍ରରେ ପିଲାମାନଙ୍କର କୌଣସି ମେଳ ନାହିଁ । ସେ ମଣିଷ ଛୁଆ ନଚେତ ପଶୁ ଛୁଆ ହୋଇପାରନ୍ତି । କଣ ?

ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଟ୍ୱିଟର ବ୍ୟବହାରକାରୀ @Gannuuprem 8 ଏପ୍ରିଲରେ ସେୟାର କରିଥିଲେ । ସେ କ୍ୟାପସନରେ ଲେଖିଥିଲେ , ‘ସୁନ୍ଦର ଗାଂନୂ , ହ୍ୟୁମାନ ସାଙ୍ଗରେ ଖେଳିବାକୁ ଚାହୁଁଛି , କିନ୍ତୁ ସେ କାମରେ ବ୍ୟସ୍ତ ଅଛି । କିଏ ଜିତିବ ?

ଏହି ଭିଡିଓ ଟ୍ୱିଟର ବ୍ୟବହାରକାରୀ @ଆଲିଶା ସାଇ 9 ଦ୍ୱାରା ସେୟାର ହୋଇଛି । ସେ କ୍ୟାପସନରେ ଲେଖିଛନ୍ତି , ପରବର୍ତ୍ତୀ ଭାଗ … ଏବଂ ସୁନ୍ଦର ! ଏହି 2 ମିନିଟ 20 ସେକେଣ୍ଡର ଭିଡ଼ିଓକୁ ଏବେ 7 ହଜାରରୁ ଅଧିକ ଦର୍ଶନ ଏବଂ ସାତରୁ ଅଧିକ ଲାଇକ ମିଳିସାରିଛି ।

ଏହି ଭିଡ଼ିଓରେ ଆପଣ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ହାତୀ ଏନକ୍ଲୋଜରରେ କାମ କରୁଥିବାର ଦେଖିବେ । ହାତୀ ଛୁଆଟି ତାଙ୍କ ପାଖକୁ ଯାଏ । କିନ୍ତୁ ବ୍ୟକ୍ତିଜଣକ ତା ସହିତ ଖେଳିବାକୁ ଆଗ୍ରହୀ ନୁହଁନ୍ତି । ଏହାପରେ ସେ ଛୁଆଟି ତାର ମା ପାଖକୁ ଚାଲିଯାଏ । କିନ୍ତୁ ପୁନଃ ସେ ବ୍ୟକ୍ତି ପାଖକୁ ଆସେ ଏବଂ ତାଙ୍କ ସହ ଖେଳିବାକୁ ଚେଷ୍ଟାକରେ । ବ୍ୟକ୍ତିଜଣକ ତା ପାଖରୁ ଦୁରେଇ ଯାଉଛନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ପିଲା ତ ପିଲା ହୋଇଥାଏ । ସେ ତାଙ୍କୁ ତଳେ ପକାଇ ତାଙ୍କ ଉପରେ ଚଢ଼ିଯାଏ । ସେ ଛୋଟ ହାତୀଟିର ମା ପାଖରେ ଛିଡାହୋଇ ତାଙ୍କ ଦୁହିଁଙ୍କ ମସ୍ତିକୁ ଦେଖୁଥାଏ ।

https://twitter.com/protect_dharma/status/1380028525063806977?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1380096761516105730%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es2_&ref_url=https%3A%2F%2Fnavbharattimes.indiatimes.com%2Fviral-adda%2Ftrending%2Fcute-baby-elephant-gannu-tries-to-play-with-hooman-who-is-busy-working-watch-adorable-viral-video-52771%2F

ଗାଂନୂର ମସ୍ତି ସମସ୍ତଙ୍କ ହୃଦୟ ଜିତି ନେଇଥିଲା । ଅଧିକାଂଶ ଲୋକ ଏହି ଭିଡ଼ିଓଟିକୁ ସୁନ୍ଦର ବୋଲି କହୁଥିବା ବେଳେ , ଅନ୍ୟ କିଛି ଲୋକ ତାକୁ ଦୁ-ଷ୍ଟ ବୋଲି କହୁଛନ୍ତି । ଯାହାକୁ ନିଜ ମା ବି ମଜା କରିବାରୁ ବ-ନ୍ଦ କରିପାରନ୍ତି ନାହିଁ ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଯଦି ଆମର ଏହି ଆର୍ଟିକିଲ ଟି ଭଲ ଲାଗିଥାଏ ଗୋଟିଏ ଲାଇକ ଏବଂ ସାଙ୍ଗ ସାଥୀଙ୍କ ସହ ସେୟାର କରିବାକୁ ଅନୁରୋଧ। ଏହାକୁ ନେଇ ଆପଣଙ୍କ ମତା ମତ ଦେବାକୁ ଭୁଲନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଏମିତି ପ୍ରତିଦିନ ଦେଶ ଦୁନିଆ, ଜଣା ଅଜଣା, ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ, ମନୋରଞ୍ଜନ ଇତ୍ୟାଦି ଖବର ଜାଣିବାକୁ ଆମର ଏହି ପେଜ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *