ଅଶ୍ଵିନୀଙ୍କ ଟୀ-20 ଟୀମର ସ୍ଥାନ ଉପରେ ଘାବରେଇ ଗଲେ କ୍ୟାପଟେନ କୋହଲି, କହିଲେ- ଆପଣ କୁହନ୍ତୁ କେଉଁଠି ରଖିବି।

ସୀମିତ ଓଭର ଟିମରେ ଅଶ୍ଵିନୀଙ୍କ ସ୍ଥାନକୁ ନେଇ ଭାରତୀୟ କ୍ୟାପଟେନ କୋହଲି ସ୍ପଷ୍ଟ ଭାବରେ କହିଛନ୍ତି କି ୱାଶିଂଟନ ସୁନ୍ଦରଙ୍କ ସୁନ୍ଦର ପ୍ରଦର୍ଶନକୁ ଦେଖି ରବିଚନ୍ଦ୍ରନ ଅଶ୍ଵିନୀଙ୍କ ପାଇଁ ସୀମିତ ଓବର ଟିମରେ ଜାଗା ନାହିଁ। ସ୍ପିନର ବରୁଣ ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀଙ୍କୁ ନେଇ ପଚରା ଯାଇଥିବା ପ୍ରଶ୍ନ ଉପରେ ସେ କହିଛନ୍ତି କି ଫିଟନେସକୁ ନେଇ କୈାଣସି ବୁଝାମଣା ହେବନାହିଁ।

ଟେଷ୍ଟ ସୀରୀଜରେ ସୁନ୍ଦର ଜିତି ପରେ କାଲି ଶୁକ୍ରବାରରୁ ଆରମ୍ଭ ହେବାକୁ ଥିବା ଟୀ-20 ସୀରୀଜରେ ପ୍ରଥମେ ଟିମ ଇଣ୍ଡିଆର କ୍ୟାପଟେନ ବିରାଟ କୋହଲି ଓପନିଙ୍ଗକୁ ନେଇ ହୋଇଥିବା ସଂଶୟକୁ ଶେଷ କରି କହିଛନ୍ତି କି ରୋହିତ ଶର୍ମା ଏବଂ ଲୋକେଶ ରାହୁଳ ଟୀ-20 ସୀରୀଜ ପାରିର ଆରମ୍ଭ କରିବେ। ହେଲେ ଅଶ୍ଵିନୀଙ୍କୁ ନେଇ ପଚରା ଯାଇଥିବା ପ୍ରଶ୍ନ ଉପରେ କୋହଲି ଚିଡି ଯାଇଥିଲେ ଏବଂ କହିଥିଲେ କି ପ୍ରଶ୍ନ ପଚାରିବା ପୂର୍ବରୁ ତର୍କ ମଧ୍ୟ ହେବା ଉଚିତ।

ଇଂଲଣ୍ଡ ବିରୁଦ୍ଧରେ ପାଞ୍ଚ ମ୍ୟାଚର ଟୀ-20 ସୀରୀଜ ଆରମ୍ଭ ହେବା ପୂର୍ବରୁ କ୍ୟାପଟେନ କୋହଲି ଆଜି ଗୁରୁବାରରେ କହିଥିଲେ, ‘ଯଦି ରୋହିତ ଶର୍ମା ଖେଳୁଛନ୍ତି ତାହେଲେ ଲୋକେଶ ରାହୁଲ ଏବଂ ରୋହିତ ପାରିର ଆରମ୍ଭ କରିବେ।’ ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହାର ମାନେ ଏହା ଅଟେ କି ଶିଖର ଧବନଙ୍କ ପାଇଁ ଟିମ ଏକାଦଶରେ ଜାଗା ନାହିଁ।

କ୍ୟାପଟେନ କହିଛନ୍ତି କି, ‘ରୋହିତ ଶର୍ମା ଯଦି ଆରାମ କରୁଛନ୍ତି କିମ୍ବା ରାହୁଲଙ୍କୁ କ୍ଷତ ଲାଗିଯାଏ ତାହେଲେ ଶିଖର ଧବନ ତୃତୀୟ ସଲାମୀ କ୍ରିକେଟର ହେବେ। କିନ୍ତୁ ଆରମ୍ଭ ଏକାଦଶରେ ରୋହିତ ଶର୍ମା ଏବଂ ଲୋକେଶ ରାହୁଲ ହିଁ ରହିବେ।’

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *