ରାତିରେ ମହିଳା ଜଣକ ସା-ପ ମାରି-ବାକୁ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିକୁ ଡାକିଥିଲେ, ସ୍ୱାମୀ ଓ ପୁଅମାନେ ମିଶି ପ୍ରାଇଭେଟ ପାର୍ଟ କାଟି-ଦେଲେ

ଗୁରୁବାର ରାତିରେ ସାଂସଦ ସିଦ୍ଧ ଜିଲ୍ଲାର ଏକ ଗାଁରେ ଜଣେ ପୁରୁଷଙ୍କୁ ଘରେ ସା-ପ ମାରିବା ପାଇଁ ଡାକିଥିଲେ। ଯେଉଁଠାରେ ମହିଳାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ତାର ପୁଅ ପ୍ରଥମେ ତାକୁ ବା-ଡେ-ଇଥିଲେ ତା ପରେ ଗୁ-ପ୍ତା-ଙ୍ଗ କା-ଟି-ଦେଇଥିଲେ । ରେୱାଙ୍କର SGMH ମେଡିକାଲ ରେ, ବ୍ୟକ୍ତିଟି କଟା ହୋଇଥିବା ଗୁ-ପ୍ତା-ଙ୍ଗ ଧରି ଚିକିତ୍ସା କରିବାକୁ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ ।

ଆହତହୋଇଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଟି ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ସଞ୍ଜୟ ଗାନ୍ଧୀ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଚିକିତ୍ସିତ ହେଉଛନ୍ତି। ଡାକ୍ତରମାନେ ଏହି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଗୁ-ପ୍ତା-ଙ୍ଗ-ର ପୁନଃ ଟ୍ରାସ୍ଫେରରସ ସମ୍ଭାବନାକୁ ଅସ୍ୱୀକାର କରିଦେଇଥିଲେ। ତାଙ୍କର ଜୀବନଟି ବହୁତ ସି-ରି-ଏସ ଅଛି। ଯୁବକ ଜଣକ 48 ବର୍ଷ ବୟସ। ସେ ସେମରିଆ ଜିଲ୍ଲାର ସିଦ୍ଧିର ଉମରିଆ ପୋ-ଲି-ସ ଷ୍ଟେ-ସନର ବାସିନ୍ଦା ଅଟନ୍ତି।

ରାତି 10 ଟା ସମୟରେ ଯୁବକ ଜଣକ ତାଙ୍କ ଜମି ରେ ମୋଟରକୁ ଷ୍ଟା-ର୍ଟ କରିବାକୁ ଯାଇ ସେଠୁ ନିଜ ଘରକୁ ଫେରୁଥିଲେ। ଫେରୁଥିବା ସମୟରେ ରାତିରେ ଜଣେ ମହିଳା ତାଙ୍କୁ ଡାକିଲେ ଯେ ମୋ ଘରେ ସା-ପ ପଶି ଯାଇଛି, ତାଙ୍କୁ ମା-ରି-ଦିଆ। ଯୁବକ ଜଣକ ତାଙ୍କ ଘର ଭିତରକୁ ଯିବା ମାତ୍ରେ ମହିଳାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ତାଙ୍କ ଦୁଇ ପୁଅ ଯୁବକଙ୍କୁ ମା-ଡ଼ ମା-ରି-ଥିଲେ। ମହିଳାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ତାର ଗୁ-ପ୍ତା-ଙ୍ଗ କା-ଟି ଦେଇଥିଲେ।

ଘ-ଟ-ଣା ପରେ ପରିବାର ଲୋକେ ଜାଣିବା ପରେ ସେମାନେ ଆ-ହ-ତ ଯୁବକଙ୍କ ସହ ସେମରିଆରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ। ଏହା ପରେ ତାଙ୍କୁ ସିଧା-ସଳଖ ସେମରିଆରୁ ରେଫର କରାଯାଇଥିଲା । ସିଦ୍ଧଙ୍କୁ ସଞ୍ଜୟ ଗାନ୍ଧୀଙ୍କ ନିକଟକୁ ପଠାଯାଇଛି ସେଠାରେ ସେ ଚିକିତ୍ସିତ ହେଉଛନ୍ତି। ପୋ-ଲି-ସ ଏହି ମା-ମ-ଲା ରୁଜୁ କରି ଘ-ଟ-ଣା-ର ତ-ଦ-ନ୍ତ କରୁଛି।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଯଦି ଆମର ଏହି ଆର୍ଟିକିଲ ଟି ଭଲ ଲାଗିଥାଏ ଗୋଟିଏ ଲାଇକ ଏବଂ ସାଙ୍ଗ ସାଥୀଙ୍କ ସହ ସେୟାର କରିବାକୁ ଅନୁରୋଧ। ଏହାକୁ ନେଇ ଆପଣଙ୍କ ମତା ମତ ଦେବାକୁ ଭୁଲନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଏମିତି ପ୍ରତିଦିନ ଦେଶ ଦୁନିଆ, ଜଣା ଅଜଣା, ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ, ମନୋରଞ୍ଜନ ଇତ୍ୟାଦି ଖବର ଜାଣିବାକୁ ଆମର ଏହି ପେଜ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *