ବ୍ଲାକ ପାନ୍ଥର ଏବଂ ଚିତାବାଘ ମଧ୍ୟରେ ହେଲା ଭୟଙ୍କର ମୁକାବିଲା, ଗଛ ଉପରେ ଚଢ଼ି ଦୁହେଁ ଜଣେ ଅନ୍ୟ ଜଣଙ୍କ ଉପରେ କଲେ ଜବରଦସ୍ତ ଆକ୍ର-ମଣ- ଦେଖନ୍ତୁ Video

ଆପଣମାନେ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବ୍ଲାକ ପାନ୍ଥର ଏବଂ ଚିତାବାଘ (black panther and a leopard)ଙ୍କର ଅନେକ ଭିଡିଓ ଦେଖିଥିବେ। କିନ୍ତୁ, କଣ ଆପଣ କେବେ ବ୍ଲାକ ପାନ୍ଥର ଏବଂ ଚିତାବାଘକୁ ଏକା ସାଥିରେ ସାମ୍ନାସାମ୍ନି ହେଉଥିବାର ଦେଖିଛନ୍ତି। ଯଦି ଦେଖି ନାହାନ୍ତି ତ ଏବେ ଦେଖି ନିଅନ୍ତୁ।

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବୋଧହୁଏ ଭୟଙ୍କର ପଶୁମାନଙ୍କର ଭିଡିଓ ଭାଇ-ରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଥାଏ। ଆପଣମାନେ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବ୍ଲାକ ପାନ୍ଥର ଏବଂ ଚିତାବାଘ (black panther and a leopard)ଙ୍କର ଅନେକ ଭିଡିଓ ଦେଖିଥିବେ। କିନ୍ତୁ,କଣ ଆପଣ କେବେ ବ୍ଲାକ ପାନ୍ଥର ଏବଂ ଚିତାବାଘକୁ ଏକା ସାଥିରେ ସାମ୍ନାସାମ୍ନି (encounter between a black panther and a leopard) ହେଉଥିବାର ଦେଖିଛନ୍ତି। ଯଦି ଦେଖି ନାହାନ୍ତି ତ ଏବେ ଦେଖି ନିଅନ୍ତୁ। ବାସ୍ତବରେ, ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଗୋଟିଏ ଭିଡିଓ ବହୁତ ଜୋରରେ ଭାଇ-ରାଲ ହେଉଛି, ଯେଉଁଥିରେ ଗୋଟିଏ ବ୍ଲାକ ପାନ୍ଥର ଆଉ ଗୋଟିଏ ଚିତାବାଘ ଦୁଇଜଣ ଯାକ ସାମ୍ନାସାମ୍ନି ନଜର ଆସୁଛନ୍ତି।

ଏହି ଭିଡିଓ ବହୁତ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଅଟେ, କାରଣ ଦୁଇଜଣ ଯାକ ବହୁତ ଭୟ-ଙ୍କର ପଶୁ ଅଟନ୍ତି। ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଇନ୍ଫୋସିସର ସହ-ସଂସ୍ଥାପକ ନନ୍ଦନ ନିଲେକଣୀ (Nandan Nilekani, co-founder of Infosys) ଟୁଇଟରରେ ଶେୟାର କରିଛନ୍ତି। ଭିଡ଼ିଓରେ ଆପଣ ଦେଖି ପାରିବେ କେମିତି ଗଛ ଉପରେ ଗୋଟିଏ ଚିତାବାଘ ଉପର ଆଡ଼କୁ ବସିଛି ଏବଂ ତଳ ଗଛରେ ଗୋଟିଏ ବ୍ଲାକ ପାନ୍ଥର ମଧ୍ୟ ବସିଥିବାର ମଧ୍ୟ ନଜର ଆସୁଛି। ଚିତାବାଘଟି ବହୁତ ରାଗିଥିବାର ଦେଖାଯାଇଛି। କିଛି ସମୟପରେ ବ୍ଲାକ ପାନ୍ଥର ମଧ୍ୟ ଚିତାବାଘକୁ ଦେଖି ଉପର ଆଡ଼କୁ ଚଢ଼ିବାକୁ ଲାଗିଛି ଏବଂ ଚିତାବାଘର ଠିକ ସାମ୍ନାରେ ଯାଇ ଛିଡ଼ା ହୋଇ ଯାଇଛି।

ଭିଡ଼ିଓରେ ଦୁଇଜଣ ଯାକ ବହୁତ ରାଗିଥିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି ଏବଂ ସେମାନଙ୍କୁ ଦେଖି ଏମିତି ଲାଗୁଛି ଯେମିତି ଦୁଇଜଣ ଜଣେ ଅନ୍ୟ ଜଣଙ୍କ ସହ ହମଲା କରିବାର ଉଦେଶ୍ୟରେ ଅଛନ୍ତି। ଏହି ଭିଡିଓଟି ଦେଖିବାକୁ ବହୁତ ଭୟ-ଙ୍କର ଅଟେ, ତ ଭାବନ୍ତୁ ଯଦି ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ଆଖି ସାମ୍ନାରେ ଏମିତି ଘଟ-ଣା ଦେଖିବେ ତାହେଲେ ଆପଣଙ୍କୁ କେମିତି ଲାଗିବ। ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପାଖାପାଖି ୧ଲକ୍ଷଥର ଦେଖାଯାଇ ସାରିଛି। ଲୋକମାନେ ଏହି ଭିଡିଓ ଉପରେ ବହୁତ କମେଣ୍ଟ ମଧ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଯଦି ଆମର ଏହି ଆର୍ଟିକିଲ ଟି ଭଲ ଲାଗିଥାଏ ଗୋଟିଏ ଲାଇକ ଏବଂ ସାଙ୍ଗ ସାଥୀଙ୍କ ସହ ସେୟାର କରିବାକୁ ଅନୁରୋଧ। ଏହାକୁ ନେଇ ଆପଣଙ୍କ ମତା ମତ ଦେବାକୁ ଭୁଲନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଏମିତି ପ୍ରତିଦିନ ଦେଶ ଦୁନିଆ, ଜଣା ଅଜଣା, ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ, ମନୋରଞ୍ଜନ ଇତ୍ୟାଦି ଖବର ଜାଣିବାକୁ ଆମର ଏହି ପେଜ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *