ପତ୍ନୀମାନଙ୍କର ମସିୟା ହେଉଛି ଏହି ବ୍ୟକ୍ତି, ଅ-ବିଶ୍ୱା-ସୀ ପୁରୁଷମାନଙ୍କୁ ସଠିକ୍ ପଥରେ ଆଣିବା ଆର କାର୍ଯ୍ୟ,ଜାଣନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ବିଷୟରେ ସବୁକିଛି !

ଚାଇନାର କାଉନସେଲର ଜିଆଓ ସେଙ୍ଗ ବିଗତ ୬ ବର୍ଷ ଧରି, ଚାଇନାର ପୁରୁଷମାନଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କ ପ୍ରେମିକା ଙ୍କ ଠାରୁ ଅଲଗା କରି ସେମାନଙ୍କୁ ସଠିକ୍ ମାର୍ଗକୁ ଆଣନ୍ତି ହେରି ଏବଂ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କ ମିସେଇଦିଆନ୍ତି । ୬ ବର୍ଷରେ ସେଙ୍ଗଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟ ବହୁତ ସଫଳ ହୋଇଛି ।

ପ୍ରାୟତଃ ଲୋକମାନଙ୍କ ବିବାହିତ ଜୀବନରେ ଅନେକ ପ୍ରକାରର ସମସ୍ୟା ଉପୁଜେ, ଯାହାକୁ ଦୂର କରିବାକୁ ଯାଇ ସେମାନଙ୍କୁ ଅନେକ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡେ । ଏହି ସମସ୍ୟାଗୁଡିକ ମଧ୍ୟରୁ, ସବୁଠାରୁ ସାଧାରଣ ସମସ୍ୟା ଯାହା ପରିଲକ୍ଷିତ ହୋଇଛି ଯାହା ସ୍ୱାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀ ସମ୍ପର୍କରେ ଏକ ଫାଟ ସୃଷ୍ଟି କରେ ତାହା ହେଉଛି ବ୍ୟଭିଚାର । ବ୍ୟଭିଚାର ଯୋଗୁଁ ଅନେକ ଲୋକଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ଭା-ଙ୍ଗିଯାଏ । କିନ୍ତୁ ଜଣେ ୩୧ ବର୍ଷୀୟ ଇମୋସନାଲ୍ କାଉନସେଲର ପୁରୁଷମାନଙ୍କୁ ଭୁଲ୍ ପଥରେ ଯିବାକୁ ରୋକିଥାଏ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କୁ ନିଜ ପତ୍ନୀମାନଙ୍କ ସହିତ ପୁନଃମିଳିତ କରେଇଥାଏ । ଏହି ଅବିଶ୍ୱାସୀ ପୁରୁଷମାନଙ୍କର ପତ୍ନୀମାନେ ଏହି କାଉନସେଲରର ଗ୍ରାହକ ଅଟନ୍ତି ।

Google

ବିଗତ ୬ବର୍ଷ ଧରି ଚାଇନାର ପରାମର୍ଶଦାତା ଜିଆଓ ସେଙ୍ଗ ଚାଇନାର ପୁରୁଷମାନଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କ ପ୍ରେମିକା ଠାରୁ ଅଲଗା କରି ସେମାନଙ୍କୁ ସଠିକ୍ ମାର୍ଗକୁ ନେଇ ପୁଣିଥରେ ନିଜ ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହିତ ମିସେଇବା କାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତି । ୬ ବର୍ଷରେ ସେଙ୍ଗଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟ ବହୁତ ସଫଳ ହୋଇଛି । ବର୍ତ୍ତମାନ ତାଙ୍କ ସହ ୮ଜଣ କର୍ମଚାରୀ କାମ କରନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ ସମଗ୍ର ବ୍ୟବସାୟ ପରିଚାଳନା କରନ୍ତି । ଏହି 8 ଜଣଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପରିସ୍ଥିତି ବିଶ୍ଳେଷଣକାରୀ, ଗ୍ରାହକ ସେବା ପରିଚାଳକ, ଏବଂ ଅଭିନେତା ଏବଂ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକଙ୍କୁ ନେଇ ଗଠିତ, ଯେଉଁମାନେ କୌଣସି ପ୍ରକାର ଡ୍ରାମା କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ । ବେଳେବେଳେ ସେଙ୍ଗର ଟେକ୍ନୋଲୋଜି ବହୁତ ଅଦ୍ଭୁତ ହୋଇଥାଏ ତ କେତେବେଳେ ଏହା ଏତେ ମ-ହ-ଙ୍ଗା ଯେ ଏହାକୁ କିଣିବା କଷ୍ଟକର ହୋଇଥାଏ। ସେଙ୍ଗ ଏବଂ ତାଙ୍କ ଗ୍ରାହକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବୁଝାମଣା ପ୍ରାୟ ୧,୫୦,୦୦୦ୟୁଆନ କିମ୍ବା ୧୬,୬୧,୨୫୬ ଟଙ୍କା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ହୋଇଯାଏ।

ସେଙ୍ଗ ଏହିପରି ତାଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟ ପୁରା କରନ୍ତି

ନିକଟରେ ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ କାଉନସେଲର ସେଙ୍ଗ ତାଙ୍କ ନିକଟରେ ଲ-ଢ଼ିଥି-ବା ମା-ମ-ଲା ବିଷୟରେ କହିଥିଲେ। ସେ କହିଥିଲେ ଯେ ଥରେ ଜଣେ ମହିଳା ତାଙ୍କୁ ହାୟର କରିଥିଲେ ଯାହାଙ୍କର ସ୍ୱାମୀ ଜଣେ କମ ବୟସ୍କ ଯୁବତୀଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ରଖିଥିଲେ। ତେଣୁ ସେଙ୍ଗ ତାଙ୍କ ଗ୍ରାହକ ଏବଂ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଯାତ୍ରା ବୁକ୍ କରି ସେମାନଙ୍କୁ ୧୦ ଦିନ ଛୁଟିରେ ପଠାଇଲେ । ସେଠାରେ ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ ଏକ ଅଜଣା ଚିଠି ପଠାଯାଇଥିଲା ଯେଉଁଥିରେ ଲେଖାଥିଲା ଯେ ସେ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକାଠାରୁ ଦୂରରେ ରହିବା ଉଚିତ୍ କାରଣ ସେ ତାଙ୍କର ଦ୍ୱିତୀୟ ପ୍ରେମିକ ହୋଇସାରିଛନ୍ତି । ଚିଠି ସହିତ ମହିଳାଙ୍କ କିଛି ଫଟୋ ଥିଲା, ଯେଉଁଥିରେ ତାଙ୍କୁ ଜଣେ ଅଜଣା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହ ଆପତ୍ତିଜନକ ଅବସ୍ଥାରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ​​। ସେହି ୧୦ଦିନ ମଧ୍ୟରେ, ସେହି ବ୍ୟକ୍ତି ବୁଝିଯାଇଥିଲେ ଯେ ସେ କେଉଁ ପରିସ୍ଥିତିରେ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ସେ ପୁନର୍ବାର ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କକୁ ଠିକ୍ କରିବାକୁ ବହୁତ ସମୟ ପାଇଲେ।ଯେତେବେଳେ ସେ ଛୁଟି ପରେ ଘରେ ପହଞ୍ଚିଲେ, ସେତେବେଳେ ସେ ତାଙ୍କ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ସହିତ ସମସ୍ତ ସମ୍ପର୍କ କା-ଟି ଦେଲେ । ସେଙ୍ଗ ଏହି ମା-ମ-ଲା ପାଇଁ ୨,୦୦,୦୦୦ୟୁଆନ୍ ଅର୍ଥାତ୍ ୨୨,୧୫,୦୦୮ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ପାଇଥିଲେ ।

Google

ଅନେକ ଥର କାଉନସେଲିଂରେ ସେଙ୍ଗ ତାଙ୍କ ଗ୍ରାହକମାନଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ ଛା-ଡପ-ତ୍ର ଦେବାକୁ ମଧ୍ୟ ପରାମର୍ଶ ଦିଅନ୍ତି, ଯେଉଁଥିରେ ବହୁତ ସମୟ ଲାଗିଥାଏ । ଯେତେବେଳେ ସେ ଛା-ଡପ-ତ୍ର ଦେବାକୁ ରାଜି ହୁଅନ୍ତି ନାହିଁ ସେତେବେଳେ ସେ ମହିଳାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ ସଠିକ୍ ରାସ୍ତାରେ ଫେରାଇ ଆଣିବାକୁ ଯୋଜନା କରନ୍ତି । ଏହା ସହିତ କାଉନସେଲର ସେଙ୍ଗ୍ ‘ଲଭ୍ ଟେଷ୍ଟର୍ସ’ର ସୁବିଧା ମଧ୍ୟ ପ୍ରଦାନ କରନ୍ତି ଯାହା ଅଧୀନରେ ତାଙ୍କ ଦଳର ଜଣେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଖୁସି କରନ୍ତି । ଏହା କରିବା ପାଇଁ ପୁରୁଷର ସ୍ତ୍ରୀ କେବଳ ସେଙ୍ଗକୁ ଟଙ୍କା ଦିଅନ୍ତି ଯାହାଦ୍ୱାରା ସେ ଜାଣିପାରିବେ ଯେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ସଚ୍ଚୋଟ କି ନୁହେଁ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *