ଆନନ୍ଦ ମହିନ୍ଦ୍ରା ସେୟାର କଲେ କୋଭିଡ -19 ଟିକାର ବିଜ୍ଞାପନ, ଭାଲେଣ୍ଟାଇନ୍ସ ଡେ ର ସର୍ବୋତ୍ତମ ଉପହାର ବୋଲି ଲୋକମାନେ କହିଥିଲେ – ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ବ୍ୟବସାୟ ଟାଇକନ୍ ଆନନ୍ଦ ମହିନ୍ଦ୍ରା ଟିକା ବିଷୟରେ ସଚେତନତା ସୃଷ୍ଟି କରିବା ପାଇଁ ଏକ ଆକର୍ଷଣୀୟ ଏବଂ ରଚନାତ୍ମକ ବିଜ୍ଞାପନ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି, ଯାହା ବର୍ତ୍ତମାନ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଜନସାଧାରଣଙ୍କ ଦୃଷ୍ଟି ଆକର୍ଷଣ କରୁଛି ।

ଅନେକ ମାସର ପୂର୍ବାନୁମାନ ପରେ, କୋଭିଡ୍ -19 ଟିକା ବର୍ତ୍ତମାନ ଜନସାଧାରଣଙ୍କ ପାଇଁ ଉପଲବ୍ଧ ହୋଇଛି । ବ୍ୟବସାୟ ଟାଇକନ୍ ଆନନ୍ଦ ମହିନ୍ଦ୍ରା ଟିକା ବିଷୟରେ ସଚେତନତା ସୃଷ୍ଟି କରିବା ପାଇଁ ଏକ ଆକର୍ଷଣୀୟ ଏବଂ ରଚନାତ୍ମକ ବିଜ୍ଞାପନ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ଯାହା ବର୍ତ୍ତମାନ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଜନସାଧାରଣଙ୍କ ଦୃଷ୍ଟି ଆକର୍ଷଣ କରୁଛି । ମହିନ୍ଦ୍ରାଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ସେୟାର ହୋଇଥିବା ବିଜ୍ଞାପନ ଦେଖିବା ପରେ, ଆପଣ ଏହାର ପ୍ରଶଂସା ନକରି ରହିପାରିବେ ନାହିଁ ।

ଟ୍ୱିଟରରେ ମହିନ୍ଦ୍ରାଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ସେୟାର ହୋଇଥିବା ରଚନାତ୍ମକ ବିଜ୍ଞାପନ ଜିମି କିମେଲ ସୋ’ରେ ପ୍ରସାରିତ ହୋଇଥିଲା ଏବଂ ଏହା ଲୋକଙ୍କ ଦ୍ଵାରା ଅନେକ ପ୍ରଶଂସିତ ହୋଇଥିଲା । ମହିନ୍ଦ୍ରା ନିଜ ଟ୍ୱିଟ୍ ରେ ସେରମ୍ ଇନଷ୍ଟିଚ୍ୟୁଟର ସିଇଓ ଆଦର ପୁନାୱାଲାଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଟ୍ୟାଗ୍ କରିଛନ୍ତି । ଟ୍ୱିଟ୍‌ରେ ସେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ” @adarpoonawalla ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏହା ଏକ ପ୍ରସ୍ତୁତ ବିଜ୍ଞାପନ । ଏହି ଟିକା ସବୁଦିନ ପାଇଁ ଅଟେ ।”

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ କିଛି ଘଣ୍ଟା ପୂର୍ବରୁ ସେୟାର ହୋଇଥିବା ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ 1 ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ଥର ଦେଖାଯାଇଛି ଏବଂ ଲୋକମାନେ ଏହା ଉପରେ ଅନେକ କମେଣ୍ଟ ମଧ୍ୟ ଦେଉଛନ୍ତି । ଭାଲେଣ୍ଟାଇନ୍ସ ଡେ ଉପରେ ଆଧାରିତ ଏହି ବିଜ୍ଞାପନକୁ ଲୋକମାନେ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରୁଛନ୍ତି ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଯଦି ଆମର ଏହି ଆର୍ଟିକିଲ ଟି ଭଲ ଲାଗିଥାଏ ଗୋଟିଏ ଲାଇକ ଏବଂ ସାଙ୍ଗ ସାଥୀଙ୍କ ସହ ସେୟାର କରିବାକୁ ଅନୁରୋଧ। ଏହାକୁ ନେଇ ଆପଣଙ୍କ ମତା ମତ ଦେବାକୁ ଭୁଲନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଏମିତି ପ୍ରତିଦିନ ଦେଶ ଦୁନିଆ, ଜଣା ଅଜଣା, ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ, ମନୋରଞ୍ଜନ ଇତ୍ୟାଦି ଖବର ଜାଣିବାକୁ ଆମର ଏହି ପେଜ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *