ଚଳନ୍ତା ଟ୍ରେନରେ ଚଢ଼ୁଥିଲେ ବ୍ୟକ୍ତି, ହଠାତ ଟ୍ରେନ୍ ତଳେ ଆସିଗଲେ, ପୋ-ଲିସ ଏପରି ଜୀବନ ର-କ୍ଷା କରିଥିଲେ – ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ଚଳନ୍ତା ଟ୍ରେନରେ ଚଢିବା କେତେ ବିପଜ୍ଜନକ ତାହା ସମସ୍ତେ ଜାଣନ୍ତି । ଏହା ସତ୍ତ୍ଵେ ବି ଲୋକମାନେ ବାରମ୍ବାର ଏହି ଭୁଲ କରନ୍ତି । ଗୋଆର ଭାସ୍କୋ ଷ୍ଟେସନରୁ ଏକ ଭିଡିଓ ଭାଇ-ରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ଯେଉଁଥିରେ ଜଣେ ପୋ-ଲିସ ଚଳନ୍ତା ଟ୍ରେନ୍ ତଳେ ଆସିଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଜୀ-ବନ ର-କ୍ଷା କରିଥିଲେ। ଏହି ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ଭାଇ-ରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ଏବଂ ଲୋକମାନେ ଏହି ପୋ-ଲି-ସବାଲାଙ୍କୁ ଭରି ଭରି ପ୍ରଶଂସା କରୁଛନ୍ତି । ଭାରତୀୟ ରେଳବାଇର ଅଫିସିଆଲ୍ ଟ୍ୱିଟର ପ୍ରୋଫାଇଲରେ ପୋଷ୍ଟ ହୋଇଥିବା ଏହି ଭିଡିଓ ଆମକୁ ଏହା କହିଛି ଯେ କାହିଁକି ଚଳନ୍ତା ଟ୍ରେନରେ ଚଢ଼ିବା କିମ୍ବା ଓହ୍ଲାଇବା କୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ?

ବିଭାଗ ଟ୍ୱିଟ୍ କରି କହିଛି, SWR ର ଭାସ୍କୋ ଷ୍ଟେସନରେ ଆରପିଏଫ୍ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ଜୀବନ ରକ୍ଷା କାର୍ଯ୍ୟ! ସେ ଲେଖିଛନ୍ତି, “ଭାସ୍କୋ ଷ୍ଟେସନରେ ଜଣେ ଯାତ୍ରୀ ଚଳନ୍ତା ଟ୍ରେନ୍ 02741 ଭାସ୍କୋ-ପାଟନା ଏକ୍ସପ୍ରେସରେ ଚଢ଼ିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ ଏବଂ ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ଏବଂ ଟ୍ରେନ୍ ମଧ୍ୟରେ ଥିବା ଘାଟକୁ ଖସି ଯାଇଥିଲେ। ଯାତ୍ରୀମାନଙ୍କୁ ଚଳନ୍ତା ଟ୍ରେନରେ ନ ଯିବାକୁ ଅନୁ-ରୋଧ କରାଯାଇଛି। ଏହା ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନକୁ ବି-ପ-ଦ-ରେ ପକାଇପାରେ। ”

ଏହି ଭିଡିଓକୁ ୬ ହଜାରରୁ ଅଧିକ ଥର ଦେଖାଯାଇଛି ଏବଂ ପ୍ରାୟ ୪୦୦ ଲାଇକ୍ ମିଳିଛି । ଆହୁରି ମଧ୍ୟ କମେଟ୍ ରେ ଲୋକମାନେ ପୋ-ଲିସ କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ପ୍ର-ଶଂସା କରୁଛନ୍ତି ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଯଦି ଆମର ଏହି ଆର୍ଟିକିଲ ଟି ଭଲ ଲାଗିଥାଏ ଗୋଟିଏ ଲାଇକ ଏବଂ ସାଙ୍ଗ ସାଥୀଙ୍କ ସହ ସେୟାର କରିବାକୁ ଅନୁରୋଧ। ଏହାକୁ ନେଇ ଆପଣଙ୍କ ମତା ମତ ଦେବାକୁ ଭୁଲନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଏମିତି ପ୍ରତିଦିନ ଦେଶ ଦୁନିଆ, ଜଣା ଅଜଣା, ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ, ମନୋରଞ୍ଜନ ଇତ୍ୟାଦି ଖବର ଜାଣିବାକୁ ଆମର ଏହି ପେଜ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *