ପାଖକୁ ଆସି ଦେଖିଲା ବ୍ୟକ୍ତି, ତ ବହୁତ ବଡ଼ ଅଜଗର କରିଦେଲା ଆକ୍ର-ମଣ, ଦେଖି ଚି-ତ୍କା-ର କରିବାକୁ ଲାଗିଲେ ଲୋକ- ଦେଖନ୍ତୁ Video

କ୍ୟାଲିଫୋର୍ନିୟା (California)ର ଜେ ବ୍ରୁବର (Jay Brewer)ଙ୍କ ସହିତ କିଛି ଏମିତି ହୋଇଥିଲା,  ଯାହା ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଆଶ୍ଚ-ର୍ଯ୍ୟ କରି ଦେଇଥିଲା। ବ-ହୁ-ତ ବଡ଼ ଅଜଗର ତାଙ୍କ ଉପ-ରେ ଆ-କ୍ରମଣ (Huge Python Attacks Zookeeper) କରି ଦେଇଥିଲା। ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ (Social Media)ରେ ଭିଡିଓ ଜୋରରେ ଭାଇ-ରାଲ ହେଉଛି।

ସାପର ଦେଖାଶୁଣା କରିବା ବହୁତ କଷ୍ଟସାଧ୍ୟ ବୋଲି କୁହାଯାଇଥାଏ। ଅନେକ ସାପ ନିଜ ସଞ୍ଚାଳକଙ୍କ ଉ-ପରେ ହିଁ ହ-ମ-ଲା କରିଦେଇଥାନ୍ତି। ଏମିତି ହିଁ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ଜେ ବ୍ରୁବରଙ୍କ ସହିତ। କାର୍ଲିଫର୍ନିୟା (California)ର ରେପ୍ଟାଇଲ ଚିଡିୟାଘର (Reptile Zoo)ର ସଂସ୍ଥାପକ ଜେ ବ୍ରୁବର (Jay Brewer)ଙ୍କର ସାପମାନଙ୍କ ସହିତ ଲାଗିବାର ବ-ର୍ଷ-ବର୍ଷର ଅନୁଭବ ରହିଛି। ବାସ୍ତବରେ, ତାଙ୍କ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ସେହିପରି ଫଟୋ ଏବଂ ଭିଡିଓରେ ଭରି ହୋଇ ରହିଛି, ଯାହାକୁ ସେ ପ୍ରାକ୍ଟିସ ସହିତ ଭୟ-ଙ୍କର ଦେଖା ଯାଉଥିବା ସରୀସୃପଙ୍କୁ ଦେଖାଇଥାନ୍ତି। ସେଥିରୁ ଅନେକ ଭିଡିଓ ତ ଏମିତି ଅଛି, ଯେଉଁଥିରେ ସେ ସାପଙ୍କ ମଝିରେ ବସିଥିବାର ନଜର ଆସନ୍ତି। ଏହି ଫଟୋ ଗୁଡିକୁ ଦେଖି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ମଧ୍ୟ ଆଶ୍ଚ-ର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯିବେ। କିନ୍ତୁ ଏଥର ଜେ ବ୍ରୁବରଙ୍କ ସହିତ କିଛି ଏମିତି ହୋଇଥିଲା, ଯାହା ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଆଶ୍ଚ-ର୍ଯ୍ୟ କରି ଦେଇଥିଲା। ଏକ ବ-ହୁତ ବ -ଡ଼ ଅଜଗର ତାଙ୍କ ଉପରେ ଆ-କ୍ର-ମଣ (Huge Python Attacks Zookeeper) କରି ଦେଇଥିଲା। ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ (Social Media)ରେ ଭିଡିଓ ଜୋ-ରରେ ଭାଇ-ରାଲ ହେଉଛି।

କ୍ଲିପ ରେ, ଜୁ-କୀପର ଗୋଟିଏ ବାକ୍ସରେ ଗୋଟିଏ ବଡ଼ ଅଜଗରକୁ ଦେଖାଇଥିଲେ ଏବଂ କଥା ହୋଇଥିଲେ। ଯେମିତି ହିଁ ସେ ନଜର ହଟେଇ ଥିଲେ ତ ଅଜଗର ହଲିଥିଲା ଏବଂ ହଠାତ ତାଙ୍କ ଉପରେ ହ-ମ-ଲା କରି ଦେଇଥିଲା। ଯେମିତି ହିଁ ପାଖକୁ ଆସି ସେ ମୁହଁ ଖୋଲାଥିଲା ତ ଲୋକମାନେ ଚି-ତ୍କା-ର କରିବାକୁ ଲାଗିଥିଲେ।

ଏହାପରେ ସେ କହିଥିଲେ, ‘WOW, ଯେମିତି ହିଁ ମୁଁ ମୋ ଆଖି ବୁଲେଇଛି, ତ ସେ ମୋ ଉପରକୁ ଆ-କ୍ର-ମ-ଣ କରିବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲା। ଦେଖନ୍ତୁ କେତେ ସ୍ମାର୍ଟ ଅଟେ ଇଏ।’

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jay Brewer (@jayprehistoricpets)

ରବିବାର ଦିନ ପୋଷ୍ଟ କରାଯିବା ପରଠାରୁ, ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ରିଲ୍ସ ଭିଡିଓରେ ୮.୯ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ଥର ଦେଖା ଯାଇ ସାରିଛି ଏବଂ ଏକ ହଜାରରୁ ଅଧିକ ଆ-ଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କରି ଦେବା ଭଳି ଟି-ପ୍ପଣୀ କରିଛନ୍ତି।

ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଟି-ପ୍ପଣୀ ଅନୁ-ଭାଗରେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ନାଇସ ରିପ୍ଲେକ୍ସ, ମୋ ବନ୍ଧୁ। ସୁନ୍ଦର ଭିଡିଓ।’ ସେଠାରେ ଅନ୍ୟ ଜଣେ ୟୁଜର ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ସେ ତୁମ ମୁହଁକୁ ଧରି ହିଁ ନେଇଥିଲା।’

ବନ୍ଧୁଗଣ ଯଦି ଆମର ଏହି ଆର୍ଟିକିଲ ଟି ଭଲ ଲାଗିଥାଏ ଗୋଟିଏ ଲାଇକ ଏବଂ ସାଙ୍ଗ ସାଥୀଙ୍କ ସହ ସେୟାର କରିବାକୁ ଅନୁରୋଧ। ଏହାକୁ ନେଇ ଆପଣଙ୍କ ମତା ମତ ଦେବାକୁ ଭୁଲନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଏମିତି ପ୍ରତିଦିନ ଦେଶ ଦୁନିଆ, ଜଣା ଅଜଣା, ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ, ମନୋରଞ୍ଜନ ଇତ୍ୟାଦି ଖବର ଜାଣିବାକୁ ଆମର ଏହି ପେଜ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *