ବି-ଷାକ୍ତ ସା-ପ ଏବଂ ନେଉଳ ମଧ୍ୟରେ ହେଲା ଜବ-ରଦସ୍ତ ଫାଇଟ, ପୁଣି ସା-ପ ଚାଲିଲା ଏମିତି ଚାଲି, ହାରିଗଲା ନେଉଳ – ଦେଖନ୍ତୁ Video

ସା-ପ ଏବଂ ନେଉଳ ଜଣେ ଅନ୍ୟ ଜଣଙ୍କର କେତେ ବଡ଼ ଶ-ତ୍ରୁ ଅଟନ୍ତି, ଏହା ତ ସାରାଦୁନିଆ ଜାଣେ। ଏହି ଦୁହିଁଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ କେତେ ଗଭୀର ଶତ୍ରୁତା ଥାଏ ଏହା ସମସ୍ତେ ଜାଣିଛନ୍ତି। ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସା-ପ ଏବଂ ନେଉଳ ମଧ୍ୟରେ ହୋଇଥିବା ଜବ-ରଦସ୍ତ ଲ-ଢେ-ଇର ଆଉ ଗୋଟିଏ ଭିଡିଓ ଭାଇ-ରାଲ ହେଉଛି।

ସା-ପ ଏବଂ ନେଉଳ ଜଣେ ଅନ୍ୟ ଜଣଙ୍କର କେତେ ବଡ଼ ଶ-ତ୍ରୁ ଅଟନ୍ତି, ଏହା ତ ସାରାଦୁନିଆ ଜାଣେ। ଏହି ଦୁହିଁଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ କେତେ ଗଭୀର ଶ-ତ୍ରୁ-ତା ଥାଏ ଏହା ସମସ୍ତେ ଜାଣିଛନ୍ତି। ଯେତେବେଳେ ବି ଏହି ଦୁଇଜଣ ଜଣେ ଅନ୍ୟ ଜଣଙ୍କର ସାମ୍ନାସାମ୍ନି ହୋଇଥାନ୍ତି ଏମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଲ-ଢେ଼-ଇ ହେବା ତ ସୁନିଶ୍ଚିତ ଅଟେ। ଦୁହିଁଙ୍କ ଭିତରେ ଲଢେ-ଇର ବହୁତ ଭିଡିଓ ବୋଧହୁଏ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇ-ରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଥାଏ। ବର୍ତମାନ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସା-ପ ଏବଂ ନେଉଳ ମଧ୍ୟରେ ହୋଇଥିବା ଜବ-ରଦସ୍ତ ଲଢେ-ଇର ଆଉ ଗୋଟିଏ ଭିଡିଓ ଭାଇ-ରାଲ ହେଉଛି। ଯାହାକୁ ଦେଖି ଆପଣଙ୍କର ମଧ୍ୟ ଲୋମ ଛିଡ଼ା ହୋଇଯିବ।

ଭିଡ଼ିଓରେ ଆପଣ ଦେଖି ପାରିବେ କି ସା-ପ ଏବଂ ନେଉଳ ଦୁଇଜଣ ଜଣେ ଅନ୍ୟ ଜଣଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ଅଛନ୍ତି। କେବେ ସା-ପ ନେଉଳକୁ ଫଂଫଂ କରିଥାଏ ତ ନେଉଳ ମଧ୍ୟ ସା-ପ ଉପରେ ଆକ୍ର-ମଣ କରିଥିବାର ଦେଖା ଯାଉଛି। ଜଣେ ଅନ୍ୟ ଜଣଙ୍କ ଉପରେ ହ-ମ-ଲା କରିବା ସମୟରେ ଦୁଇଜଣ ଆଗକୁ ବଢ଼ି ଯାଇଛନ୍ତି, ସେହି ସମୟରେ ସା-ପ ବହୁତ ଦ୍ରୁ-ତ ଗତିରେ ପଳାଇବାକୁ ଲାଗିଛି। ପୁଣି ନେଉଳ ବାରମ୍ବାର ପଛ ଆଡରୁ ସା-ପର ଲାଞ୍ଜକୁ ନିଜ ମୁହଁରେ କା-ମୁଡି ଦେଇଥାଏ, କିନ୍ତୁ ସା-ପ ରୋକିନଥାଏ ଏବଂ ଜୋ-ରରେ ପଳା-ଇ ଯାଇଥାଏ। ନେଉଳ ତା ପିଛା କରିଥାଏ। କିନ୍ତୁ, ଶେ-ଷରେ ସାପ ଆଗକୁ ଯାଇ ଗୋଟିଏ ବିଲରେ ପଶି ଯାଇଥାଏ ଏବଂ ନେଉଳ କିଛି କରି ପାରିନଥାଏ।

ନେଉଳ ମଧ୍ୟ ବିଲରେ ପଶିବା ପାଇଁ ବହୁତ ଚେ-ଷ୍ଟା କରିଥାଏ, କିନ୍ତୁ ସଫଳ ହୋଇ ପାରିନଥାଏ ଏବଂ ହାର ମାନି ଯାଇଥାଏ। ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଲୋକମାନେ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରୁଛନ୍ତି। କଣ ଆପଣ କେବେ ସା-ପ ଏବଂ ନେଉଳ ମଧ୍ୟରେ ଏମିତି ଲ-ଢେ-ଇ ଦେଖିଛନ୍ତି?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *