ନୋ-ବଲକୁ ନେଇ ଖେଳାଳିମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସଂଘର୍ଷ, ଛୁରୀରେ କଟିଗଲା ଜଣଙ୍କର କାନ

ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶର ବାରବାଙ୍କିଠାରେ କ୍ରିକେଟ୍ ମ୍ୟାଚ୍‌ରେ ନୋ-ବଲ୍‌କୁ ନେଇ ଦୁଇ ଦଳ ମଧ୍ୟରେ ତୀବ୍ର ବିବାଦ ହୋଇଥିଲା। ହାର୍- ଜିତ ରେ କ୍ରିକେଟ୍ ଗ୍ରାଉଣ୍ଡ ଯୁଦ୍ଧକ୍ଷେତ୍ର ପାଲଟିଗଲା। କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ବିବାଦ ଏତେ ବଡ ଥିଲା ଯେ ଗୋଟିଏ ଦଳ ଅନ୍ୟ ଦଳର ଖେଳାଳିଙ୍କ କାନ କାଟି ଦେଇଥିଲା। ଆ-ହତ ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ସ୍ଥାନୀୟ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିଲା।

କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ ଏହି ମାର୍ପିଟ୍ ରେ ୨ଜଣ ଆହତ ହୋଇଛନ୍ତି ଯାହାଙ୍କୁ ଜିଲ୍ଲା ଡାକ୍ତରଖାନାକୁ ନିଆଯାଇଛି। ବାସ୍ତବରେ, ଏହି ମାମଲା ବଦୋସରାଇର ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ହାଟପୁରୱା ଗାଁର। ଦୁଇ ଦଳ ହାଟପୁରୱା ଗ୍ରାମରେ କ୍ରିକେଟ୍ ମ୍ୟାଚ୍ ଖେଳୁଥିଲେ। ସେହି ସମୟରେ ସେତେବେଳେ ଏକ ବଲକୁ ନୋ ବଲ୍ କହିବାରୁ ଖେଳାଳିମାନେ ନିଜ ମଧ୍ୟରେ ସଂଘର୍ଷ କରିଥିଲେ। ଚାହୁଁ ଚାହୁଁ କ୍ରିକେଟ୍ ଗ୍ରାଉଣ୍ଡ ଏକ ଯୁଦ୍ଧ କ୍ଷେତ୍ର ପାଲଟିଗଲା।

ଏହି ଘଟଣାର ଏକ ଭିଡିଓ ମଧ୍ୟ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି ଯେଉଁଥିରେ ଜଣେ ଖେଳାଳି କ୍ରିକେଟ୍ ବ୍ୟାଟ୍ ରେ ଅନ୍ୟ ଜଣଙ୍କୁ ପିଟୁଛନ୍ତି। ଉଭୟ ଦଳରେ ବିବାଦ ଏତେ ବଢିଯାଇଥିଲା ଯେ ଛୁରୀ ଯୁଦ୍ଧ ମଧ୍ୟ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା। ଏହି ସମୟରେ ଜଣେ ଖେଳାଳି ଅନ୍ୟ ଖେଳାଳିଙ୍କ କାନ କାଟି ଦେଇଥିଲେ।

ଆହତ ଖେଳାଳି କହିଛନ୍ତି ଯେ ନୋ-ବଲକୁ ନେଇ ବିବାଦ ଲାଗିଥିଲା। ଏମାନେ ମୋତେ ଆଘାତ କରି ଛୁରୀରେ କାନ କାଟି ଦେଇଥିଲେ, ଯାହା ଫଳରେ ମୋର କାନ କଟି ଯାଇଥିଲା। ଏଥି ସହ ପୋ-ଲିସ ଏହି ମାମ-ଲାରେ ଏକ ମା-ମଲା ରୁ-ଜୁ କରିଛି ଏବଂ ଅଭି-ଯୁକ୍ତଙ୍କ ସନ୍ଧାନ ଜାରି ରଖିଛି।

ସିଓ ଦୀନେଶ ଦୁବେ କହିଛନ୍ତି ଯେ କ୍ରିକେଟ୍ ମ୍ୟାଚ୍ ସମୟରେ ପିଲାମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଆପସ ମାଡ଼ ମାରି ହେଉଥିଲେ। ଏଥିରେ ରାଜେନ୍ଦ୍ର ନାମକ ଜଣେ ପିଲାଟିର କାନରେ ଆଘାତ ଯୋଗୁଁ କାନ କଟିଗଲା। ଏହି ସମୟରେ, ଅନ୍ୟ ଜଣେ ପିଲା ପୁଷ୍ପେନ୍ଦ୍ର, ତାଙ୍କ ହାତ ଫ୍ରାକ୍ଚର୍ ହେଇଯାଇଛି। ଏହି ମାମଲାରେ ଏକ ମାମଲା ରୁ-ଜୁ ହୋଇଛି। ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ଅଭି-ଯୁକ୍ତକୁ ଗି-ରଫ କରାଯିବ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଯଦି ଆମର ଏହି ଆର୍ଟିକିଲ ଟି ଭଲ ଲାଗିଥାଏ ଗୋଟିଏ ଲାଇକ ଏବଂ ସାଙ୍ଗ ସାଥୀଙ୍କ ସହ ସେୟାର କରିବାକୁ ଅନୁରୋଧ। ଏହାକୁ ନେଇ ଆପଣଙ୍କ ମତା ମତ ଦେବାକୁ ଭୁଲନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଏମିତି ପ୍ରତିଦିନ ଦେଶ ଦୁନିଆ, ଜଣା ଅଜଣା, ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ, ମନୋରଞ୍ଜନ ଇତ୍ୟାଦି ଖବର ଜାଣିବାକୁ ଆମର ଏହି ପେଜ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *