ନଣନ୍ଦଙ୍କୁ ବଦ-ନାମ କରିବା ପାଇଁ ଭାଉଜ ଟପିଗଲେ ସବୁ ସୀମା, ପୋ-ର୍ନ ସାଇଟରେ ଦେଇଦେଲେ ଫଟୋ ଏବଂ ନମ୍ବର ତା ପରେ ହେଲା ଏମିତି

ଉତ୍ତର ପ୍ରଦେଶର ଜଣେ ଯୁବତୀଙ୍କ ପାଖକୁ ବହୁତ ସାରା ପୁଅଙ୍କର ଫୋନ ଆସିବାକୁ ଲାଗିଥାଏ ଯେଉଁମାନେ କି ତାଙ୍କୁ ଅ-ଶ୍ଳୀ-ଳ ଅନୁ-ରୋଧ କରିଥାନ୍ତି। ଯେତେବେଳେ ଯୁବତୀ ଅନୁ-ସନ୍ଧାନ କରିଥିଲେ ତ ଜାଣିଥିଲେ କି ତାଙ୍କ ଭାଉଜଙ୍କ ଯୋଗୁଁ ଏସବୁ ହେଉଥିଲା। ଯାହାପରେ ଯୁବତୀ ସଙ୍ଗେସଙ୍ଗେ ପୋ-ଲି-ସ ଥା-ନା-କୁ ଯାଇ ନିଜ ଭାଉଜଙ୍କ ବିରୁ-ଦ୍ଧରେ କେସ ଜମା କରିଥିଲେ। ଏହି ଘ-ଟ-ଣା ଆଗରା ଜିଲ୍ଲାର ସଦର ଥା-ନା କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଅଟେ। ପି-ଡି-ତା-ଙ୍କ ଆ-ରୋ-ପ ହେଉଛି କି ଭାଉଜ ବଦ-ନାମ କରିବା ପାଇଁ ଅ-ଶ୍ଳୀ-ଳ ୱେବସାଇଟରେ ତାଙ୍କ ଫଟୋ ଅପ-ଲୋଡ଼ କରି ଦେଇଥିଲେ। ଯେଉଁ କାରଣରୁ ତାଙ୍କୁ ଏତେ ଫୋନ ଆସିବାକୁ ଲାଗିଛି। ପିଡିତା ଜଣଙ୍କ କହିଛନ୍ତି କି ଛଅ ମାର୍ଚ୍ଚରୁ ସେ ଚିନ୍ତିତ ଅଛନ୍ତି। ରାତିରେ ନିଦ ମଧ୍ୟ ଆସୁନଥିଲା। ସେ ଏହି ଚି-ନ୍ତା କରୁଥିଲେ କି ବାସ୍ତବରେ କିଏ ଏମିତି କାମ କରିଥିବା। ଫୋନରେ ବି-ର-କ୍ତି ହୋଇ ସେ ନିଜ ମୋବାଇଲ ବ-ନ୍ଦ କରି ଦେଇଥିଲେ ଏବଂ ଯେତେବେଳେ କୈାଣସି କାମ ପଡୁଥିଲା ସେତେବେଳେ ମୋବାଇଲ ଅନ କରୁଥିଲେ।

ପି-ଡି-ତା ପୋ-ଲି-ସ-ଙ୍କ ପାଖରେ ଅଭି-ଯୋଗ ଜମା କରିବା ସମୟରେ କହିଥିଲେ କି ପୁଅମାନେ ଭିଡିଓ କଲ କରି ଅ-ଶ୍ଳୀ-ଳ ଅନୁ-ରୋଧ କରୁଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ଦାମ ପଚାରୁଥିଲେ। ସେହି ଘ-ଟ-ଣା ଜମା ହେବା ପରେ ସାଇ-ବର ପୋ-ଲି-ସ ଏହାର ତ-ଦ-ନ୍ତ କରୁଛନ୍ତି। ପୋ-ଲି-ସ ନଣନ୍ଦଙ୍କ କହିବା ଅନୁସାରେ ସଦର ଥାନାରେ ଭା-ଉ-ଜ ଏବଂ ଜଣେ ଯୁବକଙ୍କ ବିରୁଦ୍ଧରେ ମକ-ଦ୍ଦମା ଜମା କରିଛନ୍ତି। ଯୁବତୀଙ୍କ କହିବା ଅନୁସାରେ ଭାଇଙ୍କର କିଛିଦିନ ପୂର୍ବରୁ ମୃ-ତ୍ୟୁ ହୋଇ ଯାଇଥିଲା। ଭାଇଙ୍କ ମୃ-ତ୍ୟୁ ପରେ ଭାଉ-ଜଙ୍କ ବ୍ୟବହାର ଏକଦମ ବଦଳି ଯାଇଥିଲା ଏବଂ ବେଳେବେଳେ ଝ-ଗ-ଡ଼ା କରିବାକୁ ଲାଗିଥିଲେ। ଭାଉଜ ସବୁବେଳେ ଓଲଟା ସିଧା କଥାବାର୍ତ୍ତା କରୁଥିଲେ ଏବଂ ଅଧିକାଂଶ ସମୟ ଘରୁ ବାହାରେ ରହିବାକୁ ଲାଗିଥିଲେ। ପଚାରିଲେ ଘରେ ହଙ୍ଗାମା କରୁଥିଲେ। ସେଠାରେ କିଛିଦିନ ପୂର୍ବରୁ ହିଁ ଦୁଇଜଣଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବି-ବା-ଦ ହୋଇ ଯାଇଥିଲା। ତାହା ପରଠାରୁ ନଣନ୍ଦଙ୍କ ନମ୍ବରକୁ ବହୁତ ପୁଅଙ୍କର ଫୋନ ଆସିବାକୁ ଲାଗିଥିଲା। ସମସ୍ତେ ବହୁତ ରାତିରେ ଭିଡିଓ କଲ କରୁଥିଲେ ଏବଂ ଯେଉଁ ପ୍ରକାରର କଥା ସେମାନେ କହୁଥିଲେ ସେଥିରେ ଯୁବତୀ ଜଣଙ୍କ ଚିନ୍ତିତ ହୋଇ ଯାଇଥିଲେ।

ପିଡିତା ପୋ-ଲି-ସଙ୍କୁ କହିଥିଲେ କି ଗୋଟିଏ ଦିନରେ କୋଡ଼ିଏ-କୋଡ଼ିଏ ଥର ଫୋନ ଆସିବାକୁ ଲାଗିଥିଲା। ଯିଏ ବି ଫୋନ କରୁଥିଲେ ଏମିତି କଥା କହୁଥିଲେ ଯେମିତି ସେ ଦେହ ବ୍ୟବସାୟରେ ଲିପ୍ତ ଅଛନ୍ତି। ସେଠାରେ ଗୋଟିଏ ଦିନ ପିଡିତା ଜଣଙ୍କ ଫୋନ କରୁଥିବା ଜଣେ ପୁଅଙ୍କୁ ପଚାରିଥିଲେ କି ତାଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ନମ୍ବର କେଉଁଠାରୁ ମିଳିଥିଲା। ଯୁବକ ଜଣଙ୍କ ପିଡିତାଙ୍କୁ କହିଥିଲେ କି ତାଙ୍କ ନମ୍ବର ଗୋଟିଏ ୱେବସାଇଟରେ ଅଛି ଏବଂ ତାଙ୍କ ଫଟୋ ମଧ୍ୟ ଲାଗିଛି। ଝିଅ ଜଣଙ୍କ କୁହାଯାଇଥିବା ୱେବସାଇଟରେ ଯାଇ ଦେଖିଥିଲେ ତ ନିଜର ଫଟୋ ଏବଂ ନମ୍ବର ସେଠାରୁ ପାଇଥିଲେ। ତାଙ୍କର ତାଙ୍କ ଭାଉଜଙ୍କ ଉପରେ ସ-ନ୍ଦେ-ହ ହୋଇଥିଲା।

ଏହି ପିଡି-ତାଙ୍କର ଅଭି-ଯୋଗ ହେଉଛି କି ଭାଉଜ ତାଙ୍କୁ ବଦନାମ କରିବା ପାଇଁ ଏମିତି କରିଛନ୍ତି। ଅଜୟ ନାମକ ଜଣେ ଯୁବକ ଭାଉଜଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ ଅଛନ୍ତି। ଦୁଇଜଣ ମିଶି ଯାଇଛନ୍ତି। ପିଡିତ ନଣନ୍ଦ ସଦର ଥା-ନା-ରେ ଅଜୟ ନାମକ ଯୁବକ ଏବଂ ଭାଉଜଙ୍କ ବି-ରୁ-ଦ୍ଧରେ ମକଦ୍ଦମା ଜମା କରିଛନ୍ତି। ଇଂସ୍ପେକ୍ଟର ସଦର ଜିତେନ୍ଦ୍ର ସିଂହ କହିଛନ୍ତି କି ଦରଖାସ୍ତ ମିଳିଥିଲା। ଆଇପୀସୀର ଧାରା ୩୫୪ସୀ ଏବଂ ୬୭ଆଇଟୀ ଏକ୍ଟ ଦ୍ଵାରା ମକଦ୍ଦମା ଜମା କରାଯାଇଛି।

ଇଂସ୍ପେକ୍ଟର ସଦର ଜିତେନ୍ଦ୍ର ସିଂହ କହିଛନ୍ତି କି ଦରଖାସ୍ତ ମିଳିଥିଲା। ପୋ-ଲି-ସ ଏହି ଘ-ଟ-ଣା-ର ଗଭୀର ଭାବରେ ତ-ଦ-ନ୍ତ କରିବେ। ଘ-ଟ-ଣା ପଛରେ କ’ଣ କାରଣ ରହିଛି। ଆ-ରୋ-ପୀ ଭାଉଜଙ୍କ ସ୍ଵାମୀଙ୍କ ମୃ-ତ୍ୟୁ ହୋଇ ଯାଇଛି। ଶଶୁର ମଧ୍ୟ ନାହାନ୍ତି। ଶଶୁରଙ୍କ ପେନସନ ଶାଶୁଙ୍କୁ ମିଳୁଛି। ନଣନ୍ଦ ମଧ୍ୟ ବି-ବା-ହି-ତା ଅଟନ୍ତି। ତାଙ୍କ ସ୍ବାମୀ ବିକଳାଙ୍ଗ ଅଟନ୍ତି। ଘରେ ଭାଗ ଏବଂ ପେନସନରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣକୁ ନେଇ ବି-ବା-ଦ ହୋଇଛି। ଭାଉଜ ନଣନ୍ଦଙ୍କୁ ବ-ଦ-ନା-ମ କରିବା ପାଇଁ ଯଦି ସାଇ-ବର କ୍ରା-ଇ-ମ କରିଥିବେ ତାହେଲେ ଗି-ର-ଫ କରି ନିଆଯିବ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଯଦି ଆମର ଏହି ଆର୍ଟିକିଲ ଟି ଭଲ ଲାଗିଥାଏ ଗୋଟିଏ ଲାଇକ ଏବଂ ସାଙ୍ଗ ସାଥୀଙ୍କ ସହ ସେୟାର କରିବାକୁ ଅନୁରୋଧ। ଏହାକୁ ନେଇ ଆପଣଙ୍କ ମତା ମତ ଦେବାକୁ ଭୁଲନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଏମିତି ପ୍ରତିଦିନ ଦେଶ ଦୁନିଆ, ଜଣା ଅଜଣା, ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ, ମନୋରଞ୍ଜନ ଇତ୍ୟାଦି ଖବର ଜାଣିବାକୁ ଆମର ଏହି ପେଜ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *