ପ୍ରେମିକାଙ୍କ ଶାଶୁଘରେ ପହଞ୍ଚିଲେ ଯୁବକ ଜଣକ; ଗ୍ରାମବାସୀମାନେ ଜୋତା ମାଳ ପିନ୍ଧାଇ ଓ ମୁହଁକଳାକରି ଗାଆଁ ସାରା ବୁଲାଇଲେ

ୟୁପିର କାନପୁର ଗ୍ରାମାଞ୍ଚଳରେ ଜଣେ ଯୁବକଙ୍କ ମୁହଁ କଳା କରି ଜୋତା ମାଳ ପିନ୍ଧାଇ ପୁରା ଗାଁରେ ତାଙ୍କୁ ବୁଲାଯାଇଥିଲା। ଏହି ମା-ମଲା ମଙ୍ଗଲପୁର କୋଟୱାଲୀ ଅଞ୍ଚଳର। କୁହାଯାଉଛି ଯେ ଯୁବକଙ୍କର ପ୍ରେମିକା ସନ୍ଦଲପୁର ଗାଁରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ଯୁବକ ଜଣକ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକାଙ୍କୁ ଭେଟିବାକୁ ବାହାରକୁ ଯାଇଥିଲେ। ଏହା ପରେ ଗ୍ରାମବାସୀ ତାଙ୍କୁ ଧରି ଘଟ-ଣାଟି ପାଇଁ ଯୁବକଙ୍କୁ ଦ-ଣ୍ଡ ଦେଇଥିଲେ।

ଗାଁର ଲୋକମାନେ ଏହି ଘଟଣାର ଏକ ଭିଡିଓ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରି ସୋ-ସିଆଲ ମିଡି-ଆରେ ଭାଇ-ରାଲ କରାଇଥିଲେ। ପୋ-ଲିସର କହିବା କଥା ଯେ ଏକ ମା-ମଲା ରୁ-ଜୁ ହୋଇଛି ଏବଂ ମୁହଁ କଳା କରିଥିବା ମୁ-ଖ୍ୟ ଅଭି-ଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଗି-ରଫ କରାଯାଇଛି। ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଭିଡିଓ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ଉପରେ ମଧ୍ୟ କାର୍ଯ୍ୟା-ନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ।

ପୋ-ଲିସ ଏହି ଭାଇ-ରାଲ ଭିଡିଓକୁ ଗୁରୁ-ତର ସହ ଅନୁସ-ନ୍ଧାନ କରୁଛି। ସେ ଏହି ଘ-ଟଣା ସହ ଜ-ଡିତ ସମସ୍ତ ଅଭି-ଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଯଥାଶୀଘ୍ର ଗି-ରଫ କରିବା କଥା କହୁଛନ୍ତି। ପୀଡି-ତଙ୍କ ଅଭି-ଯୋଗ ଅନୁଯାୟୀ, କୋଟୱାଲିରେ ନାମିତ ଏକ ଡଜନ ଅଜ୍ଞାତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ବିରୋ-ଧରେ ମାମ-ଲା ରୁ-ଜୁ ହୋଇଛି।

କୁହାଯାଉଛି ଯେ ଗ୍ରାମବାସୀ ଉକ୍ତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପନିପରିବା ଏବଂ ଠେଲା ଗାଡ଼ିକୁ ଲୁଟି ନେଇଛନ୍ତି। ପୋ-ଲିସ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିଗକୁ ଗମ୍ଭୀରତାର ସହ ଅନୁ-ସନ୍ଧାନ କରୁଛି। ଏହି ମାମ-ଲାରେ ପୋ-ଲିସ ମୁଖ୍ୟ ଅଭି-ଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଗିର-ଫ କରିଛି।

ଏହି ପରିପ୍ରେକ୍ଷୀରେ ଅତିରିକ୍ତ ଏସ-ପି ଘନଶ୍ୟାମ ଚୌରାସିଆ କହିଛନ୍ତି ଯେ ରଣଧିରପୁର ଗ୍ରାମରେ ଏହି ଭିଡିଓ ଭାଇ-ରାଲ ହୋଇଛି। ଏହି ଭିଡିଓରେ ଏଥିରୁ ସ୍ପଷ୍ଟ ଜଣାପଡୁଛି ଯେ କିଛି ଲୋକ ପାଟିରେ କାଦୁଅ ଲଗାଇ ଜୋ-ତା ଏବଂ ଚ-ପଲ ମାଳ ପି-ନ୍ଧାଇ ଯୁବକଙ୍କର କେଶ କାଟି ଗାଁରେ ବୁଲାଉଛନ୍ତି।

ଏହି ଘଟଣାର ଅନୁ-ସନ୍ଧାନ ବେଳେ ଜଣାପଡିଛି ଯେ ପୀ-ଡିତ ଯୁବକ ତାଙ୍କ ବିବାହିତ ପ୍ରେମିକାଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଘରେ ଭେଟିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛନ୍ତି। ଏହି ସମୟରେ ଗ୍ରାମବାସୀ ତାଙ୍କୁ ଧରି ତାଙ୍କ ସହ ଅସ-ଦାଚରଣ କରିଥିଲେ। ଏହା ଏକ ଗ-ମ୍ଭୀର ମା-ମଲା। ଏଥିରେ ସା-ମିଲ ଲୋକଙ୍କ ବିରୋ-ଧରେ ଆଇ-ନଗତ କାର୍ଯ୍ୟା-ନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଯଦି ଆମର ଏହି ଆର୍ଟିକିଲ ଟି ଭଲ ଲାଗିଥାଏ ଗୋଟିଏ ଲାଇକ ଏବଂ ସାଙ୍ଗ ସାଥୀଙ୍କ ସହ ସେୟାର କରିବାକୁ ଅନୁରୋଧ। ଏହାକୁ ନେଇ ଆପଣଙ୍କ ମତା ମତ ଦେବାକୁ ଭୁଲନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଏମିତି ପ୍ରତିଦିନ ଦେଶ ଦୁନିଆ, ଜଣା ଅଜଣା, ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ, ମନୋରଞ୍ଜନ ଇତ୍ୟାଦି ଖବର ଜାଣିବାକୁ ଆମର ଏହି ପେଜ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *