ସୈନିକଙ୍କ ଅଣ୍ଟାରେ ଝୁଲୁଥିଲା ବ-ନ୍ଧୁକ, କାନ୍ଦି କାନ୍ଦି ପିଲାଟି ପାଖରେ ପହଞ୍ଚି କହିଲା – ବ-ନ୍ଧୁକ ଦରକାର – ଦେଖନ୍ତୁ ଏହି ମଜାଳିଆ ଭିଡିଓ

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏକ ଶିଶୁର ଭିଡିଓ ଦିନକୁ ଦିନ ଭାଇ-ରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ଯାହାକୁ ଦେଖି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ହସି ହସି ଗଡ଼ିଯିବେ। ସୈନିକ ଜଣକ ରାସ୍ତା କଡରେ ଠିଆ ହୋଇଥିଲେ। ବ-ନ୍ଧୁକଟି ଅଣ୍ଟାରେ ଝୁଲୁଥିଲା। ପିଲାଟି ଦେଖିବା ମାତ୍ରେ ସେ ଦୌଡ଼ି ତାଙ୍କ ପାଖରେ ପହଞ୍ଚିଗଲା । ବ-ନ୍ଧୁକ ଦବାକୁ ସେ ଜିଦ୍ ଧରିବା ଆରମ୍ଭ କଲା। ଏହି ମଜାଳିଆ ଭିଡିଓ ଟ୍ୱିଟର ଏବଂ ଫେସବୁକରେ ସେୟାର କରାଯାଇଛି।

ଭିଡିଓରେ ଏହା ଦେଖିବାକୁ ମିଳେ ଯେ ସୈନିକ ଜଣକ ରାସ୍ତା ପାଖରେରେ ଛିଡା ହୋଇଛନ୍ତି। ପିଲାଟି ଅଣ୍ଟାରେ ବ-ନ୍ଧୁକ ଝୁଲୁଥିବାର ଦେଖିବା ମାତ୍ରେ ସେ ଦୌଡ଼ି ତାଙ୍କ ପାଖରେ ପହଞ୍ଚିଯାଏ। ସେ ବ-ନ୍ଧୁକଟିକୁ ଧରି ଟାଣିବା ଆରମ୍ଭ କରେ ବନ୍ଧୁକ ଦବାକୁ ଜିଦ୍ ଧରେ। ମନା କରିବାରୁ ସେ ଜୋରରେ କାନ୍ଦିବାକୁ ଲାଗେ ଏବଂ ବନ୍ଧୁକ ଦବାକୁ ଜିଦ୍ କରିବାକୁ ଲାଗେ। ସେ କହୁଥାଏ ‘ବନ୍ଧୁକ ଦରକାର …’ ଯେତେବେଳେ ସୈନିକ ଜଣକ କହିଲା ଯେ ଚାଲ ତୁମକୁ ଆଉ ଗୋଟିଏ ଦେବି । ତେବେ ସେ କାନ୍ଦି କାନ୍ଦି କୁହେ, ନା, ମୁଁ ଏହା ଚାହେଁ।

ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଏହି ଭିଡିଓ ବହୁତ ଭଲ ଲାଗୁଛି । ଜଣେ ୟୁଜର ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ଦେଖ, ସେ ବନ୍ଧୁକ ଚାଲାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛି। ବ-ନ୍ଧୁକଟି ତାଲା ପଡିଥିଲା, ନଚେତ୍ ଏକ ବଡ ଦୁର୍ଘ-ଟଣା ହୋଇପାରିଥାନ୍ତା । ଅନ୍ୟ ଉପଭୋକ୍ତା ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଭିଡିଓ। ଏହି ପିଲାକୁ ଏକ ନୂଆ ବ-ନ୍ଧୁକ ନୁହେଁ ଏହି ବନ୍ଧୁକ ଦରକାର।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଯଦି ଆମର ଏହି ଆର୍ଟିକିଲ ଟି ଭଲ ଲାଗିଥାଏ ଗୋଟିଏ ଲାଇକ ଏବଂ ସାଙ୍ଗ ସାଥୀଙ୍କ ସହ ସେୟାର କରିବାକୁ ଅନୁରୋଧ। ଏହାକୁ ନେଇ ଆପଣଙ୍କ ମତା ମତ ଦେବାକୁ ଭୁଲନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଏମିତି ପ୍ରତିଦିନ ଦେଶ ଦୁନିଆ, ଜଣା ଅଜଣା, ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ, ମନୋରଞ୍ଜନ ଇତ୍ୟାଦି ଖବର ଜାଣିବାକୁ ଆମର ଏହି ପେଜ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *