ଦ୍ୱିତୀୟ ବିବାହ ଜିଦରେ ବିଦ୍ୟୁତ୍ ଖୁଣ୍ଟ ଉପରକୁ ଚଢ଼ିଗଲେ 60 ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ବୃଦ୍ଧ

ନିକଟ ଅତୀତରେ ଏକ ମା-ମ-ଲା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଥିଲା । ଏଥିରେ ଏକ ସ୍ୱାମୀ ଏକ ସ୍ତମ୍ଭ ଉପରକୁ ଚଢ଼ିଥିଲେ । ବାସ୍ତବରେ, ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ତାଙ୍କୁ କିଛି ନକହି କୁଆଡେ ଚାଲି ଯାଇଥିଲେ । ଏହା ପରେ ସେ କ୍ରୋ-ଧିତ ହୋଇ ବୈଦ୍ୟୁତିକ ଖୁଣ୍ଟ ଉପରେ ଚଢ଼ିଗଲେ । ଏବେ ଏହିପରି ଏକ ମା-ମ-ଲା ରାଜସ୍ଥାନର ଢୋଲପୁର ଜିଲ୍ଲାରୁ ଆସିଛି । ଏଠାରେ ପାଞ୍ଚ ପିଲାଙ୍କର ପିତା, ଯାହାଙ୍କ ବୟସ ପ୍ରାୟ 60 ବର୍ଷ, ଆ-ତ୍ମ-ହ-ତ୍ୟା କରିବା ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟରେ 11 ହଜାର ଭୋଲଟେଜ୍ ବିଦ୍ୟତ୍ ଲାଇନର ଖୁଣ୍ଟ ଉପରକୁ ଚଢ଼ିଥିଲେ ।

ଦ୍ୱିତୀୟ ବିବାହ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି:-

ଖବର ଅନୁଯାୟୀ, ବୃଦ୍ଧ ପୁଣି ବିବାହ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି । ସେ ସ୍ତମ୍ଭ ଉପରକୁ ଚଢ଼ି ନିଜ ପରିବାର ଏବଂ ପିଲାମାନଙ୍କ ଉପରେ ଚାପ ପକାଇବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ । ବୃଦ୍ଧଙ୍କ ଏହି ଖବର ଗ୍ରାମବାସୀ ଶୁଣି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଥିଲେ । ଯେତେବେଳେ ବୃଦ୍ଧ ଜଣକ ପୋଲ ଉପରେ ଚଢ଼ି ବିଦ୍ୟୁତ୍ ତାରକୁ ଧରିଥିଲେ, ସେତେବେଳେ ତାରରେ କୌଣସି କରେଣ୍ଟ ନଥିଲା । ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଏକ ବଡ ଦୁର୍ଘ-ଟଣା ଟଳି ଯାଇଥିଲା । ସମ୍ପର୍କୀୟମାନେ ମଢା ଭାଉ ବିଜୁଳି ସବ-ଷ୍ଟେସନର କର୍ମଚାରୀମାନଙ୍କୁ ସୂଚନା ଦେବା ମାତ୍ରେ ହିଁ ବିଦ୍ୟୁତ ବିଭାଗ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରି ସଂଯୋଗ କାଟିଲା ।

ଜେଜେବାପା ହେଇଥିଲେ ବୟସ୍କ ଜଣଙ୍କ :-

ବହୁ କଷ୍ଟରେ ବୃଦ୍ଧଙ୍କୁ ବୈଦ୍ୟୁତିକ ସ୍ତମ୍ଭରୁ ତଳକୁ ଅଣାଯାଇଥିଲା । ରବିବାର ଦିନ ଏହି ଘଟ-ଣାର ଖବର ପ୍ରକାଶ ପାଇଛି । ଚାରି ବର୍ଷ ପୂର୍ବେ ବୟସ୍କଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କର ମୃ-ତ୍ୟୁ ହୋଇଥିଲା । ତାଙ୍କର ତିନି ପୁଅ ଏବଂ ଦୁଇ ଝିଅ ଅଛନ୍ତି । ଏହି ପାଞ୍ଚଜଣ ବିବାହିତ ଏବଂ ବୟସ୍କ ଜଣକ ଜେଜେବାପା ମଧ୍ୟ ହୋଇଛନ୍ତି । ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ତାଙ୍କ ଖୁଣ୍ଟ ଚଢିବାର ଭିଡିଓ ଭାଇ-ରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ।

ପୋ-ଲିସ କ’ଣ କହିଥିଲା?

ମନିଆ ପୋ-ଲିସ ଷ୍ଟେସନର SHO ସୁମନ କୁମାର କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏକ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇ-ରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି । ଯାହା ବିଷୟରେ ତଥ୍ୟ ସଂଗ୍ରହ କରାଯିବାରୁ ଜାଣିବାକୁ ମିଳିଛି ଯେ ରବିବାର ଦିନ ଜଣେ 60 ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ବ୍ୟକ୍ତି ଦ୍ୱିତୀୟ ବିବାହ ପାଇଁ ନିଜ ପୁଅମାନଙ୍କ ଉପରେ ରାଗିଯାଇ ବିଜୁଳି ସ୍ତମ୍ଭରେ ଚଢ଼ିଥିଲେ । ପରିବାର ସଦସ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ଦ୍ୱିତୀୟ ବିବାହ ପାଇଁ ଜିଦ୍ ଧରିଥିଲେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ କ୍ରୋ-ଧିତ ହୋଇ ଖୁଣ୍ଟ ଉପରକୁ ଚଢ଼ିଥିଲେ ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଯଦି ଆମର ଏହି ଆର୍ଟିକିଲ ଟି ଭଲ ଲାଗିଥାଏ ଗୋଟିଏ ଲାଇକ ଏବଂ ସାଙ୍ଗ ସାଥୀଙ୍କ ସହ ସେୟାର କରିବାକୁ ଅନୁରୋଧ। ଏହାକୁ ନେଇ ଆପଣଙ୍କ ମତା ମତ ଦେବାକୁ ଭୁଲନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଏମିତି ପ୍ରତିଦିନ ଦେଶ ଦୁନିଆ, ଜଣା ଅଜଣା, ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ, ମନୋରଞ୍ଜନ ଇତ୍ୟାଦି ଖବର ଜାଣିବାକୁ ଆମର ଏହି ପେଜ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *