ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡ଼ିଓ: ସୁନାର ଚେନ ଉଠେଇ ନେଲେ ପିମ୍ପୁଡି, ସବୁଠାରୁ ଛୋଟ ସୁନା ଚୋର

ଗୋଟିଏ ଭିଡିଓ ବର୍ତ୍ତମାନ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇ-ରାଲ ହେଉଛି, ଯାହାକୁ ଦେଖିବା ପରେ ଆପଣଙ୍କର ମଧ୍ୟ ବିଶ୍ଵାସ ହେବ ନାହିଁ। ଏହି ଭିଡିଓରେ ପକ୍ଷୀମାନଙ୍କର ଗୋଟିଏ ଦଳ ସୁନାର ଚେନ ଉଠାଇ ନେଇ ଯାଉଥିବାର ଦେଖାଯାଇଛି। ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏହି ଭିଡିଓ ବହୁତ ଭାଇ-ରାଲ ହେଉଛି।

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବୋଧହୁଏ ଏମିତି ଭିଡିଓ ଭାଇ-ରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଥାଏ, ଯାହାକୁ ଦେଖିବା ପରେ ମଧ୍ୟ ଆମେ ତା ଉପରେ ବିଶ୍ଵାସ କରିପାରି ନଥାଉ। ଗୋଟିଏ ଏମିତି ହିଁ ଭିଡିଓ ବର୍ତ୍ତମାନ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇ-ରାଲ ହେଉଛି, ଯାହାକୁ ଦେଖିବା ପରେ ମଧ୍ୟ ବିଶ୍ଵାସ ହେବ ନାହିଁ। ଏହି ଭିଡିଓରେ ପକ୍ଷୀମାନଙ୍କର ଗୋଟିଏ ଦଳ ସୁନାର ଚେନ ଉଠାଇ ନେଇ ଯାଉଥିବାର ଦେଖାଯାଇଛି। ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏହି ଭିଡିଓ ବହୁତ ଭାଇ-ରାଲ ହେଉଛି।

https://twitter.com/ipskabra/status/1374747438179782665?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1374747438179782665%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fndtv.in%2Fzara-hatke%2Fants-carrying-the-gold-chain-ips-said-smallest-gold-smuggler-people-also-gave-funny-reaction-see-video-2398800

ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଆଇପୀଏସ ଅଫିସର ଦୀପାଂଶୁ କାବରା ଶେୟାର କରିଛନ୍ତି। ଭିଡିଓ ସହିତ କ୍ୟାପଶନରେ ସେ ଲେଖିଛନ୍ତି, “ସବୁଠାରୁ ଛୋଟ ସ୍ମଗଲର।” ଭିଡ଼ିଓରେ ଆପଣ ଦେଖି ପାରିବେ କି କେମିତି ଅନେକ ପକ୍ଷୀ ଧାଡ଼ି ବାନ୍ଧି ସୁନାର ଚେନକୁ ଟାଣି ଟାଣି ନେଇ ଯାଉଛନ୍ତି। ଗୋଟିଏ ଥର ତ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଦେଖି ଆପଣଙ୍କର ମଧ୍ୟ ବିଶ୍ଵାସ ହେବ ନାହିଁ କି ବାସ୍ତବରେ ପକ୍ଷୀମାନେ ମଧ୍ୟ ଏମିତି କରି ପାରନ୍ତି।

ଭିଡିଓକୁ ଲୋକମାନେ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରୁଛନ୍ତି ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ୪ହଜାରରୁ ମଧ୍ୟ ଅଧିକ ଥର ଦେଖାଯାଇ ସାରିଛି। ଲୋକମାନେ ଭିଡିଓ ଉପରେ ମଜାଦାର କମେଣ୍ଟ ମଧ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି। ଜଣେ ୟୁଜର ଲେଖିଛନ୍ତି- କେଉଁ ଧା-ରା-ରେ କାର୍ଯାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ? ତ ସେଠାରେ ଅନ୍ୟ ଜଣେ ୟୁଜର ଲେଖିଛନ୍ତି- ‘ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କର କେବେବି ହାର ହୋଇ ନଥାଏ।’

https://twitter.com/ipskabra/status/1374747438179782665?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1374747438179782665%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fndtv.in%2Fzara-hatke%2Fants-carrying-the-gold-chain-ips-said-smallest-gold-smuggler-people-also-gave-funny-reaction-see-video-2398800

ବନ୍ଧୁଗଣ ଯଦି ଆମର ଏହି ଆର୍ଟିକିଲ ଟି ଭଲ ଲାଗିଥାଏ ଗୋଟିଏ ଲାଇକ ଏବଂ ସାଙ୍ଗ ସାଥୀଙ୍କ ସହ ସେୟାର କରିବାକୁ ଅନୁରୋଧ। ଏହାକୁ ନେଇ ଆପଣଙ୍କ ମତା ମତ ଦେବାକୁ ଭୁଲନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଏମିତି ପ୍ରତିଦିନ ଦେଶ ଦୁନିଆ, ଜଣା ଅଜଣା, ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ, ମନୋରଞ୍ଜନ ଇତ୍ୟାଦି ଖବର ଜାଣିବାକୁ ଆମର ଏହି ପେଜ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *