ଅନ୍ୟ ଜଣଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବାକୁ ଯାଉଥିଲେ ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡ, ମହିଳା ହ-ତ୍ୟା କରି କୁକୁରଙ୍କୁ ଖୁଆଇଦେଲା

ସଂଯୁକ୍ତ ଅରବ ଅମୀରାତର ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କ ଉପରେ ଆ-ରୋପ କରାଯାଇଛି କି ସେ ନିଜ ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡଙ୍କୁ ଜୀବ-ନରୁ ମା-ରି ଦେଇଛନ୍ତି ଏବଂ ପୁଣି ଏହାପରେ ସେ ନିଜ ପ୍ରେମୀଙ୍କୁ ଛୋଟ ଛୋଟ ଖ-ଣ୍ଡ କରି କିଛି ଲୋକ ଏବଂ କୁକୁରଙ୍କୁ ଖୁ-ଆଇ ଦେଇଛନ୍ତି। ବାସ୍ତବରେ ଏହି ମହିଳାଙ୍କୁ ଏହା ଜଣା ପଡିଥିଲା କି ତାଙ୍କ ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡ ଅନ୍ୟ ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କୁ ବାହା ହେବାପାଇଁ ଯୋଜନା କରୁଛନ୍ତି।

ରିପୋର୍ଟ ଅନୁସାରେ, ଏହି କପଲ ପୂର୍ବ ସାତବର୍ଷରୁ ଜଣେ ଅନ୍ୟ ଜଣଙ୍କୁ ଡେଟ କରୁଥିଲେ ଏବଂ ଦୁଇଜଣ ମୋରୋକ୍କୋରେ ରହୁଥିଲେ। ଗୋଟେ ଦିନ ବ୍ୟକ୍ତିଜଣଙ୍କ ଏହି ମହିଳାଙ୍କ ଘରେ ପହଞ୍ଚି ତାଙ୍କୁ କହିଥିଲେ କି ସେ ଅନ୍ୟଜଣେ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ବାହା ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ଏତିକି ଶୁଣିବା ପରେ ଏହି ମହିଳା ନିଜେ ନିଜକୁ ହରେଇ ବସିଥିଲେ ଏବଂ ସେ ନିଜ ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡଙ୍କ ହ-ତ୍ୟା କରି ଦେଇଥିଲେ।

ଏହି ମହିଳାଙ୍କ ବୟସ ୩୦ବର୍ଷ ଅଟେ ଏବଂ ଦୁଇଜଣଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ୧୦ବର୍ଷର ଅନ୍ତର ଥିଲା। ମହିଳା ଜଣଙ୍କ ଏହାପରେ ଆରବର ଏକ ପାରମ୍ପାରିକ ଏବଂ ଲୋକପ୍ରିୟ ଡିଶ ମ୍ୟାଚବୁଶରେ ଏହି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଶରୀରର କିଛି ଅଂଶକୁ ଭର୍ତ୍ତିକରି ପକାଇ ଦେଲେ। ୟୁଏଇ ବ୍ୟତୀତ ଏହି ଡିଶ ବାହାର ଦେଶରେ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଟେ ଏବଂ ଏହା ପାଖାପାଖି ବିରୟାନୀ ପରି ହୋଇଥାଏ।

କୋ-ର୍ଟର ଏକ ରି-ପୋର୍ଟ ଅନୁସାରେ, ମହିଳା ଜଣଙ୍କ ଏହି ଡିଶ କିଛି ପାକିସ୍ଥାନୀ କଷ୍ଟ୍ରକ୍ଶନ କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ଖାଇବା ପାଇଁ ଦେଇଥିଲେ ଏହାପରେ ସେ ନିଜ ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡଙ୍କ ବାକି ଶରୀରର ଟୁକୁ-ଡାକୁ କୁକୁରଙ୍କୁ ଖୁ-ଆଇ ଦେଇଥିଲେ। କିଛି ସମୟ ପରେ ଏହି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଭାଇ ତାଙ୍କୁ ଖୋଜି-ଖୋଜି ଏହି ମହିଳାଙ୍କ ଘରେ ପହଞ୍ଚି ଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ମିକ୍ସର ବ୍ଲେଣ୍ଡରରୁ ନିଜ ଭାଇର ଦାନ୍ତ ମିଳିଥିଲା। ଏହାପରେ ତାଙ୍କର ବହୁତ ସ-ନ୍ଦେ-ହ ହେବାରୁ ସେ ମହିଳାଙ୍କୁ ପଚରାଉଚରା କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଇଥିଲେ।

ବ୍ୟକ୍ତି ଜଣଙ୍କ ପୁଣି ପୋ-ଲିସକୁ ଏହି ଘଟ-ଣାର ସୂଚନା ଦେଇଥିଲେ ଏବଂ ପୋ-ଲିସ ସାମ୍ନାରେ ଏହି ମହିଳା ଜଣଙ୍କ ନିଜ ଅପ-ରାଧକୁ ସ୍ଵୀକାର କରି ନେଇଥିଲେ। ଏହି ମହିଳାଙ୍କୁ ଏକ ପା-ଗଳ ଡା-କ୍ତ-ର-ଖାନାକୁ ନିଆ ଯାଇଛି ଯାହାଦ୍ଵାରା ଏହା ଜଣା ପଡ଼ିବ କି ଏହି ମହିଳାଙ୍କର କୈାଣସି ମାନ-ସିକ ସମସ୍ୟା ଅଛି ନା ନାହିଁ। ପୋ-ଲିସ ପୂରା ଘଟ-ଣାର ତ-ଦନ୍ତ କରୁଛନ୍ତି।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *