IPL 2021: ୟୁଜବେନ୍ଦ୍ର ଚହଲଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ଟେବୁଲ ଟେନିସରେ ହରାଇ ମୋହମ୍ମଦ ସିରାଜ କଲେ ଧମାକେଦାର ଡ୍ୟାନ୍ସ- ଦେଖନ୍ତୁ Video

IPL 2021: ଚହଲ ଏବଂ ତାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ଧନାଶ୍ରୀ (Dhanashree Verma)ଙ୍କୁ ହରାଇବା ପରେ ମୋହମ୍ମଦ ସିରାଜ (Mohammed Siraj) ଡ୍ୟାନ୍ସ କରୁଛନ୍ତି। ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଭିଡିଓ ଜୋ-ରରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି।

ଆଇପିଏଲ ୨୦୨୧ର ଆରମ୍ଭ ୯ ଅପ୍ରେଲରୁ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଯେଉଁଠାରେ ପ୍ରଥମ ମୁକାବିଲା ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ଏବଂ ରୟାଲ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜର୍ସ ବେଙ୍ଗାଲୁରୁ(MI Vs RCB) ମଧ୍ୟରେ ହେବ। ଦୁଇଟିଯାକ ଟିମ ଜିତ ସହିତ ଅଧିବେଶନର ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଚାହିଁବେ। ଦୁଇଟି ଯାକ ଟିମର ଖେଳାଳି ନେଟ ପାଖରେ ଝାଳ ବୁହାଇବା ଆରମ୍ଭ କରି ଦେଇଛନ୍ତି। ପ୍ରତ୍ୟେକ ଥର ପରି ଏଥର ମଧ୍ୟ ୟୁଜବେନ୍ଦ୍ର ଚହଲ (Yuzvendra Chahal)ଙ୍କ ମଜାଦାର ଭିଡିଓ(Funny Video) ଭାଇରାଲ ହେଉଛି। ଏଥର ସେ ସ୍ତ୍ରୀ ଧନଶ୍ରୀଙ୍କ ସହିତ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି। ଏଥର ଆରସୀବୀ(RCB)ର ଖେଳାଳି ଶ୍ରୀକର ଭରତ (Shrikar Bharat) ଗୋଟିଏ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି, ଯେଉଁଠାରେ ଚହଲ ଏବଂ ତାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ଧନାଶ୍ରୀ(Dhanashree Verma) ଙ୍କୁ ହରାଇବା ପରେ ମୋହମ୍ମଦ ସିରାଜ (Mohammed Siraj)ଡ୍ୟାନ୍ସ କରୁଛନ୍ତି। ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ(Social Media)ରେ ଭିଡିଓ ଜୋରରେ ଭାଇରାଲ(Viral Video) ହେଉଛି।

ଆରସୀବୀର ଟିମ ଚେନ୍ନାଇର ଦ ଲୀଲା ପ୍ୟାଲେସରେ ରୋକିଛନ୍ତି। ଯେଉଁଠାରେ ଖେଳାଳି ଉପଭୋଗ କରୁଥିବାର ଦେଖାଯାଇଛି।ଶ୍ରୀକର ଭରତ ଏବଂ ମୋହମ୍ମଦ ସିରାଜଙ୍କ ଟେବୁଲ ଟେନିସ ମୁକାବିଲା ୟୁଜବେନ୍ଦ୍ର ଚହଲ ଏବଂ ଧନାଶ୍ରୀ ସହିତ ହୋଇଥିଲା। ଗୋଟିଏ ମ୍ୟାଚରେ ହରାଇବା ପରେ ଚହଲ ଏବଂ ଧନାଶ୍ରୀ ଡ୍ୟାନ୍ସ କରିଥିଲେ। ପୁଣି ସେମାନଙ୍କୁ ହରାଇ ଶ୍ରୀକର ଭରତ ଏବଂ ମୋହମ୍ମଦ ସିରାଜ ସୁନ୍ଦର ଡ୍ୟାନ୍ସ କରିଥିଲେ।

 

View this post on Instagram

 

A post shared by srikar bharat (@konasbharat)

ଜଣା ଯାଉଛି କି ଆଇପିଏଲ 2021 (IPL 2021)ର ପ୍ରଥମ ମ୍ୟାଚ ଆରସୀବୀ ଏବଂ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ମଧ୍ୟରେ ୯ଅପ୍ରେଲରେ ହେବ। ମୁମ୍ବାଇ ୫ଥର ଆଇପିଏଲର ଆଖ୍ୟା ଜିତିବାର କମାଲ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ପୂର୍ବ ଲଗାତର ୨ବର୍ଷରୁ ଆଖ୍ୟା ଜିତିବାରେ ସଫଳ ହୋଇଛନ୍ତି।

ଶେ-ଷ ସିଜନରେ ମୁମ୍ବାଇ ଫାଇନାଲରେ ଦିଲ୍ଲୀକୁ ହରାଇ ଆଖ୍ୟା ଜିତିବାର କମାଲ କରି ଦେଖାଇଥିଲେ। ବର୍ତମାନ ଯଦି ଏହି ସିଜିନରେ ମଧ୍ୟ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସର ଟିମ ଆଖ୍ୟା ଜିତିବାରେ ସଫଳ ହେବ ତାହେଲେ ଲଗାତର ତିନିଥର ଆଇପିଏଲ ଟୁର୍ନାମେଣ୍ଟ ଜିତିଥିବା ପ୍ରଥମ ଟିମ ହୋଇଯିବ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *