ସପ୍ତମ ଶ୍ରେଣୀରେ ପଢ଼ୁଥିବା ପୁଅ ସହିତ ବିବାହିତା ମହିଳାଙ୍କ ହୋଇଗଲା ପ୍ରେମ, ଉଭୟେ ଏକାଠି ରହିବାକୁ କରିଲେ ଏହି ଭଳି କାଣ୍ଡ

ଯେତେବେଳେ ପୋ-ଲିସ ଏହି ଘଟ-ଣାର ଅନୁ-ସନ୍ଧାନ କରିଥିଲା​​। ସେତେବେଳେ ଜଣାପଡିଥିଲା ​​ଯେ ମହିଳା ଜଣକ ନିଜ ଇଚ୍ଛାରେ ଘରୁ ପଳାଇଛନ୍ତି। ଏତିକି କେବଳ ନୁହେଁ, ଜଣେ ସପ୍ତମ ଶ୍ରେଣୀର ଛାତ୍ରଙ୍କ ସହ ମହିଳା ଜଣକ ତାକୁ ଭଲ ପାଆନ୍ତି ଏବଂ ତାଙ୍କ ସହ ପଳାଇ ଯାଇଛନ୍ତି। ଏହି ଅଜବ ମା-ମ-ଲା କ୍ୟାମ୍ପେରଗଞ୍ଜ ଅଞ୍ଚଳର ଘଟିଥିଲା । ମହିଳାଙ୍କର ବୟସ 29 ବର୍ଷ ଓ ତାଙ୍କର ତିନୋଟି ସନ୍ତାନ ଅଛି।ସାନ୍ତାନଙ୍କ ବୟସ ସାତ, ପାଞ୍ଚ, ତିନି ବର୍ଷ ବୟସ । ପୋ-ଲି-ସ ଏହି ମା-ମ-ଲା-ର ତ-ଦ-ନ୍ତ କରି ମହିଳାଙ୍କୁ ଖୋଜୁଛି।

ଖବର ଅନୁଯାୟୀ, ମହିଳା ନିଖୋଜ ହେବା ପରେ ସ୍ୱାମୀ ପୋ-ଲି-ସଠାରୁ ସାହାଯ୍ୟ ମାଗିଥିଲେ ଓ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ଖୋଜିବାକୁ କହିଥିଲେ । ଏହା ପରେ ପୋ-ଲି-ସ ଏକ ମା-ମଲା ରୁ-ଜୁ କରି ତ-ଦ-ନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲା। ପୋ-ଲି-ସ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଛି ଯେ ମହିଳାଙ୍କ ସହ ଜଣେ 14 ବର୍ଷର ଛାତ୍ର ମଧ୍ୟ ନିଖୋଜ ଅଛନ୍ତି। ଯିଏ ସବୁବେଳେ ମହିଳାଙ୍କ ସହିତ ନାଚୁଥିଲେ ।

ପୋ-ଲି-ସର ସୂ-ଚ-ନା ଅନୁଯାୟୀ, ତିନିଟି ପିଲାଙ୍କ ମା ଏବଂ ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ ଛାଡି ସପ୍ତମ ଶ୍ରେଣୀରେ ପଢ଼ୁଥିବା ଛାତ୍ରଙ୍କ ସହ ପଳାଇଛନ୍ତି।ଯେତେବେଳେ ମହିଳାଙ୍କ ନି-ଖୋ-ଜ ସମ୍ପର୍କରେ ସ୍ୱାମୀ ଅଭି-ଯୋ-ଗ କରିଥିଲେ ସେତେବେଳେ ଏହାକୁ ଅ-ନୁ-ସ-ନ୍ଧାନ କରାଯାଇଥିଲା। ଅନୁ-ସ-ନ୍ଧାନରୁ ଜଣାପଡିଛି ଯେ ମହିଳାଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ 14 ବର୍ଷର ଶିଶୁ ମଧ୍ୟ ନି-ଖୋ-ଜ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି। ଯାହାଙ୍କ ସହ ସେ ପ୍ରାୟ ସବୁବେଳେ ବୁଲାବୁଲି କରୁଥିଲେ । ଯେତେବେଳେ ପୋ-ଲି-ସ ଗାଁର ଲୋକଙ୍କୁ ପଚାର ପଚାରି କଲା ସେତେବେଳେ କିଛି ଲୋକ କହିଲେ ​​ଯେ ମହିଳା ଜଣକ ନାବାଳିକଙ୍କ ସହ ପଳାଇବାକୁ ମଧ୍ୟ କହିଥିଲେ।

 

ଏହି ମହିଳାଟିକୁ ଏକ ବର୍ଷ ପୂର୍ବେ ଏହି ପୁଅକୁ ଭଲ ପାଉଥିଲେ। ଦୁହେଁ ଏକାଠି ବୁଲାବୁଲି କରୁଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ବୟସର ପାର୍ଥକ୍ୟ ହେତୁ ସେମାନଙ୍କୁ କେହି ସ-ନ୍ଦେ-ହ କଲେ ନାହିଁ । ଶିବରାତ୍ରୀ ଦିନ ମହିଳା ଉକ୍ତ ଅଞ୍ଚଳରେ ଆୟୋଜିତ ଏକ ମେଳାକୁ ଯାଇ ଥିଲେ ସେଠାରୁ ଦୁହେଁ ପଳାଇ ଯାଇଥିଲେ। ମହିଳା ଜଣକ ଘରକୁ ନ ଆସିବା ପରେ ସ୍ୱାମୀ ଚି-ନ୍ତିତ ହୋଇଯାଇଥିଲେ। ସେ ଚି-ନ୍ତିତ ହୋଇ ପୋ-ଲି-ସକୁ ସୂ-ଚନା ଦେଇଥିଲେ। ପୋ-ଲି-ସର ଅନୁ-ସ-ନ୍ଧା-ନ ପରେ ସତ୍ୟ ପଦାକୁ ଆସିଥିଲା। ପୋ-ଲି-ସ ଘ-ଟ-ଣା-ର ତ-ଦ-ନ୍ତ ଜାରି ରଖିଛି ଏବଂ ମହିଳାର ଅନୁ-ସ-ନ୍ଧା-ନରେ ଲାଗିଛି।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଯଦି ଆମର ଏହି ଆର୍ଟିକିଲ ଟି ଭଲ ଲାଗିଥାଏ ଗୋଟିଏ ଲାଇକ ଏବଂ ସାଙ୍ଗ ସାଥୀଙ୍କ ସହ ସେୟାର କରିବାକୁ ଅନୁରୋଧ। ଏହାକୁ ନେଇ ଆପଣଙ୍କ ମତା ମତ ଦେବାକୁ ଭୁଲନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଏମିତି ପ୍ରତିଦିନ ଦେଶ ଦୁନିଆ, ଜଣା ଅଜଣା, ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ, ମନୋରଞ୍ଜନ ଇତ୍ୟାଦି ଖବର ଜାଣିବାକୁ ଆମର ଏହି ପେଜ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *