କାର ନେବାପାଇଁ ଆସିଥିଲେ ଚୋ-ର, ୮୨ବର୍ଷର ଜେଜେବାପା ତାଙ୍କୁ ଏମିତି ପାନେ ଦେଲେ କି ସାରା ଜୀବନ ମନେ ରଖିବ

ଚୋ-ରି କରୁଥିବା ଲୋକ ଅଧିକାଂଶ ଅନେକ ଥର ବୟସ୍କ ଲୋକଙ୍କୁ ନିଜ ଲକ୍ଷ କରି ନେଇଥାନ୍ତି। କାରଣ ସେମାନଙ୍କୁ ଲାଗିଥାଏ କି ବାସ୍ତବରେ ବୟସ୍କ ଲୋକ କଣ କରି ପାରିବେ। କିନ୍ତୁ ଏମିତି ନୁହେଁ। ଅନେକ ମଜା ମଧ୍ୟ ଚଖେଇ ଦେଇଥାନ୍ତି ଚୋରକୁ। ଆମେରିକାର ଏଟଲାଣ୍ଟାରେ ଗୋଟିଏ ଏମିତି ହିଁ ଘ-ଟ-ଣା ହୋଇଛି। ଏଠାରେ ଚୋ-ର ଜଣେ ୮୨ବର୍ଷର ବୃଦ୍ଧଙ୍କ ଉପରେ ଆ-କ୍ର-ମ-ଣ କରିଥିଲେ। ସେ ତାଙ୍କ କାର ଚୋରି କରିବା ପାଇଁ ଚାହୁଁଥିଲା। କିନ୍ତୁ ଦାଦା ତାଙ୍କୁ ମଜା ଚଖେଇ ଦେଇଥିଲେ।

ପୋ-ଲି-ସ ସେୟାର କରିଥିଲେ ଭିଡିଓ

ଆମ ସହଯୋଗୀ ଇଣ୍ଡିଆ ଟାଇମ୍ସ ମୁତାବକ,ଏଟାଲାଣ୍ଟା ପୋ-ଲି-ସ ଏହି ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ଏହି ଭିଡିଓରେ ଦେଖା ଯାଉଛି କି ଗୋଟିଏ ଗ୍ୟାସ ଷ୍ଟେସନରେ କେମିତି ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଅ-ପେ-କ୍ଷା କରିଛନ୍ତି। ସେ ଚୋ-ରି କରିବାର ଅ-ପେ-କ୍ଷା-ରେ ଅଛନ୍ତି।

ପୁଣି କ’ଣ ହୋଇଥିଲା?

ପୁଣି ଚୋ-ର ଜଣେ ବୃଦ୍ଧ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପାଖକୁ ଯାଇଥିଲେ। ସେ ତାଙ୍କୁ କାରର ଚାବି ଦେବାପାଇଁ କହିଥିଲେ। ତାଙ୍କ ପାଖରେ ବନ୍ଧୁକ ମଧ୍ୟ ଥିଲା। କିନ୍ତୁ ସେ ଚାବି ଦେଇନଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ଘେରି ଯାଇଥିଲେ। ସେ ଚୋ-ର-କୁ ଧରି ପଡି ଯାଇଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ଚୋ-ର ପୁଣିଥରେ ଛିଡ଼ା ହୋଇ କାର ଭିତରକୁ ପଶି ଯାଇଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ଚାବି ତ ବୃଦ୍ଧ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପାଖରେ ଥାଏ। ସେ କାର ଷ୍ଟା-ର୍ଟ ହିଁ କରି ପାରି ନଥିଲେ। ହେଲେ ଏହି ପୂରା ଘ-ଟ-ଣା-ରେ ବୃଦ୍ଧଙ୍କୁ ଅଧିକ କ୍ଷ-ତି ପହଁଞ୍ଚିନଥିଲା। ପୋ-ଲି-ସ ବର୍ତ୍ତମାନ ତ-ଦ-ନ୍ତ କରୁଛନ୍ତି।

ଏମିତି ଦେଖନ୍ତୁ ପୂରା ଭିଡିଓ

ଏହି ବୃଦ୍ଧ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଠାରୁ ଏହା ହିଁ ଶିଖା ଯାଇ ପାରେ କି ଡରିବାର ନାହିଁ। ଏଠାକୁ କ୍ଲିକ କରି ଆପଣ ଭିଡିଓ ଦେଖି ପାରିବେ। ଏମିତି ଅବସ୍ଥାକୁ ସାମ୍ନା କରିବା ପାଇଁ ମୁଣ୍ଡ ଖର୍ଚ୍ଚ କରନ୍ତୁ। ହେଲେ ପୋ-ଲି-ସ ଲୋକମାନଙ୍କ ଠାରୁ ଦାବି କରୁଛନ୍ତି କି ଏହି ଚୋ-ର-କୁ ଚିହ୍ନିବାରେ ତାଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *