IPL Auction 2021 : ପ୍ରୀତି ଜିଣ୍ଟା କୋଟିରେ କିଣିଲେ, ଶାହାରୁଖ ଖାନ ଏକ ବସ୍‌ରେ ଏମିତି ଉତ୍ସବ ପାଳନ କରିଲେ – ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ଅଲରାଉଣ୍ଡର ଏବଂ ବିଦେଶୀ ଦ୍ରୁତ ବୋଲରଙ୍କୁ ଚଳିତ ବର୍ଷ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ ପ୍ରିମିୟର ଲିଗ୍ (ଆଇପିଏଲ୍) ଖେଳାଳିଙ୍କ ନିଲାମରେ ବିପୁଳ ପରିମାଣରେ କିଣାଯାଇଥିଲା, ଯେଉଁଥିରେ ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକାର ଅଲରାଉଣ୍ଡର କ୍ରିସ୍ ମୋରିସ୍ ରାଜସ୍ଥାନ ରୟାଲ୍ସ ଠାରୁ ୧୬.୨୫ ଟଙ୍କାର ରକମ୍ ହାସଲ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହୋଇଥିଲେ, ଅପଟେ କର୍ଣ୍ଣାଟକର ଅନ୍ କ୍ୟାପ୍ ଖେଳାଳି କୃଷ୍ଣପ୍ପା ଗୌତମ ମଧ୍ୟ ୯.୨୫ କୋଟିରେ ବିକ୍ରି ହୋଇ ହେଡଲାଇନ ସୁଷ୍ଟି କରିଛନ୍ତି। ତାମିଲନାଡୁର ଶାହାରୁଖ ଖାନଙ୍କୁ ତାଙ୍କର ମୂଳ ମୂଲ୍ୟ ୨୦ ଲକ୍ଷରୁ ୫୧ ଗୁଣା ଅଧିକ ଟଙ୍କା ୫.୨୫ କୋଟିରେ କ୍ରୟ କରାଯାଇଥିଲା।

ଶାହାରୁଖ ଖାନ ନିକଟରେ ସୟଦ ମୁସ୍ତାକ ଅଲି ଟ୍ରଫିରେ ନିଜ ଚମତ୍କାର ପ୍ରଦର୍ଶନ ପାଇଁ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଅଛନ୍ତି। ଯେତେବେଳେ କିଙ୍ଗସ୍ ପଞ୍ଜାବର ମାଲିକାଣୀ ପ୍ରୀତି ଜିଣ୍ଟା ବୋଲି ଲଗାଉଥିଲେ ସେତେବେଳେ ଶାହାରୁଖ ଖାନ ଏକ ବସ୍‌ରେ ଯାତ୍ରା କରୁଥିଲେ। ଏହି ଭିଡିଓ ଦୀନେଶ କାର୍ତ୍ତିକଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ପୋଷ୍ଟ କରାଯାଇଛି, ଯାହା ଭାଇ-ରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ।

ତାମିଲନାଡୁ ଦଳ ପକ୍ଷରୁ ଶାହାରୁଖ ଖାନ ଖେଳନ୍ତି, ସେହି ଦଳର ଅଧିନାୟକ ହେଉଛନ୍ତି ଦୀନେଶ କାର୍ତ୍ତିକ। ଟେଣ୍ଡର ସମୟରେ ଶାହରୁଖ ଖାନ ଦଳ ସହ ଏକ ବସ୍‌ରେ ଯାତ୍ରା କରୁଥିଲେ। ସେ ଖେଳାଳିଙ୍କ ସହ ମୋବାଇଲରେ ନିଲାମ ଦେଖୁଥିଲେ। ତାଙ୍କ ଉପରେ କୋଟି କୋଟି ବୋଲି ଲାଗିବା ମାତ୍ରେ ଖେଳାଳିମାନେ ଖୁସିରେ ନାଚି ଉଠିଲେ । ସେମାନେ ଶାହାରୁଖ ଖାନଙ୍କ ପାଇଁ ଉତ୍ସାହିତ ଥିଲେ। ଦୀନେଶ କାର୍ତ୍ତିକ ମଧ୍ୟ ସେଠାରେ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ ଏବଂ ସେ ମଧ୍ୟ ଖୁସି ମନାଉଥିଲେ ।

ଶାହରୁଖ ପିଟିଆଇକୁ କହିଛନ୍ତି, ଏହି ବର୍ଷ ମୋର କୌଣସି ଭରସା ନଥିଲା। ସତ କହିବାକୁ, ମୋ ମନରେ କିଛି ନଥିଲା (ନିଲାମ ବିଷୟରେ) । ଲୋକମାନେ ମୋର ଆଇପିଏଲ୍ ଚୁକ୍ତି ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ବିଷୟରେ କହୁଥିଲେ କିନ୍ତୁ ମୁଁ ଏହାକୁ ଅଧିକ ଧ୍ୟାନ ଦେଇ ନ ଥିଲି।

ଶାହାରୁଖ ଜାଣନ୍ତି ଯେ ଆଇପିଏଲ୍ ଯେ କୌଣସି କ୍ରିକେଟରଙ୍କ ପାଇଁ ତାଙ୍କ ଖେଳକୁ ଶାଣିତ କରିବା ପାଇଁ ଏକ ଉତ୍ତମ ପ୍ଲାଟଫର୍ମ । ସେ କହିଛନ୍ତି, ଆଇପିଏଲ ଯେ କୌଣସି କ୍ରିକେଟରଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଉତ୍ତମ ପ୍ଲାଟଫର୍ମ । ଏଠାରେ ଆପଣ ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟ କ୍ରିକେଟ୍ ର ବଡ଼ ବଡ଼ ଖେଳାଳିଙ୍କ ବିପକ୍ଷରେ ଖେଳିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *