ଦେଖନ୍ତୁ ଏକ ବାପା ଏବଂ ଛୁଆର ଭାବପ୍ରବଣ ଫୋଟ, ଯେତେବେଳେ ସନ୍ତାନକୁ ଜନ୍ମ ଦେଲା ପରେ ମା ଦୁନିଆ ଛାଡିଦେଲା

ଏହି ଭାବପ୍ରବଣ ଫୋଟ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇ-ରାଲ ହୋଇଛି | ପିଲା ପାଇଁ ମାଠାରୁ ବଡ କେହି ହୋଇପାରନ୍ତି ନାହିଁ | କିନ୍ତୁ କିଛି ପିଲା ଙ୍କ ଭାଗ୍ୟରେ ମା’ର ସ୍ନେହକୁ ଲେଖା ହୋଇନଥାଏ | ଏହି ସନ୍ତାନର ମା ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କୁ ଜନ୍ମ ଦେବା ପରେ ଇହ ଧାମରୁ ବିଦାୟ ନେଇଯାଇଥିଲେ |ଏଭଳି ଗମ୍ଭୀର ପରିସ୍ଥିତିରେ ପିଲାଟିକୁ ବଞ୍ଚାଇ ରଖିବାର ଦାଇତ୍ୱ ପିତାଙ୍କ କାନ୍ଧରେ ପଡିଥିଲା। ପିତା ଜଣଙ୍କ ବୃତ୍ତି ଅନୁଯାୟୀ ଶିକ୍ଷକ ଅଟନ୍ତି | ଏହି ପିତା ଜଣଙ୍କ ନିଜ ପିଲା ସହିତ ନିଜ ଚାକିରୀ ମଧ୍ୟ ତୁଲାଉଛନ୍ତି | ଅର୍ଥାତ ଜଣେ ପିତା ବର୍ତ୍ତମାନ ପିଲା ପାଇଁ ମା’ର ଦାଇତ୍ୱ ମଧ୍ୟ ତୁଲାଉଛନ୍ତି |

IAS ଶେୟାରକଲେ ଫଟୋ

ଏହି ଫୋଟକୁ ଆଇଏଏସ୍ ଅବନୀଶ ସିଂ ଶେୟାର କରିଛନ୍ତି | ଯେତେବେଳେ ଏହି ବାପା ଜଣଙ୍କ ଶ୍ରେଣୀରେ ଗୃହରେ ଶିକ୍ଷାଦାନ କରନ୍ତି, ସେତେବେଳେ ମଧ୍ୟ ସେ ପିଲାଟିର ଯତ୍ନ ବହୁତ ଭଲ ଭାବରେ ନିଅନ୍ତି | ସେ ତାଙ୍କର ଚାକିରି ଏବଂ ପିତାମାତାଙ୍କ ଦାୟିତ୍ୱ ଖୁବ ଭଲ ଭାବରେ କର୍ତ୍ତବ୍ୟ ପାଳନ କରୁଛନ୍ତୁ |

https://twitter.com/AwanishSharan/status/1356812116213161986?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1356812116213161986%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fhindi.asianetnews.com%2Fweird-news%2Femotional-photo-of-single-father-and-newborn-viral-on-social-media-kpa-qnycul

ବନ୍ଧୁଗଣ ଯଦି ଆମର ଏହି ଆର୍ଟିକିଲ ଟି ଭଲ ଲାଗିଥାଏ ଗୋଟିଏ ଲାଇକ ଏବଂ ସାଙ୍ଗ ସାଥୀଙ୍କ ସହ ସେୟାର କରିବାକୁ ଅନୁରୋଧ। ଏହାକୁ ନେଇ ଆପଣଙ୍କ ମତା ମତ ଦେବାକୁ ଭୁଲନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଏମିତି ପ୍ରତିଦିନ ଦେଶ ଦୁନିଆ, ଜଣା ଅଜଣା, ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ, ମନୋରଞ୍ଜନ ଇତ୍ୟାଦି ଖବର ଜାଣିବାକୁ ଆମର ଏହି ପେଜ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *