ସିକ୍ୟୁରିଟି ଗାର୍ଡ ଭାତ ସହ ପିଆଜ ରସୁଣ ଖାଉଥିବାର ଦେଖି ଲୋକଙ୍କ ହୃଦୟ ତରକି ଗଲା! ଆପଣ ବି ଥରେ ଦେଖନ୍ତୁ

ଖାଇବା ଯଦି ନଷ୍ଟ କରୁଛନ୍ତି ତାହାଲେ ଥରେ ଜାଣି ନିଅନ୍ତୁ ଏହି ସିକ୍ୟୁରିଟି ଗାର୍ଡଙ୍କ କାହାଣୀ, ଜଉ ଫୋଟୋ ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଚମକାଇ ଦେଇଛି। ଏହି ଭାଇ-ରାଲ ଫୋଟୋରେ ବ୍ୟକ୍ତି ଜଣଙ୍କ ପଖାଳ ଭାତ ସହ ରସୁଣ ଏବଂ ପିଆଜ ଖାଉଥିବାର ଦେଖାଯାଏ! ଏହି ଫୋଟୋଟି ମ୍ୟାଲେସିଆରୁ ବୋଲି କୁହା ଯାଉଛି। ଏହି ଫୋଟୋକୁ ପୋଷ୍ଟ କରିବା ପରେ ୩ ହଜାରରୁ ଅଧିକ ରିଆକ୍ସନ୍ ଆଉ ୫ ହଜାରରୁ ଅଧିକ ସେୟାର କରିସାରିଲେଣି। ବହୁତ ଲୋକ କମେଣ୍ଟ କରି ନିଜର ଦୁଃଖ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି।

ଏହି ଫଟୋକୁ ଏପିତ ଲିଡ ଏକ ମାସ ପୂର୍ବରୁ ସେୟାର କରିଥିଲେ। ସେ ଦୁଇଟା ଫଟୋ ପୋଷ୍ଟ କରିଥିଲେ, ଗୋଟେ ଫଟୋ ରେ ହାତରେ ଭାତ ଧରିଥିଲେ, ଆଉ ଗୋଟେ ଟିଫିନ ବାକ୍ସରେ ପିଆଜ ଆଉ ରସୁଣ ଥିଲା। ଦ୍ୱିତୀୟ ଫୋଟୋଟି ଟିକେ ପାଖରୁ ଉଠାଯାଇଥିଲା।

ଶୀର୍ଷରେ କୁହାଯାଇଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ କାହାଣୀ!

ଫେସବୁକ ୟୁଜର ଜଣଙ୍କ ଫଟୋ ପୋଷ୍ଟ କରି ଲେଖିଥିଲେ, ‘ ଦୁଃଖ କଣ ଏହି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଠାରୁ ଜାଣନ୍ତୁ…. ଦରମା ସେତିକି ହିଁ ମିଳୁଛି ଯେତିକି ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ମିଳେ। ତଥାପି ସେ କଣ ପାଇ ପିଆଜ ଆଉ ରସୁଣ ସହ ଭାତ ଖାଉଛନ୍ତି? କାରଣ ସେ ଗାଁରେ ନିଜର ଜୀବନ ଅବିବାହିତ କରିଛନ୍ତି ସେ ତାଙ୍କ ପରିବାରକୁ ବହୁତ ଭଲ ପାଆନ୍ତି। ସେ କୁହନ୍ତି ଯେ, ସେ ଏହିଭଳି ରହିକି ଅଧିକରୁ ଅଧିକ ଟଙ୍କା ଘରକୁ ଦିଅନ୍ତି। ଆଶାକରୁଛୁ ସବୁକିଛି ଠିକ୍ ହେଇଯିବ….।’

ଏହାକୁ ନେଇ ଆପଣଙ୍କ ମତା ମତ ଦେବାକୁ ଭୁଲନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଏମିତି ପ୍ରତିଦିନ ଦେଶ ଦୁନିଆ, ଜଣା ଅଜଣା, ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ, ମନୋରଞ୍ଜନ ଇତ୍ୟାଦି ଖବର ଜାଣିବାକୁ ଆମର ଏହି ପେଜ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *