ଏହି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଭ୍ୟା-କ୍ସୀ-ନ ଲଗାଇବାର ଖୁସିକୁ ଦେଖି କୋରନାରୁ ଆପଣଙ୍କର ଡ-ର ମଧ୍ୟ ହୋଇଯିବ ଶେ-ଷ

କୋରୋନା ପୁଣିଥରେ ପୂରା ଦୁନିଆରେ କୋଳାହଳ ଖେଳାଇବା ଆରମ୍ଭ କରି ଦେଇଛି ଏବଂ ଭାରତରେ ମଧ୍ୟ ଲଗାତର ସଂ-କ୍ର-ମ-ଣ-ର ମା-ମଲା-ରେ ବୃ-ଦ୍ଧି ହେବାରେ ଲାଗିଛି। ଏଥିପାଇଁ ଯେତେବେଳେ ଅଧିକାଂଶ ଲୋକ ଗୋଟିଏ ଥର ପୁଣି ଲକଡାଉନ ହେବାର ଆ-ଶ-ଙ୍କା-ରେ ଡ-ରି ରହିଛନ୍ତି, ସେହି କାନାଡାରେ ରହୁଥିବା ଭାରତୀୟ ମୂଳ ରୂପରେ ଗୁରଦୀପ ପଣ୍ଡେର କୋରୋନା ଟୀକା ନେବାପରେ କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଖୁସିରେ ନାଚୁଛନ୍ତି। ଏହି ମହାମାରୀକୁ ନେଇ ତାଙ୍କର ଏହି ସକ-ରା-ତ୍ମ-କତାରେ ଭରି ହୋଇଥିବା ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଜୋରରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି। ଗୁରଦୀପର ଏହି ଭିଡିଓ ଏମିତି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରେ-ରଣା ଅଟେ ଯେଉଁମାନେ ଏହି ମ-ହା-ମା-ରୀ କାରଣରୁ ଡି-ପ୍ରେ-ଶ-ନ ଆଡ଼କୁ ଯାଉଛନ୍ତି।

ବାସ୍ତବରେ କୋରୋନା ଭାଇରସ ଭ୍ୟାକ୍ସିନର ଦ୍ଵିତୀୟ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ନେବାପରେ ଗୁରୁଦୀପ ଜମିଥିବା ହ୍ରଦ ମଧ୍ୟରେ ଡ୍ୟାନ୍ସ(ଭାଙ୍ଗଡା) କରୁଛନ୍ତି। ଏହି ଭାଇରାଲ ଭିଡିଓର ଲୋକମାନେ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ବହୁତ ପ୍ରଶଂସା କରୁଛନ୍ତି।

ଗୁରୁଦୀପ କହିଛନ୍ତି, “ଆଜି, ମୋତେ କୋଭିଡ-୧୯ ଭ୍ୟାକ୍ସିନର ଦ୍ଵିତୀୟ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ମିଳିଲା। ପୁଣି ମୁଁ ଖୁସି, ଆଶା ଏବଂ ସକ-ରା-ତ୍ମ-କତା ପାଇଁ ସେ ପଞ୍ଜାବୀ ଭାଙ୍ଗଡା ଡ୍ୟାନ୍ସ କରିବା ପାଇଁ ଶୁ-ଦ୍ଧ ପ୍ରକୃତର କୋଳରେ ଜମା ହୋଇଥିବା ବରଫ ଉପରକୁ ଯାଇଥିଲେ ଏବଂ ସେଠାରେ ନାଚିବାକୁ ଲାଗିଥିଲେ। ସେ କହିଛନ୍ତି ମୁଁ ଏହି ଭିଡିଓକୁ କାନାଡର ସମସ୍ତଙ୍କ ଭଲ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ପାଇଁ ପଠାଉଛି।

ଯେଉଁ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି ସେଥିରେ ଗୁରୁଦୀପ ବିଣ୍ଟର ଜ୍ୟାକେଟ ଏବଂ ବୁଟ୍ସ ପିନ୍ଧିଥିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି। ସେ ଏହି ଭିଡିଓ କାନାଡାର ଉତ୍ତର-ପଶ୍ଚିମ କୋଣରେ ଜମା ହୋଇଥିବା ବରଫ ଭିତରେ ତିଆରି କରିଛନ୍ତି ଯେଉଁଠାରେ ସେ ଢୋଲର ଥାପରେ ଭାଙ୍ଗଡା ନାଚୁଥିଲେ।

ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏହି ଭିଡିଓ ଏକଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ଥର ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଦେଖାଯାଇ ସାରିଛି। ତାଙ୍କ ଭିଡିଓକୁ କିଛିଲୋକ ମହାମାରୀର ଏହି ଖ-ରା-ପ ସ୍ଥିତିରେ ତାଙ୍କୁ ବହୁତ ଭଲ ଅନୁଭବ କରାଇବା ପାଇଁ ଧନ୍ୟବାଦ ଦେଇଛନ୍ତି, ଯେତେବେଳେ କି ଅନ୍ୟ ଲୋକମାନେ ତାଙ୍କ ଏନ-ର୍ଜିର ପ୍ରଶଂସା ଏବଂ କହିଛନ୍ତି କି କେମିତି ତାଙ୍କ ଭିଡିଓ ତାଙ୍କୁ ହସିବା ପାଇଁ ସୁ-ଯୋ-ଗ ଦେଇଛି।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *