ସିଂହ ପାଖକୁ ଯେମିତି ଆସିଲେ ମହିଳା, ସିଂହଟି ସଙ୍ଗେସଙ୍ଗେ ମହିଳାଙ୍କୁ ଧରିଲା ଏବଂ ପୁଣି ହେଲା କିଛି ଏମିତି- ଦେଖନ୍ତୁ Video

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଯେଉଁ ଭିଡିଓ ଭାଇ-ରାଲ ହେଉଛି ତାକୁ ଦେଖିଲେ ବୋଧହୁଏ ଆପଣଙ୍କର ଡର କମ ହୋଇଯିବ। କାରଣ, ଯେଉଁ ପ୍ରକାରରେ ମହିଳା ସିଂହ (Lion) ସହିତ ମିଶିଛନ୍ତି ସେଥିରୁ ତ ଏହା ଲାଗୁଛି କି ତାଙ୍କୁ ତ ବିଲକୁଲ ବି ଡର ଲାଗୁନାହିଁ।

ବବ୍ବର ସିଂହର ନାମ ଶୁଣିବା ମାତ୍ରେ ହିଁ ଲୋକମାନଙ୍କର ହାତ ପାଦ ଥରିବାକୁ ଲାଗିଥାଏ, ଏମିତି ରେ ଯଦି ସେ ହଠାତ ଆପଣଙ୍କ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଯିବ ତାହେଲେ ଭାବନ୍ତୁ କଣ ଅବସ୍ଥା ହେବ। କିନ୍ତୁ, ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଯେଉଁ ଭିଡିଓ ଭାଇ-ରାଲ ହେଉଛି ତାକୁ ଦେଖିଲେ ବୋଧହୁଏ ଆପଣଙ୍କର ଡ-ର କମ ହୋଇଯିବ। କାରଣ, ଯେଉଁ ପ୍ରକାରରେ ମହିଳା ସିଂହ (Lion) ସହିତ ମିଶିଛନ୍ତି ସେଥିରୁ ତ ଏହା ଲାଗୁଛି କି ତାଙ୍କୁ ତ ବିଲକୁଲ ବି ଡର ଲାଗୁନାହିଁ। ସିଂହ ସହିତ ମିଶି ଥିବାର ମହିଳାଙ୍କର ଏହି ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଜୋରରେ ଭାଇ-ରାଲ ହେଉଛି ଏବଂ ଲୋକମାନେ ଏମାନଙ୍କ ବନ୍ଧୁତାକୁ ବହୁ ମାତ୍ରାରେ ପ୍ରଶଂସା କରୁଛନ୍ତି।

ସିଂହଟି ଯେଉଁ ଆଗ୍ରହର ସହିତ ମହିଳାଙ୍କୁ କୁଣ୍ଢେଇଛି, ତାକୁ ଦେଖି ଯେ କେହିବି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇ ଯାଇଛନ୍ତି ଏବଂ ଏହି ଭିଡିଓ ଲୋକମାନଙ୍କ ହୃଦୟକୁ ସ୍ପର୍ଶ କରି ପାରିଛି। ଟୁଇଟରରେ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଇଣ୍ଡିଆନ ଫରେଷ୍ଟ ସର୍ଭିସର ଅଫିସର ସୁଶାନ୍ତ ନନ୍ଦା ଶେୟାର କରିଛନ୍ତି। ଭିଡିଓ ଶେୟାର କରିବା ସମୟରେ ସେ କ୍ୟାପଶନରେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ସବୁଠାରୁ ଭୟ-ଙ୍କର ମଧ୍ୟ ସବୁଠାରୁ ବିଶ୍ଵସ୍ତ ହୋଇପାରେ। ମନୁଷ୍ୟ ଠାରୁ ବହୁତ ଭଲ! ‘ଜୁପିଟର’ଙ୍କୁ ଏନା ବହୁ ପୂର୍ବରୁ ବଞ୍ଚାଇଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ଏକ ନୂଆ ଜୀବନ ଦେଇଥିଲେ।’

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏହି ଭିଡିଓ ଜୋରରେ ଭାଇ-ରାଲ ହେଉଛି। ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଏ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ୩୫ହଜାରରୁ ମଧ୍ୟ ଅଧିକ ଥର ଦେଖା ଯାଇ ସାରିଛି। ଭିଡିଓଟିରେ ଲୋକମାନେ ମଜାଦାର କମେଣ୍ଟ ମଧ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି। କିଏ କହୁଛନ୍ତି, ‘ଦୁଇ ଜଣଙ୍କର ଅଜବପ୍ରକାର ବନ୍ଧୁତା ଅଟେ’। ସେଠାରେ, ଆଉ କିଛି ଜଣ କହୁଛନ୍ତି, ‘ଏହା ପ୍ରକୃତ ପ୍ରେମ ଅଟେ’।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଯଦି ଆମର ଏହି ଆର୍ଟିକିଲ ଟି ଭଲ ଲାଗିଥାଏ ଗୋଟିଏ ଲାଇକ ଏବଂ ସାଙ୍ଗ ସାଥୀଙ୍କ ସହ ସେୟାର କରିବାକୁ ଅନୁରୋଧ। ଏହାକୁ ନେଇ ଆପଣଙ୍କ ମତା ମତ ଦେବାକୁ ଭୁଲନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଏମିତି ପ୍ରତିଦିନ ଦେଶ ଦୁନିଆ, ଜଣା ଅଜଣା, ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ, ମନୋରଞ୍ଜନ ଇତ୍ୟାଦି ଖବର ଜାଣିବାକୁ ଆମର ଏହି ପେଜ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *