Viral Video: ଯେତେବେଳେ ବ୍ୟକ୍ତି ଜଣଙ୍କ ମଝି ରାସ୍ତା ଉପରେ ଛିଡା ହୋଇଥିବା ଟ୍ରକ ତଳୁ ବାହାରିବାକୁ ଲାଗିଲେ..

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ‘ହୈବି ଡ୍ରାଇଭର’ର ଟ୍ରେଣ୍ଡ ଲାଗି ରହିଛି। ଏହି ଭିଡିଓରେ ଲୋକମାନେ ବାଗ କାର, ମୋଟର ସାଇକେଲ ଏବଂ ସ୍କୁଟି ସହିତ ଅନ୍ତରଙ୍ଗୀ କାରନାମା କରୁଥିବାର ଦେଖାଯାଇଛି। ବର୍ତମାନ ଗୋଟିଏ ବଡ଼ ହିଁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଭିଡିଓ ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟ ପାଲଟିଛି। ଏହି କ୍ଲି-ପରେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ମଝି ରାସ୍ତାରେ ଛିଡ଼ା ହୋଇଥିବା ଟ୍ରକ ତଳୁ ବାହାରୁ ଥିବାର ଦେଖା ଯାଇଛନ୍ତି। ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ କଥା ତ ଏହା ଅଟେ କି ସେ ନିଜ ସହିତ ଗୋଟିଏ ସ୍କୁଟି ମଧ୍ୟ ଟ୍ରକ ତଳେ ବାହାର କରି ଦେଇଥାନ୍ତି। ଯେଉଁଠାରେ ବହୁତ ଲୋକଙ୍କୁ ଏହି ଭିଡିଓ ମଜା ଲାଗୁଛି, ସେଠାରେ କିଛି ଲୋକ ଏମିତି ମଧ୍ୟ ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ ଏହାକୁ ନେଇ ଚିନ୍ତିତ ଥିବାର କହିଛନ୍ତି। ତାଙ୍କର କହିବା କଥା ହେଉଛି କି ଏମିତି କା-ର-ନା-ମା ହିଁ ଦୁ-ର୍ଘ-ଟ-ଣା-ର କା-ରଣ ହୋଇଥାଏ। ବା-ସ୍ତ-ବରେ ଭାରତ କେବେ ସୁଧୁରିବ?

ପ୍ରଥମେ ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ..

 

View this post on Instagram

 

A post shared by VIMAL SAINI (@itz_saini_vimal)

ଏହି ଭିଡିଓ କ୍ଲି-ପକୁ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ୟୁଜର itz_saini_vimal ୨୬ମାର୍ଚ୍ଚରେ ସେୟାର କରିଥିଲେ। ସେ ଏହାର କ୍ୟାପଶନରେ ହୈବୀ ଡ୍ରା-ଇ-ଭ-ର ଲେଖିଛନ୍ତି। ଜଣା ଯାଉଛି, ଖ-ବର ଲେଖା ଯିବା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ୧୧ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ଭ୍ୟୁଜ ମିଳିସାରିଛି। ଏହା ସହିତ, ଶହଶହ ଲୋକ ଏହା ଉପ-ରେ ନିଜର ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ମଧ୍ୟ ଦେଇଛନ୍ତି।

କଣ ରହିଛି ଭିଡିଓରେ?

ଏହି କ୍ଲି-ପରେ ଦେଖି ପାରିବେ କି ମଝି ରାସ୍ତାରେ ଗୋଟିଏ ଟ୍ରକ ଛିଡ଼ା ହୋଇଛି। ଏଥିପାଇଁ ଅନ୍ୟ ପକ୍ଷରୁ ଯିବାର ରାସ୍ତା ବ-ନ୍ଦ ହୋଇ ଯାଇଥାଏ। କିଛି ପାଦରେ ଚାଲୁଥିବା ଲୋକ ରେଲୱେ ଫାଟକ ପରି ଟ୍ରକ ତଳେ ଅନ୍ୟ ପକ୍ଷକୁ ବାହାରି ଯାଇଥାନ୍ତି। ପୁଣି ଏହି ଆଇଡ଼ିଆ ସ୍କୁଟିବାଲା ବ୍ୟକ୍ତି ଲଗାଇଥିଲେ ଏବଂ ଟ୍ରକ ତଳୁ ନିଜ ସ୍କୁଟି ବାହାର କରି ନେଇଥିଲେ। ଏହା ଦେଖି ବହୁତ ଲୋକଙ୍କର ହସ ରୋକି ନଥିଲା।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଯଦି ଆମର ଏହି ଆର୍ଟିକିଲ ଟି ଭଲ ଲାଗିଥାଏ ଗୋଟିଏ ଲାଇକ ଏବଂ ସାଙ୍ଗ ସାଥୀଙ୍କ ସହ ସେୟାର କରିବାକୁ ଅନୁରୋଧ। ଏହାକୁ ନେଇ ଆପଣଙ୍କ ମତା ମତ ଦେବାକୁ ଭୁଲନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଏମିତି ପ୍ରତିଦିନ ଦେଶ ଦୁନିଆ, ଜଣା ଅଜଣା, ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ, ମନୋରଞ୍ଜନ ଇତ୍ୟାଦି ଖବର ଜାଣିବାକୁ ଆମର ଏହି ପେଜ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *