IND Vs ENG: ଜ୍ୟାକ ଲିଚକୁ ନେଇ ବିରେନ୍ଦ୍ର ସେହବାଗ କିଛି ଏମିତି କରିଥିଲେ ଋଷଭ ପନ୍ତ ଏବଂ ରୋହିତ ଶର୍ମାଙ୍କୁ ଟ୍ରୋଲ

ଭାରତ ଏବଂ ଇଂଲଣ୍ଡ ମଧ୍ୟରେ ଚାରି ଟେଷ୍ଟ ମ୍ୟାଚ ସିରିଜର ପ୍ରଥମ ମ୍ୟାଚ ଚେନ୍ନାଇର ଏମ ଚିନ୍ଦବରମ ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ଖେଳା ହୋଇଛି। ଇଂଲଣ୍ଡର ଟିମ ଦ୍ଵିତୀୟ ଦିନର ଖେଳ ଶେଷ ହେବା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ୮ୱିକେଟ ହରାଇ ୫୫୫ରନ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ବହୁତ ମଜବୁତ ସ୍ଥିତିରେ ନଜର ଆସୁଛନ୍ତି। ଟିମର କ୍ୟାପଟେନ ଜୋ ଋଟ ବହୁତ ଭଲ କ୍ରିକେଟ ଖେଳି ନିଜ କ୍ୟାରିୟରରେ ୫ମ ଡବଲ ସେଞ୍ଚୁରୀ ଯୋଡ଼ିଛନ୍ତି। ଋଟ ନିଜର ୧୦୦ତମ ଟେଷ୍ଟ ମ୍ୟାଚ ଖେଳି ଡବଲ ସେଞ୍ଚୁରୀ ଲଗାଇଥିବା ବିଶ୍ଵର ପ୍ରଥମ କ୍ରିକେଟର ଅଟନ୍ତି। ଋଟଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ,ବେନ ଷ୍ଟୋକ୍ସ ମଧ୍ୟ ୮୨ରନରେ ବହୁତ ଭଲ ଖେଳିଛନ୍ତି। ଏହା ମଧ୍ୟରେ, ଭାରତର ପୂର୍ବ ସଲାମୀ କ୍ରିକେଟର ବିରେନ୍ଦ୍ର ସେହବାଗ ଜ୍ୟାକ ଲିଚକୁ ନେଇ ଋଷଭ ପନ୍ତ ଏବଂ ରୋହିତ ଶର୍ମାଙ୍କୁ ଟ୍ରୋଲ କରିଛନ୍ତି।

ଦ୍ଵିତୀୟ ଦିନର ଶେଷରେ ଜ୍ୟାକ ଲିଚ ଏବଂ ଡୋମିନିକ ବେସ ଇଂଲଣ୍ଡ ତରଫରୁ ନୋଆଉଟ ଫେରିଛି। ବାସ୍ତବରେ, ଜୋଫ୍ରା ଆର୍ଚରଙ୍କ ପ୍ରଥମ ବଲରେ ଆଉଟ ହେବାପରେ ଜ୍ୟାକ ଲିଚ ମଇଦାନକୁ ଆସିଥିଲେ। ବିରେନ୍ଦ୍ର ସେହବାଗ ନିଜ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଏକ ଫଟୋ ଶେୟାର କରିଛନ୍ତି, ଯେଉଁଥିରେ ଲିଚ କ୍ରିଜଙ୍କ ତରଫ ଆସୁଥିଲେ ତ ରୋହିତ ଶର୍ମା ଏବଂ ଋଷଭ ପନ୍ତ ତାଙ୍କୁ ବହୁତ ଧ୍ୟାନରେ ଦେଖିଛନ୍ତି ଏବଂ ଏହି ସମୟରେ ରୋହିତଙ୍କ ଚେହେରାରେ ହାଲୁକା ହସ ମଧ୍ୟ ମହଜୁଦ ଥିଲା। ସହବାସ ଫଟୋକୁ ଶେୟାର କରି ଲେଖିଥିଲେ, ‘ଲିଚକୁ ଏମିତି ଦେଖୁଛନ୍ତି ଯେମିତି କି ଗଳିରୁ ବରଯାତ୍ରୀ ବାହାରୁଛି।’ ରୋହିତ ଶର୍ମା ଟେଷ୍ଟର ଦ୍ଵିତୀୟ ଦିନ କ୍ରିକେଟର ଭାବରେ ହରଭଜନ ସିଂହଙ୍କ ବୋଲିଙ୍ଗ ଏକ୍ଶନ ବହୁତ କରୁଥିବାର ଦେଖାଯାଇଛି।

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Virender Sehwag (@virendersehwag)

ଭାରତୀୟ ଟିମର କ୍ରିକେଟର ଟେଷ୍ଟ ମ୍ୟାଚର ଦ୍ଵିତୀୟ ଦିନ ମଧ୍ୟ ୱିକେଟ ପାଇଁ ବ୍ୟାକୁଳ ହେଉଥିବାର ନଜର ଆସିଥିଲେ। ବେନ ଷ୍ଟୋକ୍ସ ଏବଂ ଜୋ ଋଟ ଟିମ ଇଣ୍ଡିଆର କ୍ରିକେଟରଙ୍କୁ ଦିନର ପ୍ରଥମ ୱିକେଟ ପାଇଁ ବହୁତ ବ୍ୟାକୁଳିତ କରିଥିଲେ ଏବଂ ୧୨୫ରନ ଯୋଡିବା ପରେ ନଦୀମ ଷ୍ଟୋକ୍ସ ରୂପରେ ଟିମକୁ ପ୍ରଥମ ସଫଳତା ଦେଇଥିଲେ। ଏହାପରେ, କ୍ୟାପଟେନ ଋଟ ଓଲୀ ପୋପଙ୍କ ସହିତ ହିଁ ୮୬ରନର ପାର୍ଟନର ସିପ କରିଥିଲେ ଏବଂ ଇଂଲଣ୍ଡର ସ୍କୋରକୁ ୪୫୦ ପରେ ପହଞ୍ଚାଇ ଥିଲେ। ହେଲେ, ଦିନର ଶେଷ ସେଶନରେ ଆବଶ୍ୟକୀୟ ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟର ଫେରିଥିଲେ। ଜୋ ଋଟ ଟେଷ୍ଟ କ୍ରିକେଟର ଇତିହାସରେ ନିଜର ୧୦୦ତମ ଟେଷ୍ଟ ମ୍ୟାଚ ଖେଳି ଡବଲ ସେଞ୍ଚୁରୀ ଲଗାଇ ବିଶ୍ଵର ପ୍ରଥମ କ୍ରିକେଟର ହୋଇଛନ୍ତି।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଯଦି ଆମର ଏହି ଆର୍ଟିକିଲ ଟି ଭଲ ଲାଗିଥାଏ ଗୋଟିଏ ଲାଇକ ଏବଂ ସାଙ୍ଗ ସାଥୀଙ୍କ ସହ ସେୟାର କରିବାକୁ ଅନୁରୋଧ। ଏହାକୁ ନେଇ ଆପଣଙ୍କ ମତା ମତ ଦେବାକୁ ଭୁଲନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଏମିତି ପ୍ରତିଦିନ ଦେଶ ଦୁନିଆ, ଜଣା ଅଜଣା, ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ, ମନୋରଞ୍ଜନ ଇତ୍ୟାଦି ଖବର ଜାଣିବାକୁ ଆମର ଏହି ପେଜ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *