ବ୍ୟକ୍ତି ଜଣକ ସୁଟ ପିନ୍ଧି ଏକ ଦାମୀ କାରରୁ ଓହ୍ଲେଇଲେ, ଘରେ ପହଞ୍ଚିବା ପରେ ପତ୍ନୀ ତାଙ୍କ ଦ୍ବାରା ବାସନ ଧୋଇଥିଲେ ଆଇପିଏସ୍ କହିଲେ – ‘ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ଜୀବନ’ – ଭିଡିଓ ଦେଖନ୍ତୁ

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏକ ଟିକଟକ ଭିଡିଓ ଅଧିକ ଭାଇ-ରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି, ଯାହାକୁ ଦେଖି ଆପଣ ହସି ହସି ଗଡି ଯିବେ। ବ୍ୟକ୍ତି ଜଣକ ସୁଟ ପିନ୍ଧି ଏକ ଦାମୀ କାରରୁ ଓହ୍ଲେଇଲେ । ଘରେ ପହଞ୍ଚିବା ମାତ୍ରେ ପତ୍ନୀ ତାଙ୍କ କୋଟ କାଢି ଦିଅନ୍ତି । ତା’ପରେ ସେ ସିଧା ରୋଷେଇ ଘରକୁ ଯାଇ ବାସନ ସଫା କରିବା ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତି। ଏହି ମଜାଳିଆ ଭିଡିଓକୁ ଆଇପିଏସ୍ ଅଫିସର ଦିପାନସୁ କାବ୍ରା ସେୟାର କରିଛନ୍ତି।

ଭିଡିଓରେ ଏହା ଦେଖିବାକୁ ମିଳେ ଯେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ମହଙ୍ଗା କାରରୁ ଓହ୍ଲାଇଥାଏ । ସେ ଏକ ସୁଟ୍ ପିନ୍ଧିଛନ୍ତି । ଷ୍ଟାଇଲ ରେ ଓହ୍ଲାଇବା ପରେ ସେ ଘରେ ପ୍ରବେଶ କରନ୍ତି । ତାଙ୍କ ମୁହଁରେ ହସ ଥାଏ । ପତ୍ନୀ ମଧ୍ୟ ହସି ହସି ତାଙ୍କ କୋଟ କାଢିଥାଏ । ଏହା ପରେ ବ୍ୟକ୍ତି ସିଧାସଳଖ ରୋଷେଇ ଘରେ ପ୍ରବେଶ କରନ୍ତି ଏବଂ ସିଙ୍କକୁ ଯାଇ ରୋଷେଇ ଘରର ବାସନ ଧୋଇବା ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତି ।

ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିବା ବେଳେ ଆଇପିଏସ୍ ଅଧିକାରୀ ଦୀପନଶୁ କାବ୍ରା ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ଜୀବନ।’

https://twitter.com/ipskabra/status/1366720250666835968?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1366720250666835968%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_c10&ref_url=https%3A%2F%2Fkhabar.ndtv.com%2Fnews%2Fzara-hatke%2Fman-back-home-from-office-then-washes-utensils-tiktok-video-goes-viral-ips-said-life-of-pati-2382578

ମାର୍ଚ୍ଚ ୨ ରେ ସେ ଏହି ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି, ଯାହାର ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ୧୮ ହଜାରରୁ ଅଧିକ ଭ୍ୟୁ ରହିଛି। ଏଥିସହିତ ୧.୫ହଜାରରୁ ଅଧିକ ଲାଇକ୍ ଏବଂ ୧୦୦ ରୁ ଅଧିକ ରି-ଟ୍ୱିଟ୍ କରାଯାଇଛି। ଲୋକଙ୍କୁ ଏହି ଭିଡିଓ ବହୁତ ମଜାଦାର ଲାଗୁଛି । ଲୋକମାନେ ଟ୍ୱିଟରରେ ଏପରି ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଇଛନ୍ତି…..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *