ଛୁଆର ଦୋଳିରେ ଝୁଲୁଥିଲେ ଜେଜେବାପା, ବସି-ବସି ହଠାତ ପବନରେ କଲେ ଅଜବପ୍ରକାରର ଷ୍ଟ-ଣ୍ଟ – ଦେଖନ୍ତୁ Video

ଗୋଟିଏ ଭିଡିଓ ବର୍ତ୍ତମାନ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇ-ରାଲ ହେଉଛି, ଯାହାକୁ ଦେଖିବା ପରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଆପଣଙ୍କ ଆଖି ଉପରେ ବିଶ୍ଵାସ ହେବ ନାହିଁ। ଏହି ଭିଡିଓ ଜଣେ ବୃଦ୍ଧ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କର ଅଟେ, ଯିଏ ପିଲାଙ୍କ ଦୋଳିରେ ଦୋଳି ଖେଳୁଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ହଠାତ ସେ କିଛି ଏମିତି କରି ଦେଇଥିଲେ, ଯାହାକୁ ଦେଖିବା ପରେ ଆପଣ ଆ-ଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯିବେ।

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବୋଧହୁଏ ମଜାଦାର ଭିଡିଓ ଭାଇ-ରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଥାଏ। ଅନେକ ଥର କିଛି ଏମିତି ଭିଡିଓ ଭାଇ-ରାଲ ହୋଇ ଯାଇଥାଏ, ଯାହାକୁ ଦେଖି ଆମେ ଆ-ଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇ ଯାଇଥାଉ ଏବଂ ତା ଉପରେ ଆମେ ବିଶ୍ଵାସ କରିପାରି ନଥାଉ। ଏମିତି ହିଁ ଗୋଟିଏ ଭିଡିଓ ବର୍ତ୍ତମାନ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇ-ରାଲ ହେଉଛି, ଯାହାକୁ ଦେଖିବା ପରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଆପଣଙ୍କ ଆଖି ଉପରେ ବିଶ୍ୱାସ ହେବନାହିଁ। ଏହି ଭିଡିଓଟି ଜଣେ ବୃ-ଦ୍ଧ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କର ଅଟେ, ଯିଏ ଛୁଆଙ୍କ ଦୋଳିରେ ଦୋଳି ଖେଳୁଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ହ-ଠାତ ସେ କିଛି ଏମିତି କରି ଦେଇଥିଲେ, ଯାହାକୁ ଦେଖିବା ପରେ ଆପଣ ଆ-ଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯିବେ।

ଏହି ଭିଡିଓ ବିଜିନେସମ୍ୟାନ ହର୍ଷ ଗୋୟନକା (Harsh Goenka)ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ଭିଡିଓ ସହିତ ସେ କ୍ୟାପଶନରେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ସ୍ବ୍ୟାଗ’। ଏହି ଭିଡିଓରେ ଆପଣ ଦେଖି ପାରିବେ କି ଗୋଟିଏ ଛୁଆ ଦୋଳିରେ ଦେଖାଯାଉଛି, ତା ଠାରୁ ଅଳ୍ପ ଦୂରରେ ଅନ୍ୟ ଏକ ଦୋଳି ଅଛି, ଯେଉଁଥିରେ ଜଣେ ବୃଦ୍ଧ ବ୍ୟକ୍ତି ଝୁଲୁଛନ୍ତି। ସେ ବହୁତ ଆରାମରେ ବସି ଦୋଳି ଖେଳୁଛନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ହଠାତ ଯେତେବେଳେ ଦୋଳି ପବନରେ ଯାଇଥାଏ ତ ସେ ଅଜବପ୍ରକାରର ଷ୍ଟ-ଣ୍ଟ ମାରିଥାନ୍ତି | ତାଙ୍କର ଏହି ଷ୍ଟ-ଣ୍ଟକୁ ଦେଖି ସମସ୍ତେ ଆ-ଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି।

ଲୋକମାନେ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରୁଛନ୍ତି ଏବଂ ଏହା ସହିତ ବୃଦ୍ଧ‌ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କର ବହୁ ମାତ୍ରାରେ ପ୍ରଶଂସା ମଧ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି। ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଏ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ୯ଲକ୍ଷରୁ ମଧ୍ୟ ଅଧିକ ଥର ଦେଖା ଯାଇ ସାରିଛି। ଲୋକମାନେ ଏହି ଭିଡିଓ ଉପରେ ମଜାଦାର କମେଣ୍ଟ ମଧ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି। ଜଣେ ୟୁଜର ଭିଡିଓ ଦେଖି ଲେଖିଛନ୍ତି- ‘ଏକଦମ ଝକ୍କାସ’।ତ ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଲେଖିଛନ୍ତି- ‘ଟଶନ ରେ’।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଯଦି ଆମର ଏହି ଆର୍ଟିକିଲ ଟି ଭଲ ଲାଗିଥାଏ ଗୋଟିଏ ଲାଇକ ଏବଂ ସାଙ୍ଗ ସାଥୀଙ୍କ ସହ ସେୟାର କରିବାକୁ ଅନୁରୋଧ। ଏହାକୁ ନେଇ ଆପଣଙ୍କ ମତା ମତ ଦେବାକୁ ଭୁଲନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଏମିତି ପ୍ରତିଦିନ ଦେଶ ଦୁନିଆ, ଜଣା ଅଜଣା, ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ, ମନୋରଞ୍ଜନ ଇତ୍ୟାଦି ଖବର ଜାଣିବାକୁ ଆମର ଏହି ପେଜ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *