ମାଙ୍କଡ଼ ପିଲାଟିକୁ ମଝି ରାସ୍ତାରେ ହ-ଠା-ତ୍ ଧରିପକେଇଲା, ମା ତାଙ୍କୁ ଉ-ଦ୍ଧା-ର କରିବାକୁ ଆସିଲା ତ ଏହିପରି କିଛି କଲା- ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏକ ମାଙ୍କଡ଼ର ଭିଡିଓ ଦିନକୁ ଦିନ ଭାଇ-ରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି। ଯେଉଁଠାରେ ସେ ଏକ ପିଲାକୁ ମଝି ରାସ୍ତାରେ ହ-ଠାତ ଧରିପକେଇଲା। ପ୍ରାୟତଃ ଇଣ୍ଟରନେଟରେ ମାଙ୍କଡ଼ମାନଙ୍କର ବ-ଦ-ମା-ସି ଭି-ଡିଓ ଆସିଥାଏ । ଯେଉଁଠାରେ ସେମାନେ ଲୋକମାନଙ୍କୁ ବହୁତ ହ-ଇ-ରା-ଣ କରନ୍ତି। ବେଳେବେଳେ ସେମାନେ ଚଷମା ନେଇଯାଆନ୍ତି ତ ବେଳେବେଳେ ସେମାନେ ଖାଦ୍ୟ ପଦାର୍ଥ ଲୁଟ କରନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ଏଥର ମାଙ୍କଡ଼ ପିଲାଟିକୁ ଧରି-ପ-କେଇଲା। ଆପଣ ନିଶ୍ଚୟ ଭାବୁଥିବେ ଯେ ମାଙ୍କଡ଼ ପିଲାଟିକୁ କ୍ଷ-ତି କରିଥାଇପାରେ, କିନ୍ତୁ ସେପରି କିଛି ନାହିଁ, ସେ ପିଲାଟିକୁ ଆଲି-ଙ୍ଗନ କରି ଗେଲ କରୁଥିଲା । ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆର ସ୍ପିନ୍ ବୋଲର ହରଭଜନ ସିଂ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି।

ଭିଡିଓରେ ଏହା ଦେଖିବାକୁ ମିଳେ ଯେ ମାଙ୍କଡ଼ ଏକ ପିଲାକୁ ଧରିଛି । ଯେତେବେଳେ ଶିଶୁଟିର ମା ତାଙ୍କୁ ଉ-ଦ୍ଧା-ର କରିବାକୁ ଆସନ୍ତି, ମାଙ୍କଡ଼ ତାକୁ ଆଲି-ଙ୍ଗନ କରେ । ଏପରି ଲାଗୁଥିଲା ଯେ ସେ ପିଲାଟି ସହିତ ଖେଳିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି । ପିଲାଟି ମଧ୍ୟ ଶାନ୍ତ ଭାବରେ ବସି ମ-ଜା କରୁଥିଲା । ଏହି ଭି–ଡିଓ ସେୟାର କରିବାବେଳେ ହରଭଜନ ସିଂ କିଶୋର କୁମାରଙ୍କ ଗୀତ ‘ତେରେ ଜେସେ ୟାର କାହା …’ ଭିଡିଓରେ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି।

ଏହି ଭି-ଡିଓ କୁ ସେ ମାର୍ଚ୍ଚ ୧୦ ରେ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି, ଯାହାର ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ୬ ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ଭ୍ୟୁ ହୋଇସାରିଲାଣି। ଆହୁରି ମଧ୍ୟ ୨୦ ହଜାରରୁ ଅଧିକ ଲାଇକ୍ କରାଯାଇଛି । ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଗୀତା ବସରା ମଧ୍ୟ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ରଖିଛନ୍ତି। ସେ ଏକ ହା-ର୍ଟ ଇମୋଜି ସେୟାର କରିଥିଲେ।

ଜଣେ ୟୁଜର ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ଏହାକୁ ପ୍ରକୃତ ବନ୍ଧୁତା କୁହାଯାଏ । ଉତ୍ତମ ଭିଡିଓ। ‘ ଅନ୍ୟ ଜଣେ ୟୁଜର ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ଦେଖ, ମାଙ୍କଡ଼ଟି କିପରି ଶିଶୁକୁ ଜୋ-ର-ରେ ଧରିଛି । ବୋଧହୁଏ ସେ ତାଙ୍କ ସହ ଖେଳିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି। ‘

ବନ୍ଧୁଗଣ ଯଦି ଆମର ଏହି ଆର୍ଟିକିଲ ଟି ଭଲ ଲାଗିଥାଏ ଗୋଟିଏ ଲାଇକ ଏବଂ ସାଙ୍ଗ ସାଥୀଙ୍କ ସହ ସେୟାର କରିବାକୁ ଅନୁରୋଧ। ଏହାକୁ ନେଇ ଆପଣଙ୍କ ମତା ମତ ଦେବାକୁ ଭୁଲନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଏମିତି ପ୍ରତିଦିନ ଦେଶ ଦୁନିଆ, ଜଣା ଅଜଣା, ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ, ମନୋରଞ୍ଜନ ଇତ୍ୟାଦି ଖବର ଜାଣିବାକୁ ଆମର ଏହି ପେଜ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *