ଚଳନ୍ତା ଗାଡି ଉପରେ ପୁସ୍ଅପ୍ ମାରୁଥିଲେ ବ୍ୟକ୍ତି, ପୋ-ଲିସ କହିଲେ ତାଙ୍କ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ପାଇଁ ଏହି ବିଶେଷ ପୁରସ୍କାର ମିଳିବ – ଭିଡିଓ ଦେଖନ୍ତୁ

ପୁନର୍ବାର, ୟୁପି ପୋ-ଲି-ସ ଏକ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି ଯେଉଁଥିରେ ପୋ-ଲି-ସ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ବହୁତ ମଜାଦାର ଢ଼ଙ୍ଗରେ ପୁରସ୍କାର ପ୍ରଦାନ କରିଛି । ବାସ୍ତବରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଚଳନ୍ତା ଯାନ ଉପରେ ପୁସଅପ୍ କରୁଥିବା ଭିଡିଓ ଭାଇ-ରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି, ଯାହାକୁ ପୋ-ଲି-ସ ଏକ ବି-ଶେ-ଷ ପୁରସ୍କାର ପ୍ରଦାନ କରିଛନ୍ତି ।

ୟୁପି ପୋ-ଲି-ସ ତାଙ୍କର ମଜାଳିଆ ଟ୍ୱିଟ୍ ପାଇଁ ଅନେକ ଦିନ ଧରି ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟ ପାଲଟିଛନ୍ତି । ସାମାଜିକ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ସେମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ସେୟାର ହୋଇଥିବା ପୋ-ଷ୍ଟ ଉପଭୋ-କ୍ତାମାନେ ବହୁତ ଉପ-ଭୋଗ କରନ୍ତି । ତେବେ, ବର୍ତ୍ତମାନ ପୁଣି ଥରେ ୟୁପି ପୋ-ଲିସ ଏକ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି ଯେଉଁଥିରେ ପୋ-ଲି-ସ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ପୁରସ୍କାର ପ୍ରଦାନ କରିଛି । ବାସ୍ତବରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଚଳନ୍ତା ଯାନ ଉପରେ ପୁସଅପ୍ କରୁଥିବା ଭିଡିଓ ଭାଇ-ରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି, ଯାହାକୁ ପୋ-ଲି-ସ ଏକ ବି-ଶେ-ଷ ପୁର-ସ୍କାର ପ୍ରଦାନ କରିଛନ୍ତି ।

ୟୁପି ପୋ-ଲି-ସ କହିଛି ଯେ ଯଦି କୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତି ଏପରି କିଛି କରୁଥିବା ସମୟରେ ଧରାଯାଏ, ତେବେ ତାଙ୍କୁ ‘ପୁରସ୍କାର’ ଦିଆଯିବ । ୟୁପି ପୋ-ଲି-ସ ସେୟାର କରିଥିବା ଏହି ଭିଡିଓରେ ଆପଣ ଦେଖିପାରିବେ ଯେ ଜଣେ ଯୁବକ ତାଙ୍କ ଜୀବନକୁ ଖାତିର ନକରି ଡ୍ରାଇଭିଂ ସିଟରୁ ବାହାରି ଚଳନ୍ତା ଗାଡି ଉପରେ ରାଜପଥରେ ପୁସ୍ ଅପ୍ କରୁଛନ୍ତି । ଭିଡିଓ ଭାଇ-ରାଲ ହେବା ମାତ୍ରେ ପୋ-ଲି-ସ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରି ତାଙ୍କ ଚାଲାଣ କାଟିଛି । ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ, ଭିଡିଓ ଭାଇ-ରାଲ ହେବା ପରେ ଲୋକଙ୍କ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ମଧ୍ୟ ଆସିବାକୁ ଲାଗିଲା ।

ଫିରୋଜାବାଦର ଏସଏସପି ଅଜୟ କୁମାର କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏହା କେବଳ ଆଇନର ଉଲ୍ଲଂଘନ ନୁହେଁ, ବରଂ ନିଜ ତଥା ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ଜୀବନ ପ୍ରତି ମଧ୍ୟ ବିପଦ ସୃଷ୍ଟି କରୁଛି । ଭିଡିଓ ସହିତ ଏକ ମଜାଦାର ବାର୍ତ୍ତା ଦେଇ ପୋ-ଲି-ସ ଲେଖିଛି ଯେ ‘ତୁମେ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିଛ, ଏହା ତୁମର ପୁରସ୍କାର’ । ଭିଡିଓରେ ପୋ-ଲି-ସ ଦ୍ୱାରା କଟାଯାଇଥିବା ଚାଲା-ଣର ଏକ କପି ମଧ୍ୟ ଦେଖାଯାଇଛି ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *